Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

quote:

kurutmanın bir faydası oluyor mu gerçekten hocam?

Kurutmazsan çim olarak kalır.

şimdi ben çimi kurutup ile balya yaparsam saman olarak geçiyor, ama kurutmadan balya yaparsam çim olarak geçiyor öyle değilmi? bU da karışımda etkisi oluyor. Ozaman bende ineklerin altına yataklık olarak kuru çimi kullanayım elimde çok var

İneklerin altına saman kullanabilirsin oda arpa ve buğday kesiminden kalıyor.

teşekkürler hocam mesajını fark etmemişim.

Mağazada nesneler bölümünde samanlık diye kapalı bir kulübe var o ne işe yarıyor satın aldım yanına gittim hiçbir tepki vermiyor.

• Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    HahahaDışarı alabiliyormusun hocam gezsin dışarıda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu ekme biçme işinde pek para yok. 1 hasattan max. 40.000 geliyor. Yarısı zaten işçi masrafı çer çöp derken. 10.000 anca kalıyor

oyun zamanıyla toplam 7 gün oynadım 1 ekici 1 tane büyük damber zor alabildim fakirlikten alet alabilmek için indirim bekliyorum

Görevler olmasa çoktan batmıştık. Dün indirimden hurda traktörleri ve biçer döveri satıp bitane jcb traktör aldım üste ekleyip

Ayrıca bitane de biçerdöver aldım ama kesici almaya para yetmedi bidahaki hasatta kiralık bulucam mecbur

Bankayada -175.000 ero borç var

Siz bir aracı ne kadar kullanıyorsunuz ? Yani günlük masrafı kaç olunca satıyorsunuz araçları ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 20 Ocak 2017; 15:51:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Yahu bu ekme biçme işinde pek para yok. 1 hasattan max. 40.000 geliyor. Yarısı zaten işçi masrafı çer çöp derken. 10.000 anca kalıyor

oyun zamanıyla toplam 7 gün oynadım 1 ekici 1 tane büyük damber zor alabildim fakirlikten alet alabilmek için indirim bekliyorum

Görevler olmasa çoktan batmıştık. Dün indirimden hurda traktörleri ve biçer döveri satıp bitane jcb traktör aldım üste ekleyip

Ayrıca bitane de biçerdöver aldım ama kesici almaya para yetmedi bidahaki hasatta kiralık bulucam mecbur

Bankayada -175.000 ero borç var

Siz bir aracı ne kadar kullanıyorsunuz ? Yani günlük masrafı kaç olunca satıyorsunuz araçları ?

Eski ve kullanmadığın araçları sat. Eski araçların bakım masrafı çok olur. Şimdilik bol bol işçilik görevleri yap:)

Ekin olarakta soya fasulyesi ek, yeni başlayanlar için zahmetsiz ve kar bırakıyor.

• Oyunda online radyoyu nasıl eklicez bir türlü beceremedim varmıdır bilen

• quote:

Oyunda online radyoyu nasıl eklicez bir türlü beceremedim varmıdır bilen

Belgelerimdeki Farming Simulator 17 klasörüne gir orda “Music” isimli klasör var.Klasörün içindeki “RadmeMusic.txt” dosyasını düzenleyerek istedipin kadar radyo istasyonu ekleyebilirsin.
  • quote:

quote:

Belgelerimdeki Farming Simulator 17 klasörüne gir orda “Music” isimli klasör var.Klasörün içindeki “RadmeMusic.txt” dosyasını düzenleyerek istedipin kadar radyo istasyonu ekleyebilirsin.

Denedim hocam bir türlü beceremedim. Url yi gereken yere yapıştırıyorum ama olmuyor. Bir yerde kod hatası yapıyorum herhalde. Bana bir örnek amaçlı bir ss atarsan çok iyi olur aslında.

• quote:

quote:

quote:

Denedim hocam bir türlü beceremedim. Url yi gereken yere yapıştırıyorum ama olmuyor. Bir yerde kod hatası yapıyorum herhalde. Bana bir örnek amaçlı bir ss atarsan çok iyi olur aslında.

Belki bu yardımcı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=digPcrknwzE

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belki bu yardımcı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=digPcrknwzE

Bunu daha önce izlemiştim. Aynısını yaptım ama oyunda çalmıyor. Url leri kontrol ettim çalışıyor.

• Bir şey aklıma gelmedi fakat birde bunu dene .

"http://144.122.152.54:8000|Radyo ODTU|||0|1" link kısmına böylece koy.
  • quote:

Bir şey aklıma gelmedi fakat birde bunu dene .

"http://144.122.152.54:8000|Radyo ODTU|||0|1" link kısmına böylece koy.

yok hocam her yolu denedim olmuyor oyun orjinal değil o yüzden mi olmuyor ki anlamadım neyse boşverdim arkaplanda açıp dinleyecez artık:)
  • Biyogaz tesisine damperi araç ile silaj götürdüm ve boşatırken bu ekipman ile yapamazsınız diyor. Bunun için özel araç mı var?

• Yakın zamanda Kuhn, 2018'de de Claas DLC'si bekleniyor. Özellikle Claas'ta gelirse oyun lisans konusunda efsane olacak. Bir tek JD eksiği kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Farmer Jax

Yakın zamanda Kuhn, 2018'de de Claas DLC'si bekleniyor. Özellikle Claas'ta gelirse oyun lisans konusunda efsane olacak. Bir tek JD eksiği kalıyor.

Aynen gelirse çok süper olur vallahi. Çok önemli büyük markalar eksik. Mesela john deere gibi markanın gelmesini çok isterim
  • quote:

quote:

Yakın zamanda Kuhn, 2018'de de Claas DLC'si bekleniyor. Özellikle Claas'ta gelirse oyun lisans konusunda efsane olacak. Bir tek JD eksiği kalıyor.

Aynen gelirse çok süper olur vallahi. Çok önemli büyük markalar eksik. Mesela john deere gibi markanın gelmesini çok isterim

Claas tamam tek JD kaldı. Oyunun lisans konusunda hakkını yememek lazım.

• quote:

quote:

quote:

Claas tamam tek JD kaldı. Oyunun lisans konusunda hakkını yememek lazım.

Claas'ı çok seviyorsunuz herhalde:) Ama john dereenin geleceğini zannetmiyorum. Gelseydi en başta gelirdi o firmanın kendine has çok ekipmanı var yapabilirlerdi, bence john deere ile lisans konusunda anlaşamamışlardır.

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Aynen

Xerion 5000 ve 3000 serisi muazzam makineler. JD konusunda da haklısınız. Lisans olayı olsa 10 yıldır olması lazımdı.

• Bende bunlardan istiyorummükemmel dizayn etmişler..

• Farming Simulator [PC ANA KONU]

Büyük baş sayısı artınca gece mesaileri başladı mecburen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 27 Ocak 2017; 2:21:5 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.