Şimdi Ara

Farming Simulator [PC ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.869
Cevap
19
Favori
97.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

hocam evdeyim ama bulamıyom
    http://mods2015.com/
    bu siteden indirmiştim bug yüzünden sildiler diye düşünüyorum
    çünki traktor arkasına traktor baglayınca iç içe giriyordu

tmm hocam ozaman:) öyle büyük bug varsa zaten kullanamazdım yinede teşekkürler:)
  • Arkadaşlar 3 defa gübreleme açıkken gübreleme görevi yaparsanız oyun buga giriyor. Görevden aldığımız tarlayı ilk kez gübreleme yaptıktan sonraki diğer iki gübrelemeyi yapmadan paranızı alabiliyorsunuz. Hemde bonusu daha fazla geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

video insallah size ait değildir.oyunla hiç bağdaşmayan şeyler bunlar.ayrıca para hileside yazılmış galiba.bunu yapacagıma oyunu silerim daha iyi.

• Aynen bana ait oyunla bagdasmiyor olabilir ama gerçeklikle bagdasiyor cunki ara ara modifiye traktor yarislari olur youtube modifiye traktorlerin hiz denemeleriyle dolu

İlla traktor tarla surecek degil

Farming simulator 2017 nfs edition
    Para hilesini asil savemde kullanmiyorum, modlu traktoru alabilmek icin para hileli save kullaniyorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 7 Aralık 2016; 11:47:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 5-6 tonluk ağırlık modu önerebilecek olan varmı? Yada data dosyasından kapasiteyi arttırma şansımız varmı arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Hocam gorevlerde gecerli degil 3 kez gubreleme. Zaten sana gorevde o gubreleme islemi icin gorev veriyor 3 kez gubreleme zaten buyudukce belli aralikla tekrar gorev geliyor zaten 2ci ve 3cu asama gubreleme icin.
  • Hele şükür kredi borcumu ödeyebildim:) çok büyük borç batağına girmiştim:) gece 2 ye kadar hasat yaptım sırf şu krediden kurtulmak için:)
  • konu ölü baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

konu ölü baya.

11 sayfa iyi bile getirdik. Yarın birgün yazanı da bulamazsın. :) Çünkü oyunda devamlılık söz konusu değil. Bir zaman sonra herkes bırakacaktır. Bu konuda başka oyun ismi vermek etik değil biliyorum ama bu aralar Subnautica isimli oyuna sardım. Çok keyif alarak oynuyorum ne yalan söyleyeyim. Korku oyunu olmamasına rağmen o kadar tedirgin bir atmosferi var ki anlatamam. Çünkü o dünyaya ait olmadığımız içindir. Neler olabileceğini bilemezsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslanbey_01 -- 9 Aralık 2016; 15:10:8 >
  • Farming konusu burda geri düşmüş olabilir.

Amerika ve A vrupa için en durgun saatte online oyuncu sayısı.

Bu da benim oyunum.

• Ben sıkılmaya başladım. Para kazanmak zorlaştı. Güya büyük talep geliyor ama bazı yerler o büyük talebin verdiği değerden daha fazla değer veriyor ki onlarda az az. Varın hesaplayın bu büyük talep mantığını. 2015'de bir büyük talep ile kepçe vs gibi ağır araçları aldığımı hatırlarım.

Yine araç bakımları vs aldı başını gitti. Kredi borcunuda daha yeni kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 9 Aralık 2016; 15:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Ben sıkılmaya başladım. Para kazanmak zorlaştı. Güya büyük talep geliyor ama bazı yerler o büyük talebin verdiği değerden daha fazla değer veriyor ki onlarda az az. Varın hesaplayın bu büyük talep mantığını. 2015'de bir büyük talep ile kepçe vs gibi ağır araçları aldığımı hatırlarım.

Yine araç bakımları vs aldı başını gitti. Kredi borcunuda daha yeni kapattım.

hasat,odun,hayvancılık filan tamamen boş iş.guneş ve ruzgar santralleri kurcaksin iyi para kazanmak istiyorsan.
  • Arac malzemeden ziyade gorev modlari ciksa harika olurdu

Tarla simulatoru diyor ama ne sulama yapabiliyoruz ne tatlamizda hastalik cikiyor ne tarla yanginlari orman yanginlari felan yok, oyuna değişik seyler katilabilirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 1 milyon dolar onlar

Kaç zaman geçti hala oyunun başındaki New Holland 8350 var. Şu hazinenin 1 milyonu olmasaydı alet edevat yüzü göremeyecektik.

Bu arada forumun mobil sürümünde hata mı var? Cevapla diyorum etiket atmıyor, yazılar sağ sola kayıyor.

• quote:

Hocam 1 milyon dolar onlar

Kaç zaman geçti hala oyunun başındaki New Holland 8350 var. Şu hazinenin 1 milyonu olmasaydı alet edevat yüzü göremeyecektik.

Bu arada forumun mobil sürümünde hata mı var? Cevapla diyorum etiket atmıyor, yazılar sağ sola kayıyor.

sosnovka haritasında hazine yok mu ya ben bitane bile bulamadım:)
  • quote:

yapma be hocam.ben o 1 milyonu dahi almadim.bütün ust seviye traktorlerim slaj makinalarim her aletten 2 3 tane var.günlük aletlerimin bakim masrafi 15 bin :) sadece akıllı oynadım.bi 500 k para biriktirdim 4 5 saat oynayarak 4 tane guneş paneli aldım.vergileri onlara yukledim kazandıklarım yanıma kar kaldi buyudum gittim.3 tane tarla satın aldım.o tarlaları birbiri ile birleştirdim.bi hasatta 200 k para aliyorum dogru zamanda urun satarak.hayvan dan da gunluk 50 k param geliyor 100 inek ten.suan 150 tane koyunum var.ipligi bi sattigim zaman 300 k para da ordan gelir.sen nasıl hala ilk bicer doverle kalirsin.ben new holland in paletli en son modelinden 2 tane aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

yok hocam.burası amele style tarzında:D yardırcaksın yani:) ama bizim harita digerinden daha guzel. haritamizda 22 23 24 nolu tarlalari birleştir.paraaya para demiyorsun.diger haritada boyle bi ozellik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

quote:

yok hocam.burası amele style tarzında:D yardırcaksın yani:) ama bizim harita digerinden daha guzel. haritamizda 22 23 24 nolu tarlalari birleştir.paraaya para demiyorsun.diger haritada boyle bi ozellik yok.

amele style haritada trende aktif değil galiba geçen aklıma geldi trene binemedim

Orda da büyük tarlalar var. Hatta 90 derece doğu tarafında uzun ince 6 tane tarla var ilerde para biriktirip onları satın alıp birbşrine eklicem inşallah
    Gerçi ben şuan hiç tarla satın almadım ama geçende tek seferde 240 bin dolar soya fasulyesi hasatı yaptım boş arsa gördünmü dayanamıyorum

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.