Şimdi Ara

Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
5
Favori
95.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Malvolorne

İşid değil zaten oranın yerli halkı sıradan bir gün,youtubeda bu olay hakkında faslı kadınların yazdığına bak ,bize her gün tecavüz ediliyor ,biz kurtulmaya bakıyoruz siz aklınızı mı kaçırdınız buraya geliyorsunuz diye yorum atıyorlar.

Ben de öyle tahmin ettim zaten.İlk sayfada üyenin biri "İşid yapmış, 3 kişi tutuklanmış" demiş, ona istinaden söyledim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu işin sıkıntısı aşırı sıkı yönetimde geliyor bence mesela suudi arabistan adam din değiştirdi diye yada ateist ise idam ediyorlarmış şimdi ülkeyi yönetenler bu kadar sığ bir düşünce olunca o ülkenin insanlarından ne beklersiniz bu kadar basit mi bir insanın ölmesine hüküm vermek

o yüzden bunun gibi ülkelerdeki sığ katı düşüncelerden ve asıl Müslümanlığı şeriatçılık sanan geri kafalılar yüzünden oluyor ne yazık ki İslam hakkında kötü düşünceler yayılıyor sebebi ise bu gibi yönetimlerin demokrasi değilde şeriatçılık adı altında herkese kontrol ve baskı altına almasında

irandada var bu sığ düşünçe olan köyler

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201601201020321778-suudi-arabistan-idam-ceza-seriat/

buda irandan kadını köyde bedenin yarısını toprağa gömüp kafa kısmı toprağın üstünde bütün köylülere taşlıyorlar suçu ise zina yapmakmış ve kocası aslında kadına iftira atıyor bu olayın filmi çekil de gerçek olay diyorlar temel sorunu bu ülkelerdeki baskı ve şeriat kanunları ile yönetilmesinden
    kaynaklanıyor

o yüzden hala şeriat gelsin diyen geri kafalıları buradan sesleniyorum o kadar seriat ile yönetilmek istiyorsanız buyurun kapı açık suudi arabistan mısır iran ırak Afganistan artık istediğinizi seçersiniz seçeneğinizde bol buralarda yaşayabilirsiniz şeriat sevicileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 21 Aralık 2018; 18:11:46 >

• Bi ara amerikalı bir gazeteciyi işid kafasını keserek infaz etmişti sonra piyasa böyle bir video çıktı o yüzden böyle şeylere pek inanasım gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun cuma namazinda bu iki kiza dua.ettim. insallah cennetle bulusurlar diye umarim dua kabul olur. Gercek islam bu degil ve gercek islam aslinda suanki yasadigimiz islamda degil.

Bana kalkipta bilmem kacinci sayfada tek bi ayeti yorumlamayin o ayetin oncesini sonrasini yorumlayin . Allah ibretlik mesajlar veriyor o ayetler gecmiste yasanan ve bize ibretlik olsun diye inen sozlerdir.

Gecmiste bati en yobaz en barbar kavimdi ama simdi terazi tersine donuyor en pis millet muslumanlar suan . Ve zaten.boyle olmasi.gerekiyor. cunku dunyanin sonuna yaklastigimiz oldugunu ve pisliklerin artacagini kuran soyluyor bize.

Ama cehennem iyiki var. Ben sahsen tum hristiyan inancsiz ama kimseye zarari olmayan kisilerin cehhheneme gidecegini dusunmuyorum cunku son soz allahindir. Allah peygamberlerden herkesten kainatin ustunudur son sozu karari o verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 21 Aralık 2018; 17:36:19 >
  • Robert Nesta kullanıcısına yanıt
    Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumdaki aktroller gelir bunu da savunurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medizinischen Labor

izlemeyin izlemeyin.Sinirden ağladım orospu çocuğu araplar,amına koyduğum evlatları ya,insanlık namına bir gram bile bir şey kalmamış içlerinde.Cidden çok kötü arkadaşlar nolur izlemeyin

Kötü tabii de, Los Zetas'ın yaptıklarını gördükten sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Aralık 2018; 17:38:51 >
  • Bu arada isid kadinlarin basini keserek infas etme yontemini uygulayan bir grup degildi yani kendileri soyluyordu . Kadinlara asla dokunmayiz cariye aliriz diye ama bu heerifle iside baglilik ediosa bence kisisel sebebleri olabilir veya isidin bile bundan haberi olmayabilir. Diger bir sebebde kafasi kesilenin islamfobik paylasimlari.isidin dikkatini cekmis olabilir ve izlenmis olabilirler infaz emrini vermis olabilirler. Farkedersiniz diger kizin kafasi kesilmemis o bogularak infaz edilmis cunku isid kolay kolay kadinlarin kafasini kesmez

• Videonun linki varsa pmden yollayın merak ettim

EDİT: etmez olaydım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 21 Aralık 2018; 17:48:27 >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    İşid, daha önce Suriyeli kadın gazetecinin kafasını kesmişti...

Edit: Amerikalı değil Suriyeliymiş...

https://m.haberler.com/isid-ilk-kez-bir-kadin-gazetecinin-basini-kesti-8034291-haberi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Aralık 2018; 17:49:34 >
  • video kimdese varsa bana pm atsin lutfen
  • İşide bakıp müslümanlıktan soğuyan varsa kimse kusura bakmasın kafası çalışmıyordur.

Üstelik bu videoyu ben 1 yıl önce izledim kanım dondu gerçekten ama olayı yeni olmuş gibi gösteren SÖZCÜ neyi amaçlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

İşid, daha önce Suriyeli kadın gazetecinin kafasını kesmişti...

Edit: Amerikalı değil Suriyeliymiş...

https://m.haberler.com/isid-ilk-kez-bir-kadin-gazetecinin-basini-kesti-8034291-haberi/
    Tek tuk.olabilir ama isid dedigimiz sey tek bir topluluk ve grup degildir mesela belli kesimlerde iside baglilik yemini edenler vardir onlarinda komutanlari vardir ve onlar kafalarina gore hareket edip istedigini yapma infaz etme gibi yetkilerini kullanirlar.

Diger taraftan rakkada eskiden buyuk isid grubu vardi adamlar sehirde polis teskilati bile olusturmus onlarinda mesela hirsizlarin elini kesme ajanlari infaz etme gibi yontemleri vardi. Bi ara cok makale okuyordum bunlar hakkinda ondan biliyorum . Genel kanı ise kadinlara dokunulmama cocuklara zarar verilmeme ama erkekleri infaz etme serbestligi vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

İşide bakıp müslümanlıktan soğuyan varsa kimse kusura bakmasın kafası çalışmıyordur.

Üstelik bu videoyu ben 1 yıl önce izledim kanım dondu gerçekten ama olayı yeni olmuş gibi gösteren SÖZCÜ neyi amaçlıyor
    Olau.dogru video dogru sozcu yerine daha kapsamli arastirsaydin. Danimarka gazeteleri yabanci basin bunu konusuyor. Videonun teyitini danimarka bile yapti suan. Baska video ile karistiriyorsun

• Video isteyenler neyin kafasını yaşıyorsunuz.

İzlemeyin diyoruz.!! . Biz izledik, keşke izlemeseydim diyorum..

Burdan Adminler den ricam. Bu konular Derhal kapatılmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi biri özelden atsın şunu internette bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.