Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Hem fiyat olarak hem performans olarak 1050 ile arasında dağlarrrr kadar fark var. :D Para çoksa 1080 alanlara lafım yok fakat bana göre şuan en alınası kart bunun bir altı olan gtx 1070'dir. Bu kart şuan için en ideal karttır. Niyetim vardı fakat sonradan vazgeçtim. Doların da fırlamasıyla birlikte bu kartın da fiyatı aldı başına gitti. Bu fiyatlardan da alınmaz açıkçası bu kart.

Benimde masaüstü pc em yok da ilerde toplamak istiyorum fazlada anlamıyorum kartlardan ama ben alırsam en az 256 bitlik almak istiyorum darboğaz yapmasını istemiyorum kartın. Benim 4-5 senelik notebookun ekran kartı bile 128 bit. En azından 256 bit olmasını isterim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    ekran kartında bit ve ram olayına bakma 2 gb ev kullanıcıları için uygun,
    çekirdek hızı ve render test sonuçlarına bak özellikle çim ve su görüntülerindeki performansı önemli
    128 bit gtx 1080e şimdi uyduruk kart diyebilirmiyiz ? : D yada 128 bit gtx970e tabiki diyemeyiz
    128 bit gtx 1080 gta5 ultrada 60fps alırsan 256 bitde 70 fps alırsın
    mükemmelliyetçi biri olsaydın zaten şimdiki ekran kartın en alası olurdu : D
    2000den beri pc kullanıcısıyım 32bitden 512bit e kadar bir çok kart kullandım yani kaynak direk tecrube : D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

ekran kartında bit ve ram olayına bakma 2 gb ev kullanıcıları için uygun,
    çekirdek hızı ve render test sonuçlarına bak özellikle çim ve su görüntülerindeki performansı önemli
    128 bit gtx 1080e şimdi uyduruk kart diyebilirmiyiz ? : D yada 128 bit gtx970e tabiki diyemeyiz
    128 bit gtx 1080 gta5 ultrada 60fps alırsan 256 bitde 70 fps alırsın
    mükemmelliyetçi biri olsaydın zaten şimdiki ekran kartın en alası olurdu : D
    2000den beri pc kullanıcısıyım 32bitden 512bit e kadar bir çok kart kullandım yani kaynak direk tecrube : D

Bana kalırsa kartın GB tı okadar önemli değil eğer birden fazla monitör kullanmayacaksan 2 GB ideal. Burda önemli olan kartın bitidir bence. Mesela şişe nekadar büyük olursa olsun ağzının çapı küçük olduğu sürece su içinden az akacaktır ama şişe küçük olsun ama ağzının çapı büyük olsun bu benim için daha iyidir biraz karışık oldu ama ne dediğimi anlamışım dır umarım:)

• Ya ben çok kısa bir şey sormak istiyorum, ürünü nasıl satıyoruz?
    Yükledim römorka, götürdüm satmak istediğim yere ama tam platformun üstüne çıkınca kasayı boşaltma tuşu kayboluyor, boşaltamadığım için para da kazanamıyorum?
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    hocam romorkun arka kısmını o telli zemine denk getirin ve ctrl+ı yapın
  • quote:

hocam romorkun arka kısmını o telli zemine denk getirin ve ctrl+ı yapın

Hocam normalde römorku devirebiliyorum, ama tam o dökmem gereken yere gelince olmuyor. Hatta soldaki tuşları gösteren panelden de kayboluyor. Hiç bir şekilde dökemiyorum. Gerçi oyun korsan ama, hani denemek için indirmiştim bir alakası var mı bilmiyorum.
    korsanla alakası yok hocam onu, ilk zamanlar bende korsan oynuyordum sonradan orjinal aldım, gerçi şu aralar key sorunu yüzünden giremiyorum ama neyse : D
    yani hocam birde f1 e basmayı deneyin o telli kısmın üzerine gelince oda olmazsa başka yere satmayı deneyin
  • quote:

korsanla alakası yok hocam onu, ilk zamanlar bende korsan oynuyordum sonradan orjinal aldım, gerçi şu aralar key sorunu yüzünden giremiyorum ama neyse : D
    yani hocam birde f1 e basmayı deneyin o telli kısmın üzerine gelince oda olmazsa başka yere satmayı deneyin

Bir kaç farklı yer gezdim ama bir de dediğinizi yapayım hocam. İlginize sağ olun.
    Hangi tıp römork ile deniyorsunuz hocam belki bug girmistir o romorka

Baska tip bir romorkla deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hangi tıp römork ile deniyorsunuz hocam belki bug girmistir o romorka

Baska tip bir romorkla deneyin

Hocam çözdüm şimdi sağ olun. :)

Nasil çözüldü hocam sorun neymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal römorku yatırma CTRL + I ile ama oranın üstüne gelince Shift + I ile yattı.
  • tren garına yada trenlere nasıl ürünlerimizi bolaltaacğiz sahsen tren garına birsey satamıyrorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-krall

tren garına yada trenlere nasıl ürünlerimizi bolaltaacğiz sahsen tren garına birsey satamıyrorum

sosnovkadaysan mapda tren işlevsel değil
  • Arkadaşlar Sosnovka haritasındaki ineklerin olduğu bölümdeki silaj alanının sorunu hala devam ediyor mu?

Bir iki silaj bıraktım oraya ama düzenledikçe duvarlardan dışarı taşmaya, duvarların içinde kalmaya başladı.

Anlamadığım şey 2015 oyununun aynısını yapıyorsın ama hatalardan geçilmiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tr-krall

tren garına yada trenlere nasıl ürünlerimizi bolaltaacğiz sahsen tren garına birsey satamıyrorum

sosnovkadaysan mapda tren işlevsel değil

yok normal bırıncı harıtaydım terenı kullanabılyoum ama ıstasyona yuk nasıl bolasıtlcak bılmyorum bırde onlıne oynamak zevklımı acaba
  • Save dosyasını başka bir mape geçirme ihtimalimiz nedir? Araçlar ve parayı geçirebilsem yetecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monaktus

Save dosyasını başka bir mape geçirme ihtimalimiz nedir? Araçlar ve parayı geçirebilsem yetecek.

Farming 2015 de save içerisindeki config dosyası açılıp araçlar falan görülebiliyordu. Pc başına geçince bir bakayım.

Evet hala aynı. Belgelerim'den save dosyasına girerseniz kendi savenizin içinde vehicles.xml dosyası var. Onun içeriğini ya da olduğu gibi dosyayı kopyala yapıştır yapın. Ancak harita üstündeki konumları saçma sapan olacağı için her bir aracı tek tek "reset position" yapmanız gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 21 Aralık 2016; 12:55:14 >
    Vehicle dosyasını kopyaladım. Araçları tek tek sıfırlayıp hallettim. Parayıda career dosyasından bulup değiştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: monaktus

Save dosyasını başka bir mape geçirme ihtimalimiz nedir? Araçlar ve parayı geçirebilsem yetecek.

Farming 2015 de save içerisindeki config dosyası açılıp araçlar falan görülebiliyordu. Pc başına geçince bir bakayım.

Evet hala aynı. Belgelerim'den save dosyasına girerseniz kendi savenizin içinde vehicles.xml dosyası var. Onun içeriğini ya da olduğu gibi dosyayı kopyala yapıştır yapın. Ancak harita üstündeki konumları saçma sapan olacağı için her bir aracı tek tek "reset position" yapmanız gerekecek.

Dediğiniz dosyadan ağırlıkların kapasitesini değiştirme şansımız var mı?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.