Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vrataski

Odunculukta sıkıntım yok benim. Takır takır diziyorum kütükleri Ama balya olayı kırık oyunda. Ağırlıkları bir garip balyaların, sanki yok gibi. 4 tane balyayı aynı anda kaldırınca traktörün arkası kalkıyor evet, ama dönüşlerde en ufak ani harekette kayıyor üsttekiler. Veya tek balya alınca bile kendi kendine kayıyor traktörün ucundan. Ağırlık hissi yok. Daha dün şahit oldum, tarlada tek başına duran balya, sanki uçlarına bastırıyomuş gibi bi yukarı aşağı hareket ediyordu Son olarak videoda 5:25 - 5:40 arası özeti balya toplamanın. Durduk yere fırlıyor balyalar

o 5.25 deki olay benim başıma gelse okadar uğraştan sonra istemeden monitore yumruk atmiştimvalla 17 de hatırlarsın balya palet i otomatik toplayan uzun dorse vardı.koyucagın zamanda yerini gosterip kitap gibi oraya koyuyordu.isteyen hile desin isteyen başka şey desin oyunda cok can kurtarmıştı.tertemiz valla.kütükleride ayni şekilde alan dorse vardı.o alet olmasaydı agac işine hic girmezdim belkide.tarlaya kavak dikip cok para kazanmiştim.yine bekliyorum o dorse den.egerki modlarda gozune ilişirse ne olur burdan paylaş olurmu?

• Tamamdır ara ara bakıyorum ben de gelen modlara.
  • Evlat acısı resmen. Otomatik toplama dışında balya işi zor ya.
  • Balya fizikleri resmen yok oyunda. Balya mı kaldırıyoruz karton parçalar mı belli değil! Ayrıca o lanet olayı bende yaşadım. Her şey tamam gibi dururken birdenbire balyalar zıplıyor, atlıyor.

Balya konusu açılmışken 2017’ye gelen Straw Harvest DLC’si bu oyuna da eklenir mi? Krone Premos yem yapma makinası gayet güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda yeniyimde çiftlik evi ne işe yarıyor birde ben torbaları sürekli magazadan alıyorum yokmu bunun kısayolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollowFlea

Arkadaşlar oyunda yeniyimde çiftlik evi ne işe yarıyor birde ben torbaları sürekli magazadan alıyorum yokmu bunun kısayolu
    Ev sadece geceleri yatmaya yarıyor. Gece yatıp istediğiniz süre kadar uyuyabiliyorsunuz. Ama çok elzem değil ve pahalı. İsterseniz almayabilirsiniz. Torbaların kısa yolu olarak modlar var, silo gibi çitliğinize koyup ordan doldurabiliyorsunuz. Mobildeyim link veremiyorum şu an.

• beyler,fs17 oynarken bir özellik kullanıyordum mod muydu tam hatırlamıyorum. mesela traktörle kendi tarlamdan ürünü götüreceğim yere kadar giderken bir rota belirliyordum ve o rotayı giderken kaydediyordum. sonra o rotadan dönüşü de ayrı olarak kaydediyordum. daha sonra bir sonraki ürünü hasat ettikten sonra o yolu kendim gitmeden o özelliği aktif ederek traktörü yolluyordum kendisi götürüyordu o güzergahı kullanarak. mod muydu tam hatırlamıyorum bu sekilde bir özellik-ya da mod bilen var mı ?

oyunu cok uzun süredir oynamadıgımdan unuttum.

edit tamamdır buldum : modun adı courseplay miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 9 Aralık 2018; 16:35:38 >
  • Sonunda aradığım modu buldum. Tohumları ve gübreleri mağazaya gidip dolduruyodum ya da 3er 5er getiriyodum çiftliğe. Bu modda mağazadan toplu getirip siloya boşaltıyorum, ordan alete. Etraf tohum ve gübre paletleriyle dolmuyor.

Farming Simulator [PC ANA KONU]

https://www.modhoster.com/mods/platzierbare-silos-all-in-one#description

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 12 Aralık 2018; 22:59:46 >

• Oyundaki hatalar patchlerle duzeltilecek sanirim tam duzelmeye daha bayagi bir patch gerekecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NH CR 10.90 biçerini almayın arkadaşlar. Dişimizden tırnağımızdan artırarak aldık ama yokuş yukarı biçemiyor alet. Takılıyor niyeyse, hareket etmiyor

Edit: Fixlenmiş olanını buldum. Test ettim takılma falan olmuyor. Biçeri alacaksanız bu modu yükleyip bunu almanızı öneririm. Fiyatı vs. her şey aynı sadece takılma sorunu çözülmüş.

http://www.farmingsimulator19mods.com/new-holland-cr1090-combine-v1-0-2-fs19/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 18 Aralık 2018; 15:49:50 >

• Buralar ölmüş azcık konuşun yav

• Merhaba, fs almayı planlıyorum da sizce 17 mi yoksa 19 mu almalıyım?
  • İkiside aynı fs 19 makyajlanmış hali sadece

• rikendly kullanıcısına yanıt
    17 en stabil hali su an, eger direksiyon setiyle oynayacaksaniz ve gelecekte 19'a olan destek devam edecegi için 19 derim ama 120 liralik oyun degil 70-80e en az dusmesi lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 19 sildim ve kurtuldum bu oyundan.boyle bir hata olamaz . sapanla sür diye işciye verdiğim tarlayı bitirmiş hemen yanındaki ekin ekilmiş tarlaya geçmiş orayida suruyor.yaw arkadaş mağdem yapay zeka yapimiyorsunuz niye koyuyorsunuz.bu oyun işkence ve baş agırısından ibaret.hoşcakalın bir daha hicbir versiyonu oynamam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunun başında ucuz yollu odunculuk yapanlar için çok kullanışlı bi mod buldum. Bu modla odunların uzunluğunu ayarlayabiliyoruz. Alt + sağ tık yapınca metre açılıyor. Odunun bi ucuna gelip açarsanız uzunluğu ayarlayabilirsiniz. Eşit uzunluktaki odunları yüklemek daha kolay oluyor.

https://www.modhoster.com/mods/measure-helper

Resimdeki trailer için 12 metre uygun geliyor.

• Fs 19 un 1.2 sürümünü yükledim "fs 17 türkçe kurulu değil " hatası alıyorum oyunum para olmadığı için korsan

bunun bir çözümünü bulan varsa atabilirmi şu arazi düzenleme işini çok merak ediyorum

• Çalışkuşu Vadisi 9,10,11 Nolu Arsalar
    Baraja Komşu,Silo Hemen Yanımda

Arsanın Çaplıklarını Aldım Yapay Zeka Alamıyordu Kenarlarını

At Padoğum,Saman Balyasıyla Süsledim Kenarlarını

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.