Şimdi Ara

Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
5
Favori
95.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir pm atan yok şaka gibi video kimsede yok demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Örgütten mı yazıyorsun?

• samsungr522tr S kullanıcısına yanıt
    Kardeş video varda herkes niye bu kadar meraklı ben onu merak ediyorum

• Böck kullanıcısına yanıt
    Liveleak fasta çekilen benzer videolarla dolu ancak..

• Video linkini atarım isteyene. Özelden mesaj atın bana atayım, tek tek bulamıcam kim istiyor link
  • Elbette dünyada bir çok ülkede vahşice insanlar öldürüyor ama bu arab kültürü almış ülkelerde çok yüksek rakamlarda

Bir kızın başını bıçak ile canlı canlı kesmek yani bunların kafasına atom atsalar üzülmem , tecavüz etmelerini geçtim o zaten olacak orada

Allah din iman kitap diyenlerin hepsinin aklında cinsellik vahşet adam kayırma kandırma var akıllarında başka hiç bir şey yok bu ülkede de aynı insanlar var ama sayıları çok az korkudan ortaya çıkamıyorlar biliyorlar başlarına ne geleceğini

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Danimarkalı ve Norveçli iki kadının tecavüze uğraması ve boğazının kesilerek katledilmesi müslümanlara karşı önyargının artmasına sebep olacak, zaten sosyal medyada sağ görüşlü Batılıların yorumları da onu gösteriyor. Batı'da sağ görüşlü siyasi partilerin yükselişe geçmesinin temel sebeplerinden biri de budur. Yakın gelecekte liberal partilerin iktidarı son bulacak, sağ partiler hakim olacak. Liberaller ve solcular sağ görüşlülere hala Nazi suçlaması yapıyor, fakat öncelikle doğru yanıtı bulmalarını gerekir niçin Batı toplumunda sağ görüş yükselişte. Multiculturalism değer kaybediyor dış etkenlerden dolayı. Birkaç cahil ve gerizekalı Arap nelere mal oluyor.

https://www.thesun.co.uk/news/8004709/scandinavian-women-hikers-dead-morocco/

Louisa Vesterager Jespersen'in Youtube kanalındaki tek videosu. İki farklı yorum ilgimi çekti:

"White people are naive and think the world is filled with kind people like them. Nope. Welcome to reality."

"She is a victim of the left-wing propaganda. Media present Africa and the Middle East as exotic and lovely places, but in real life they are shitholes."

Araplar Maren Ueland'in yoruma açık olan paylaşımlarına yorum yaparak özürlerini belirtmişler:

https://www.facebook.com/maren.ueland
    Alıntı yapmış olduğum yorumda şöyle bir alıntı yapmıştım ya, "She is a victim of the left-wing propaganda. Media present Africa and the Middle East as exotic and lovely places, but in real life they are shitholes.", diye, cümledeki "shitholes" kelimesine ithafen bir link ve görsel paylaşayım dediydim:

https://splinternews.com/congrats-to-the-brave-american-media-for-quoting-donald-1822025260

Fas’ta kafası kesilerek öldürülen kadın

• videoyu izlemeyin.

sinirleriniz iki katına çıkacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Ancak paylaşılan şeyleri değerlendirip konuşmak gerekirse kadınlara tecavüz ediyolardı suriyede genellikle böyle infaz hiç hatırlamıyorum. Ama sonuçta bir terör örgütü ve bir merkezleri yok artık o yüzden emir gelmesi gibi bir durum olamaz. Normal teröristler işte mantık aramaya gerek yok.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Başına sonuna eklenince ne değişiyor onu merak ettim. 2 yıldır bir fiil araştırma yapıyorum. Ve artık ilgilenmiyorum ve midemi bulandırıyor bu safsatalar. Dinler karanlık İslam zifiri karanlık. Neyin çabası bu neyin tribi? Arkasına önüne bakacakmı?ız.

• Yahu çok basit bir şey söyleyeyim.

Cariyelik yasak değil.

Daha ne olsun.

Daha ne sebep gerek bu dini terketmek için.

Arabın Allahı Muhammedin uçkuru ile neden uğraşır. (ahzap 37 51 50)

Nereye bakarsan bak bunlar nedir.

Sakin bana tefsir oku. Öyle anlayamazsınız diye malca cümleler kurmayın.

Almanca da aynı İngilizcede aynı.

Arabın kitabını Araptan daha iyi biliyorsunuz. 😂

• Hiç bir hocanızdan şu cümleyi duymadınız duyamazsınız.

Kurani ellerinden indirmeyen hocalar. Sahtekarlar.

Hiç bir zaman bu kelimeyi duymazsınız.

'' arkadaşlar iyi hoş güzelde bu kuranı anlayarak okuyun Türkçesini okuyup anlayın öyle gelin buraya (cami ye) '' demezler.

Din mükemmel bir ticarettir.

Din fakirlere şükretmeyi öğretir.

Din fakirler zenginleri öldürmesin diye var.

• link isteyenlerinde zihniyetini çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

Başına sonuna eklenince ne değişiyor onu merak ettim. 2 yıldır bir fiil araştırma yapıyorum. Ve artık ilgilenmiyorum ve midemi bulandırıyor bu safsatalar. Dinler karanlık İslam zifiri karanlık. Neyin çabası bu neyin tribi? Arkasına önüne bakacakmı?ız.
    Cok sey değişiyor

Neyse arastirmak isteyen ayetlerden onceki ve sonraki 5 ayeti okur anlar problem yok

Sorun 3 kisinin yaptığını yasayan ummeti 1.5 milyari asan İslama baglaman

Bu senin mantiktan bu kizlar hristiyan ve viking soyundan gelmeler coktan yok edilmeleri gerekirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLogic B kullanıcısına yanıt
    Çünkü insanlar önce işid yaptı diyor ve sonrada İslama ve Müslümanlara sövüp sayıyor. Yani işide düşmanlıkla başlıyor İslama ve Müslümanlara düşmanlıkla bitiyor bu bağlantıyı nasıl kuruyorlar aslında zaten İslam düşmanılar bunu bahane ediyorlar

• Bunu yapan yaratıkların herhangi bir kişiyi -annesini, karısını veya çocuğunu- sevme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Bunu yapmak için kimseyi sevmemek lazım.

• Bence videoyu herkes görmeli. Zamanında bunlara sırf müslüman olduğu için terör örgütü diyemeyenlerin gözüne bas bas sokulmalı. Ülkede bunları tedavi ettirenlere oy verenler, bahçede namaz kıldıranlar seyretmeli.

https://www.documentingreality.com/forum/f166/young-scandinavian-woman-being-beheaded-morocco-194170/
  • İşidden sonra Müslüman ne ya. Onlar Müslümanlar kurandaki tüm ayetleri yerine getiriyor. Laiklikle güzelleme yapılmış tr diniyle alakası yok. Tamda Müslüman işte. Neyi aklamaya çalışıyorsunuz?

• İngilizcem çok yok. Sormak istediğim Yabancı Forumlar kaynaklar da. Müslümanlara karşı Öfke Nefret yüksek dozda mı yapılıyor..

Bilgi veren olursa Yazsın. Lütfen..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.