Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba oyuna iki gün önce başladım ve bir konuda sorum olacaktı. SSde görüldüğü gibi sol üst menüde biçerdöverin kesicisiyle ilgili bir kontrol var internette araştırdım kafes açıklığı deniyormuş buna ancak ne işe yaradığını ve hangi mahsülde nasıl ayarlanması gerektiğiyle ilgili bir cevap bulamadım. Ayrıca oyunda bu fonksiyonun geçerliliği var mı yoksa sadece görsellik olarak mı konulmuş?

• 30 yeni makina ve haritanın olduğu DLC geliyor

[Simage]https://farming-simulator.com/cms/uploads/news_5f0ff684a3997.jpg[/Simage]

Aebi CC 66 Mower
    Aebi TT 281+ Utility Vehicle
    Agrar Landtechnik ADF 3200 Slurry Tanker
    Böckmann MH-AL 4320/35 Trailer
    Lindner Unitrac 122 LDrive Utility Vehicle
    Lindner Transportation Platform Utility Vehicle
    Lüönd Swiss-Elite S 31 Trailer (Loader Wagon)
    Pöttinger ALPINHIT 4.4 H Tedder
    Pöttinger BOSS ALPIN 251 Loading Vehicle
    Pöttinger EUROBOSS 330 TD Loading Vehicle
    Pöttinger FARO 4010 D Loading Vehicle
    Pöttinger HIT 8.9 T Tedder
    Pöttinger IMPRESS 125FC Pro Baler
    Pöttinger IMPRESS 125F Pro Baler
    Pöttinger LION 303 + AEROSEM 3002 Power Harrow
    Pöttinger NOVAALPIN 261 Mower
    Pöttinger NOVACAT 301 ALPHA MOTION Mower
    Pöttinger NOVADISC 812 Mower
    Pöttinger SERVO 25 Plow
    Pöttinger SYNKRO 3020 Cultivator
    Pöttinger Terradisc 3001 Disc Harrow
    Pöttinger TOP 342 Windrower
    Pöttinger TOP 612C Windrower
    Rigitrac SKE 50 ELECTRIC Tractor
    Rigitrac SKH 75 Tractor
    Rigitrac SKH 150 Tractor
    Sepp Knüsel F 240 Mower
    SIP Air 300 F Alp Belt Rake
    SIP Favorit 254 Belt Rake
    Stöckl Mistral 3400 SR Manure Spreader
    and more - stay tuned!
    https://farming-simulator.com/newsArticle.php?&news_id=166&fbclid=IwAR0yy-kuS_176xICkZf-4Hia-76_RR803RUQfTygPsXNjj2oHTFAy0LbxJE

Oyunun grafiklerini,görselliğini arttıracak güncellemeler yapmak yerine hala içerik ekliyorlar.Yahu zaten oyun içerik manyağı,modlarla da çoşmuş durumda.
    İnsan biraz toprak dokusu,yağmur çamur efektlerinde ve fizikler üzerinde güncellemeler yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 19 Temmuz 2020; 19:25:52 >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ben bir sonraki oyunda (2021 olmayacağına göre) yeterince vakitleri de olduğunu düşünerek sadece yağmur veya toprak fiziklerinde iyileştirmeye memnun olacağım. Mod yapan kişiler bu kadar yetenekli ve istekli olmasa Farming simulator Şu anki kitlesinin yarısına dahi ulaşamazdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elma kullanıcısına yanıt
    Sadece kozmetik olarak var o ayar hocam, normalde kesicilerin mahsülün baş kısmına denk gelmemesi için yapılan bir ayarmış sanırım.

