Şimdi Ara

Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
5
Favori
95.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşid, bir süredir yabancı infaz etmiyordu.İşin içinde başka bir şey olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Aralık 2018; 15:20:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Bu mesaj silindi.
    Liveleakte, fasta otobüste tecavüz ve kadın parçalama ile ilgili en az 7 video var.
    Herifler çekip yayınlıyor,dağ falanda değil şehir merkezi.
    İnsanların beynini liberalizm ve küreselleşme ile öyle yıkadılar ki gözlerin önündeki yamyamları bile göremiyorlar yada studyo film zannediyorlar.
    Allahtan internet varda azda olsa insanları uyandırmaya başladık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 21 Aralık 2018; 15:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

İşid, bir süredir yabancı infaz etmiyordu.İşin içinde başka bir şey olabilir.
    İşid değil zaten oranın yerli halkı sıradan bir gün,youtubeda bu olay hakkında faslı kadınların yazdığına bak ,bize her gün tecavüz ediliyor ,biz kurtulmaya bakıyoruz siz aklınızı mı kaçırdınız buraya geliyorsunuz diye yorum atıyorlar.
  • adam gelmiş abd'de kafası kesilen var islamla alakası yok demiş, o coğrafyada bu olayların motivasyonu din sırf dini nedenlerden dolayı yapıyorlar, bu ülkede de aynı cinayetler oldu ama onun nedeni din değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 21 Aralık 2018; 15:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

Bu tip olaylarda suçu hemen İslam'a atan zavallılaradır sözüm.
    Mynamar'da suçsuz yüzbinlerce masum sivil insanı canlı canlı yakarak ve işkence ederek katleden budistler müslüman mıydı?
    Ruanda'da 1994 de 800 bin sivil masum insanı palalarla canlı canlı parçalayarak öldüren insanlar müslüman mıydı?
    Yahudileri II. dünya savaşında fırınlarda yakarak vahşice katleden almanlar müslüman mıydı?
    Yine ortadoğudaki ve arikadaki çaresiz sivil milyonlarca insanı kurdukları sistemli sömürge sistemiyle yüzyıllar boyu akla hayale gelmeyecek vahşi yöntemlere katledenler müslüman mıydı?.. Değildi. Bir ara hatırlatın da sizin o çok beğendiğiniz, yerlere göklere sığdıramadığınız aklınızı önce seveyim sonra da turp sıkayım.
    Uzun süredir böyle güzel mesaj okumamıştım.
    Forum sözleşmesine eklenmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9BF64E75

Bu mesaj silindi.
    Öyle bir şey yok. Savaş dışında insan öldürmek diye bir şey yok. (tabi nefsi müdafaa vs. onları saymıyorum.)
    Burada yaşayanlar cahiliye döneminden kalma insanlar. İnandıkları şeyler yanlış. Yorumladıkları şeyler yanlış.
    Bizlerde her şeyi çarpıtmakta bir numarayız.
  • Linki paylaşsanıza izleyeyim merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • linkten İzledim. Diğer videolardan farkı yok yani. böyle tonla video var. ayrıca bu işid'in ingiliz olduğu belli zaten. onlar kurdu. islamla ne alakası var. kasten kurulan bir örgüt. isteseler bir anda biter.
  • Tamamdır izledim link yollamanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR53 -- 21 Aralık 2018; 16:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Aklını seveyim bu kızların dertsiz başınıza dert mi arıyorsunuz bu arapların ülkelerine felan giderek. dağ mı kalmadı kendi ülkenizde tırmanıcak yahu. her yeri kendileri gibi insancıl felan sanıyor galiba bunlar
    Özellikle kuzey avrupa ülkelerinde var bu sıkıntı. Hayatlarında hiç yobazla karşılaşmadıkları için başlarına gelebilecek şeyler konusunda hiçbir fikirleri yok.
  • klasik hosgoru dini mensuplari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadınların fotoğraflarını gördüm içim burkuldu daha videoyu izlemedim linki özelden gönderir misiniz diyeceğim de ama önceden bu sakallı teröristlerin başka videosunu da izlemiştim suriyede 2 tane askeri yakıyorlardı bide kaçmasınlar diye zincirlemişlerdi şu an o video aklıma gelip gelip duruyor

siz gene linki atar mısınız belki bakarım bu canilerin nasıl olduklarını görmek için nede olsa trde de var bu sakallı cihatçılardan önlem almak lazım
  • Israrla olayin dini motivasyonu olmadigini soyleyen ve bunlarin her yerde oldugunu, seri katillerin en cok batidan ciktigini belirtenler, soylediklerinizin en ufak dogruluk payi yok. En cok seri katil de ortadogu`da, en cok din motivasyonlu cinayette, mesela Irak en vahsi yerdir cinayetler acisindan ancak kayitlar tutulmadigindan kimse Irak`ta hergun vahsice oldurulen insanlarin hikayelerini okuyamaz.

Bal gibi de din motivasyonlu cinayet bu, seri katillerle falan da alakasi yok. Bir musluman olarak derim ki (Neticesinde Allah bilir ne kadar muslumaniz), sizler kendinizi kandiriyorsunuz, islam boyle savunulmaz. Birseyler yanlis ve siz degistirmek yerine, hali altina supuruyorsunuz.

Bu asiri ogretiler nasil oluyor da ortadogu toplumlarinda bu kadar rahat filizlenebiliyorlar ? Birseyler yanlis ama sizin olayiniz baska.

Su tiplerin neresi seri katil birader ? Siz kendinizi kandirmaya devam edin.Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın

https://www.tv2.no/a/10295634/

• Ben izledim videoyu. İsteyen olursa atarım özelden. Ama izlemek istemezsiniz. Görüntü olarak yeterince kötü. Asıl kadının çırpınışları ve çığlıkları insanı etkiliyor.

• İşte özendiğiniz araplar bunlar. Araplar düzgün bir millet olsaydı, Allah onları düzeltmek için peygamber gondermezdı. Kuranda bile arapların yaptıgı kotulukler yazıyor. Kız çocuklarını diri diri gömen bır mıllet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche55

https://www.facebook.com/maren.ueland
    Hocam islamofobiyle ilgili paylaşımını bulamadım, hangi yıl yapmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 21 Aralık 2018; 17:15:43 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.