Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.868
Cevap
19
Favori
97.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: monaktus

Save dosyasını başka bir mape geçirme ihtimalimiz nedir? Araçlar ve parayı geçirebilsem yetecek.

Farming 2015 de save içerisindeki config dosyası açılıp araçlar falan görülebiliyordu. Pc başına geçince bir bakayım.

Evet hala aynı. Belgelerim'den save dosyasına girerseniz kendi savenizin içinde vehicles.xml dosyası var. Onun içeriğini ya da olduğu gibi dosyayı kopyala yapıştır yapın. Ancak harita üstündeki konumları saçma sapan olacağı için her bir aracı tek tek "reset position" yapmanız gerekecek.

Dediğiniz dosyadan ağırlıkların kapasitesini değiştirme şansımız var mı?

Neyin ağırlıkları hocam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Save dosyasını başka bir mape geçirme ihtimalimiz nedir? Araçlar ve parayı geçirebilsem yetecek.

Farming 2015 de save içerisindeki config dosyası açılıp araçlar falan görülebiliyordu. Pc başına geçince bir bakayım.

Evet hala aynı. Belgelerim'den save dosyasına girerseniz kendi savenizin içinde vehicles.xml dosyası var. Onun içeriğini ya da olduğu gibi dosyayı kopyala yapıştır yapın. Ancak harita üstündeki konumları saçma sapan olacağı için her bir aracı tek tek "reset position" yapmanız gerekecek.

Neyin ağırlıkları hocam?

hani traktörlerin önüne ve arkasına kalkmaması için takılan ağırlıklar varya onları diyorum hocam. Ben en fazla 3 ton bulabildim. Bna en az 6-7 tonluk ağırlık lazım:)

Farming Simulator [PC ANA KONU]
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Hayirdir Hocam traktörle airbus mi cekeceksiniz : D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neyin ağırlıkları hocam?

hani traktörlerin önüne ve arkasına kalkmaması için takılan ağırlıklar varya onları diyorum hocam. Ben en fazla 3 ton bulabildim. Bna en az 6-7 tonluk ağırlık lazım:)

Farming Simulator [PC ANA KONU]

Ben de en fazla 3400 kilo bulabildim de hocam siz naptınız 7 ton nedir?
  • @Aska tovbeli adam tarlaları temizlemek için uzun kalın ve budaklı ağaçlar varya onları kestim 35-40 tane öyle duruyor. Çok pis temizlemek ile uğraşmak istemiyorum. Traktör ile kaldırıp ikişer ikişer dorseye yükleyip atölyede satıyorum
  • havai fişek fabrikası müthiş patladı
    https://www.youtube.com/watch?v=u6BhR89Q-OU
  • arkadaşlar ekim işinde ücretlere bakıyorum en yüksek parayı soya fasulyesi veriyor. Ama sürekli öyle oyunu 1 aydır oynuyorum neredeyse en yüksek getiri soya fasulyesinde diğer tohumların bir anlamı kalmıyor buğday kanola arpa gibi ben mi yanlış düşünüyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertug34

arkadaşlar ekim işinde ücretlere bakıyorum en yüksek parayı soya fasulyesi veriyor. Ama sürekli öyle oyunu 1 aydır oynuyorum neredeyse en yüksek getiri soya fasulyesinde diğer tohumların bir anlamı kalmıyor buğday kanola arpa gibi ben mi yanlış düşünüyorum ?

Diğerlerinin de ekimden sonra kaldırdığınız hasat fazla oluyor sanırım.
    Ben de sırf Kanola ekiyorum. Kaldırdığım hasat az ama birim başına ücret fazla olduğu için işime geliyor.
  • fs17 Steamda 2 ocaga kadar 85tl duyrulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertug34

arkadaşlar ekim işinde ücretlere bakıyorum en yüksek parayı soya fasulyesi veriyor. Ama sürekli öyle oyunu 1 aydır oynuyorum neredeyse en yüksek getiri soya fasulyesinde diğer tohumların bir anlamı kalmıyor buğday kanola arpa gibi ben mi yanlış düşünüyorum ?

aslında soya fasulyesi karli degil.sadece en az sahmetsiz soya fasulyesi.digerlerinde fiyat ucuz ama hasat cok.mesala benim buyuk tarlaya bi bugday ektim. cok gidip geliyorum satmak icin.bu yonden zahmetli.ama soya fasulyesini coktan gectim ordan aldıgım kazanci.
  • Cevaplar için teşekkürler bakıyorum fiyatlara en yüksek rakamı soya fasulyesine veriyorlar.
  • Arkadaş oyunun save dosyasında bi değişiklik ypaınca save komple yok oluyor hileye karşı bir önlemmi alındı bana özelmi neyseki bununda çözümünü buldum

bu arada cheat engine dahil para hilesi yapınca save gidiyor
  • Tarlaların kenarlarındaki kayaları kaldırmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

Arkadaş oyunun save dosyasında bi değişiklik ypaınca save komple yok oluyor hileye karşı bir önlemmi alındı bana özelmi neyseki bununda çözümünü buldum

bu arada cheat engine dahil para hilesi yapınca save gidiyor

Hocam belgelerim içindeki savegame klasörünüzdeki xml dosyalarını doya doya editleyin. Yüzlerce traktör yapın, satın mesela.
  • Farming Simulator [PC ANA KONU]

kariyer save game içindeki parayı değiştirdğiiimde oyuna girince save game in içindeki dosyaları otomatik siliyor sorun o aslında ama çözümünü buldum parayı değiştirip kopyalıyorum oyuna girdiğimde dosyayı siliyor kopyaladığım dosyayı tekrar oraya atıyorum bu sefer oluyor
    Hocam cevap biraz gec oldu bildirimler arada kaynamis konuyada bakamadiydim. Aynen ole :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Hocam cevap biraz gec oldu bildirimler arada kaynamis konuyada bakamadiydim. Aynen ole :)

Hangi konudan bahsettiğinizi hatırlayamadım hocam:) 2-3 sayfa geri gittim ama bulamadım:) yanlış kişiyi mi etiketlediniz acaba?:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam dogru bahsedilen mesaji gor butonu aktif degilmi sizde ? Sayfa 32, 2. mesaj cokta onemli degilde gorunce cevaplayim dedim :)
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam şimdi gördüm ve hatırladım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarlalarin kenarındaki calı gibi şeyler nasıl gider arkadaşlar? tarlami buyutucem calılar var.kesilmiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.