Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun öyle ya da böyle kendini oynatıyor ama lisanslardan ziyade bundan sonraki oyun için farklı şeyler üzerinde çalışılması gerekir.Daha canlı çevre;daha farklı tarım ürünlerinin ekilebilmesi;toprak işleme animasyonlarının geliştirilmesi;sulamayla ilgili özelliklerin eklenmesi ve oyunun kendi sunduğu harita sayısını arttırması.
  • Bügün tv de kemal sunalın salako filmindeki biçerdöver sahnesine denk geldim:) ama bir türlü markasını göremedim ama rengi yeşil olduğuna göre büyük ihtimal ile john deere galiba ama üstü açık olsa da güzel hoşuma gitti:) önünde de sivri bıçaklı aparat takılıydı büyük ihtimal ya mısır yada ayçiçek yetiştiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Bügün tv de kemal sunalın salako filmindeki biçerdöver sahnesine denk geldim:) ama bir türlü markasını göremedim ama rengi yeşil olduğuna göre büyük ihtimal ile john deere galiba ama üstü açık olsa da güzel hoşuma gitti:) önünde de sivri bıçaklı aparat takılıydı büyük ihtimal ya mısır yada ayçiçek yetiştiriyorlar

gecen gunde ben uzun yol yaparken tarla süren adama bakacam diye ucuyordum.traktor un arkasındaki capaya bakiyordum.
  • 2 gun once sabah okula giderken kampus icinde bir yokus var

Cok eski bir traktor kalmis yokusu cikamiyor

Ondan dahada eski model bir taktoru getirdiler iple 4-5 kere dolayip onunu bagladilar 50 metrelik yokusu 5 dk da bitirdi ama ondeki traktor dagilacak gibiydi ortaligi balata motor kokusu tozu dumana katti

5 dk ile derse gec kaldim almadilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Bügün tv de kemal sunalın salako filmindeki biçerdöver sahnesine denk geldim:) ama bir türlü markasını göremedim ama rengi yeşil olduğuna göre büyük ihtimal ile john deere galiba ama üstü açık olsa da güzel hoşuma gitti:) önünde de sivri bıçaklı aparat takılıydı büyük ihtimal ya mısır yada ayçiçek yetiştiriyorlar

gecen gunde ben uzun yol yaparken tarla süren adama bakacam diye ucuyordum.traktor un arkasındaki capaya bakiyordum.

Aman hocam dikkatli olun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• odun ve talaş işiyle ugraşcaklara allah sabır versin.oyunun fizigi ne yazıkki ugraşılcak gibi degil.talaş makinalarina odun atmak cok zor.ayrıca kucucuk bir kutuk nasıl koca vinci takla attiriyor anlamiş degilim.yarım metre buyuklukteki kutugu vinc kaldiramazmi ya?
  • Ne lanetli bir oyunmus anlamadim

1 hafta key hatalariyla oyunu kuramadim

1 hafta hdd coktu oynayamadim

Simdide Benim Ekran kartı komple gitti yeni bir tane almam gerekiyor

Sırada ne olacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 14 Aralık 2016; 18:18:34 >
  • quote:

odun ve talaş işiyle ugraşcaklara allah sabır versin.oyunun fizigi ne yazıkki ugraşılcak gibi degil.talaş makinalarina odun atmak cok zor.ayrıca kucucuk bir kutuk nasıl koca vinci takla attiriyor anlamiş degilim.yarım metre buyuklukteki kutugu vinc kaldiramazmi ya?

Aynı sorundan bende muzdaripim. Normal çınar ağaçları birşey değilde diğer ağaçlar çok pis dallı bucaklı temizlemesi bi dert. Birde salak gibi yeni tarla açmak için 30-35 tane ağaç kestim öyle duruyor bende boş buldukça kesmeden budamadan direk atölyeye götürüyorum ağaç başına 2.5 dolar veriyor aşağı yıkarı:)

• quote:

quote:

odun ve talaş işiyle ugraşcaklara allah sabır versin.oyunun fizigi ne yazıkki ugraşılcak gibi degil.talaş makinalarina odun atmak cok zor.ayrıca kucucuk bir kutuk nasıl koca vinci takla attiriyor anlamiş degilim.yarım metre buyuklukteki kutugu vinc kaldiramazmi ya?