• Digestate tankları boşaltmaya devam, Manure modu ( Tanklar arası hortumla bağlantı yapmak ) hakikaten zorlayıcı ama bir o kadar da zevkli ve gerçeğe yakın bir oynanış sağlıyor.
  • Fs19 epic gamestan ücretsiz alan var mı?
    Var mı bana hediye edebilecek iyi insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 15 Ağustos 2020; 15:38:31 >
  • Oyunu birkaç hafta oynamayıp girince özlediğimi anlıyorum. Oyun benim için eskimeyecek gibi duruyor.
  • bir de şu grafikleri düzelseler bazen saçma takılmalar olup çamura dönüyor görüntü
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Nerede takılma oluyor hocam ben pek denk gelmedim ama bir mod sorun yaratıyor olmasın sizde.

• StaatSanWalt kullanıcısına yanıt
    araç içine geçince genelde oluyor ki zaten övülecek bir grafik yok oyunda. modlarda yapabilir ama genelde bu oyun böyle
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt

selam ya ben yanlışlıkla açılışta oyunu sildim baktım belgelerde save duruyor bunu nasıl o saveden açarım bilgin var mı? çok kötü oldu ya emeklerim gitti 

Belgelerde savegamebackup klasörü vardır hocam oradaki savegame1backup diye başlayan herhangi bir klasördeki bütün dosyaları kopyalayıp belgeler-Mygames-FarmingSimulator 2019- savegame1 sisimli dosyanın içine atın. Bu şekilde düzelecektir.

teşekkür ederim ama olmadı  ben başlama ekranından sildim yanlışlıkla yani save 1 değil de save 2 de kayıtlıydı belgelerimde dursa da onlar değl sanırım alta resimle anlatayım

belgelerimi açınca bu çıkıyor my gamesi tıklıyorum

my gemesi tıklayınca bu çıkıyor

üst resimde görülen fs 19 klasörünü tıklayınca alt resimdekiler çıkıyor

üst resimde görülen savegamebackup açınca alt resimdekiler çıkıyor

seveler var ama işe yaramıyor çünkü alt resimdeki kayıtlı oyun 2 yazan yerden sildim yanlışlıkla ve sanırım gitti 2018 yılından beri verdiğim emek 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 10 Kasım 2020; 3:54:47 >
    Hocam en alttaki resimde gösterdiğiniz savegame2 ile başlayan herhangi bir klasöre girdiğinizde içeriğinde ne var? Boş mu yani her biri savegame2 ile başlayan klasörlerin tamamı?
    Bu klasorlerdeki herhangi birine girip oradaki bütün dosyaları alip mygames-farmingsimulator2019-savegame2 klasörü içine atmanız gerekiyor

yok boş değil ama dediğin gibi yaptım nedense yine oyunu açınca kayıtlı oyun yok diyor örnek en yakın tarih olan 11 06 yazan save 2 klasörünün içindekileri alıp save 1 e attım ama yine olmuyor acaba attığım klasördekileri silmeden mi atacaktım? çünkü attığım save 1 klasöründe dosya vardı onlar duracak mıydı ki?

Yok onların durmasına gerek yok hatta hepsini silmeniz lazım kalan klasordekilerin ama normalde bu şekilde yapınca geri gelmesi lazımdı. Ctrl+A Ile bütün dosyaları seçtiniz değil mi backup dosyasındaki?

https://www.youtube.com/watch?v=sXDVd7BUzaU&feature=youtu.be

aynen dosyaların tümünü seçtim artı o videoyu da bulup izlemiştim teşekkürler bakalım tekrar deneyeceğim  birde şunu yaptım steamden dosyalarımı doğrula dedim acaba ondan mı olmuyor bilemedim 

Olabilir hocam bence giants forumdan bir destek talebi de oluşturun, sonuçta 2 senelik savegame ve oyunun kendi hatası olursa şaşırmam ben her direksiyon setini çıkarıp taktigimda hala sensivity sifirliyor mesela ve bunu duzeltemediler bu çeşit basit bir hata olabilir dediğiniz gibi
    Başka bir yerde de baktım bir arkadaş tam update sırasında savegamei kaybettiği için oyun update alınca eski backup kullanamamış.

https://steamcommunity.com/app/787860/discussions/1/1741101364285343138/

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.