Şimdi Ara

Farpoint (VR - ANA KONU) 17.05.2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
7.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam

.

(
    )

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hayırlı olsun hocam

.

(
    )

Çok teşekkür ederim mail ve takip numarası da geldi

Sipariş veren herkesin bi an önce gelmesi dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunu yarım saat kadar oynadım, Robinson: The Journey gibi baş dönmesi yaşamadım bu konuda gayet başarılı ençok bundan korkuyordum açıkçası ama korktuğum başıma gelmedi, oyunun grafikleri en iyilerinden hatta sanırım şuan en iyisi zaten Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanıyor, uzaya ilgim olduğu için oyunun konusu ilgimi çekti, kontrolcü ile oyunu oynamak çok zevkli, cihaz kusursuz çalışıyor, silahı istediğiniz kadar çevirebiliyorsunuz kameraya yaklaştırıp inceleyebiliyorsunuz sistem gayet sorunsuz çalışıyor, hedef almak gayet basit Dualshock 4'den çok daha rahat FPS oynanıyor şuan için söyleyebileceklerim bunlar merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

• quote:

Arkadaşlar oyunu yarım saat kadar oynadım, Robinson: The Journey gibi baş dönmesi yaşamadım bu konuda gayet başarılı ençok bundan korkuyordum açıkçası ama korktuğum başıma gelmedi, oyunun grafikleri en iyilerinden hatta sanırım şuan en iyisi zaten Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanıyor, uzaya ilgim olduğu için oyunun konusu ilgimi çekti, kontrolcü ile oyunu oynamak çok zevkli, cihaz kusursuz çalışıyor, silahı istediğiniz kadar çevirebiliyorsunuz kameraya yaklaştırıp inceleyebiliyorsunuz sistem gayet sorunsuz çalışıyor, hedef almak gayet basit Dualshock 4'den çok daha rahat FPS oynanıyor şuan için söyleyebileceklerim bunlar merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Peki vr in kronik sorunu olan uzaklarin kotu ve bulanik gozukmesi sorunu devam ediyor mu birde lyun kac gb

• quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

quote:

Arkadaşlar oyunu yarım saat kadar oynadım, Robinson: The Journey gibi baş dönmesi yaşamadım bu konuda gayet başarılı ençok bundan korkuyordum açıkçası ama korktuğum başıma gelmedi, oyunun grafikleri en iyilerinden hatta sanırım şuan en iyisi zaten Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanıyor, uzaya ilgim olduğu için oyunun konusu ilgimi çekti, kontrolcü ile oyunu oynamak çok zevkli, cihaz kusursuz çalışıyor, silahı istediğiniz kadar çevirebiliyorsunuz kameraya yaklaştırıp inceleyebiliyorsunuz sistem gayet sorunsuz çalışıyor, hedef almak gayet basit Dualshock 4'den çok daha rahat FPS oynanıyor şuan için söyleyebileceklerim bunlar merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Peki vr in kronik sorunu olan uzaklarin kotu ve bulanik gozukmesi sorunu devam ediyor mu birde lyun kac gb

Uzaklık sorunu görmedim ama oyunda gezegenin atmosferi kaynaklı toz bulutu olabiliyor bu durumda uzak mesafeler zor görünüyor ama açık hava olduğunda çok uzak mesafeler net şekilde görülebiliyor ;) oyunun boyutuna bakmadım ama 2gb'lık güncelleme yaptı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: okanka18

quote:

Uzaklık sorunu görmedim ama oyunda gezegenin atmosferi kaynaklı toz bulutu olabiliyor bu durumda uzak mesafeler zor görünüyor ama açık hava olduğunda çok uzak mesafeler net şekilde görülebiliyor ;) oyunun boyutuna bakmadım ama 2gb'lık güncelleme yaptı.

Görüntü Pro'da oynadığın için iyidir. Biz standart ile oynayacağız, bakalım tahammül sınırlarım zorlanacak mı :D

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Standart PS4'de de iyi olduğu söyleniyor hocam :)

• Metacritic kullanıcılarının ortalama puanı: 9 ve oyun şirketlerinin yaptıkları incelemelere de inanamıyormuş.

Kullanıcıların hepsi harika yorumlar yapıyor, ama incelemeler ne yazık ki henüz bunu gösteremedi anlamış değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: becks1907

Metacritic kullanıcılarının ortalama puanı: 9 ve oyun şirketlerinin yaptıkları incelemelere de inanamıyormuş.

Kullanıcıların hepsi harika yorumlar yapıyor, ama incelemeler ne yazık ki henüz bunu gösteremedi anlamış değilim..

Oyun eğlenceli ben beğendim şahsen, 1.5 saatin üzerinde deneyim ettim şuana kadar çıkmış en başarılı VR oyunlarından biri bana göre
  • hepsisony'e 10 adet gelmiş, sıraya göre yollamışlar. bana gelmemiş tabi.
    Pazartesi gelecekmiş.

oynayanlar iyice bir yorumlasınlar da ben de bari karar vereyim alıp almayacağıma. tek iyi yanı bu oldu :)
  • Benim kargom da geldi az önce :)))

Farpoint (VR - ANA KONU) 17.05.2017

• Bende yaklaşık 1 saat kadar denedim. Silah hissiyatı gayet iyi. Grafikler standart PS4'de oynamama rağmen rahatsız edici değil.

Almayı düşünenlere rahatlıkla tavsiye ederim.
  • IGN italia bu arada 87 verdi oyuna ve baya övmüş kontrol cihazınıda
  • hepsisony'e daha fazla stok gelmeyecekmiş. az önce aradılar.

türkiye'den nefret etmek için o kadar çok sebep var ki :D amazon akacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

hepsisony'e daha fazla stok gelmeyecekmiş. az önce aradılar.

türkiye'den nefret etmek için o kadar çok sebep var ki :D amazon akacak gibi.

Toplamda 60 adet gelmiş ülkemize diğer mağazalarada bakın derim hocam ;)

Hayırlı olsun bu arada herkese :)

• pazartesi d&r'a gelecek dediler ama bilmiyorum.
    ben amazon'dan yakaladım, param sony türkiye'ye gitmesin istiyorum açıkçası. hayırlısı.

neyse deneyimleri paylaşalım, ben konuyu çok meşgul etmeyeyim :)
    almayı düşününenler arkadaşlar d&r'a bakabilir, herhalde diğer büyük marketlere de gelecektir. stok sorunu da er geç biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 18 Mayıs 2017; 16:56:26 >
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    hocam siz nereden, hangi gün almıştınız acaba?

hepsiburada sanırım hocam, şanslıymışsınız :)

neyse amazon'da biz 24'üne teslim ederiz dedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 18 Mayıs 2017; 18:29:59 >
  • Oturarak oynamak biraz zor. Ayakta oluncada çabuk yoruluyorum. Ortasını bulamadım gitti :D
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Ben oturarak oynuyordum alıştım :)

• Oyun çok geç aralıklarla autosave yapıyor sanki..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.