Aynı sorundan bende muzdaripim. Normal çınar ağaçları birşey değilde diğer ağaçlar çok pis dallı bucaklı temizlemesi bi dert. Birde salak gibi yeni tarla açmak için 30-35 tane ağaç kestim öyle duruyor bende boş buldukça kesmeden budamadan direk atölyeye götürüyorum ağaç başına 2.5 dolar veriyor aşağı yıkarı:)

aynen bende de. tarlalari acmak icin agaclari kestim.yol kenarlarinda cok cirkin gozukuyor.cınar agaclari cok kolay kaldiriliyor temizleniyor.ama yol kenarlarindaki agaclarda bi orantisizlk var.ne vincler kaldiriyor. nede dogru duzgun temizleniyor.cok bug var daha oyunda ya.

• Bende oyunu kastığı için kesmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Bende oyunu kastığı için kesmiştim.

Sizde de öyle mi bilmiyorum ama buğday çok kastırıyor ya yarı yarıya fps düşürüyor oyunun anlamadım gitti onun yüzünden artık daha buğday falan eksim gelmiyor.

• quote:

quote:

quote:

aynen bende de. tarlalari acmak icin agaclari kestim.yol kenarlarinda cok cirkin gozukuyor.cınar agaclari cok kolay kaldiriliyor temizleniyor.ama yol kenarlarindaki agaclarda bi orantisizlk var.ne vincler kaldiriyor. nede dogru duzgun temizleniyor.cok bug var daha oyunda ya.

Valla ben onları kesip temizlemek ile uğraşmıyorum artık. Büyük vinç ile ucundan tutarsan rahat kaldırıyor sonra uzun ağaç yüklemek için dorse var onu alıyorsun vinç ile ağacın ucu sadece dersenin arkasına değse yeter maksat ip ile bağlayıp sürüklemek biliyosun o dorsenin bağlama özelliği var. Ben iki tane yükleyip havuzun içine salıyorum 2 dk da 5 bin küsür kazanmış oluyorum:)

• Bugun ya 750ti yada rx460 alacagim hele bi kassinda bende canini okurum oyunun

• R9 270x ile bütün ayarları kökleyerek oynuyorum. Bazen yerine göre hafiften fps düşüşü olmuyor değil ama genel anlamda sıkıntı yok

• @youngeagle_3 @Aska tovbeli adam bende notebook olduğu için gtx 660m var 4,5 senelik kart:) full ayarlarda 1080p de 35-40 fps alıyorum yerine göre ama buğday ekili alan girince 20 fps ye kadar düşüyor

• oyunda istediğimiz kadar inek alabiliyormuyuz? ayrıca inekler aç kalınca ölüyorlar mı?
  • Bilenler vardir eski kartim yandigi icin Az onc vatandan %10 yilbasi indirimiyle aldim Geldim

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-gddr5-2gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html#genel-bakis

Aksama dogru kurulumu yapip fps sonuclarini ekleyecem bi hayirli olsun alirim

Farming Simulator [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Bilenler vardir eski kartim yandigi icin Az onc vatandan %10 yilbasi indirimiyle aldim Geldim

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-gtx1050-gddr5-2gb-128bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html#genel-bakis

Aksama dogru kurulumu yapip fps sonuclarini ekleyecem bi hayirli olsun alirim

Farming Simulator [PC ANA KONU]

Hayırlı olsun hocam:) gtx1080 ile arasında çok bir fiyat farkı varmı? Fiyatı baya iyimiş, 128 bit olduğu için ucuz herhalde. 256 bit alsaydın daha iyi olurdu geleceğe yönelik sanki

• Far2Cry kullanıcısına yanıt
    hocam gtx 1080 3 bin lira naptınız
    bunu 630a aldım henüze oyun oynamadım sonucları ekleyecem : D
  • Hem fiyat olarak hem performans olarak 1050 ile arasında dağlarrrr kadar fark var. :D Para çoksa 1080 alanlara lafım yok fakat bana göre şuan en alınası kart bunun bir altı olan gtx 1070'dir. Bu kart şuan için en ideal karttır. Niyetim vardı fakat sonradan vazgeçtim. Doların da fırlamasıyla birlikte bu kartın da fiyatı aldı başına gitti. Bu fiyatlardan da alınmaz açıkçası bu kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 18 Aralık 2016; 13:27:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.