Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.027
Cevap
18
Favori
64.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Simulasyon >> Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    572 Mesaj

|
    |
    bozcaadalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler oyun rusca ben bunu nasil turkce yapacam bilmiyorum yardim gerek baktim dosyalarindan biryeri tr yapiyomusuz ama steam versiyonu o dosyayi bulamadim steamden orjinal aldim rus key ilk ciktiginda 10 liraya bunun ingilizce dilini yuklemek mumkunmu veya turkce farketmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Yarbay
    5502 Mesaj

Önce söylim yanlış hatırlıyor olabilirim. Oyunu Steam 'den yüklemeye başlarken dil seçenekleri çıkıyor oradan Türkçe 'yi seçin.
    |
    |
    loses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zor işler zor.... Emek ister meşakkat ister.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Önce söylim yanlış hatırlıyor olabilirim. Oyunu Steam 'den yüklemeye başlarken dil seçenekleri çıkıyor oradan Türkçe 'yi seçin.

yok olmuyor malesef artık bıktım yardım edende yok
    |
    |
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
  • Yarbay
    3484 Mesaj
    Bugün tekrar açayım dedim açmamla kapatmam bir oldu. Fizikler hala iğrenç odunu kaldırırken insanın canı çıkıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    |
    |
    golf_R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Üstüne bir 100$ daha konup Logitech'in hem PC hemde XOne destekleyen direksiyonunu alırım. Her iki platformdada tadını çıkararak oynarım. Farming güzel oyun (fizikler hariç) fakat 300$ harcatacak bir oyun değil. Hediye ederseniz yok demem ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golf_R -- 12 Haziran 2015; 18:31:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hasan525

G29 geliyor Direksiyon kurtarmaya yetecek mi bilmiyorum oyunun değişmesi gerek artık sadece bir adım ileri götürecek umarım yenisinde bu tür saçmalıklarla uğraşmayız adam gibi oyun oynamak için saatlerimizi mod aramaya vermek zorunda değiliz ki
    |
    |
    golf_R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

|
    |
    Yeni update i biraz inceledim Krone Big X 1100 ' e havalı korna eklenmiş , tarlada ve çimde tekerlek izleri daha belirgin hale gelmiş. Oyunu yükleme süresi çok kısalmış, araçların içindeki teferruatta bazı değişiklikler yapmışlar koltuk rengi gibi fakat daha yem karıştırıcılarının traktör bağlantısından ayrılmasını engelleyen sorun giderilmemiş. Bu arada biogaz tesislerinde görünmeyip heba olan mısır silajlarıda görünür hale gelmiş save dosyasını boşuna silmişim.

Düzeltme: Kuhn PROFILE 1880 'in traktör bağlantısından ayrılamama sorunu nasıl olduğunu anlıyamadığım bir şekilde çözülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 15 Haziran 2015; 12:19:29 >
    |
    |

Hocam modlar hala kayıyor mu?

|
    |
    Bahsedilenler: bozcaadalı

Orijinalden alıntı: golf_R

Hocam modlar hala kayıyor mu?

Mod kullanmıyorum bir şey diyemicem o konuda.
    |
    |

Mısır tarlasının kenarındakiler ne acaba ?

Şeker pancarına benziyor

Zamanım olmadığı için pek oynayamıyordum, güncellemeden sonra biraz kurcaladım ama dikkate değer pek bir yenilik göremedim, kazanılan paranın belirtilmesi hoş olmuş birde tohum, saman, ot gibi ürünlerin fiyatının eklenmesi dikkatimi çeken bir özellik.. daha tam olarak inceleyemedim, fırsatım olunca kurcalayayım bi
    |
    |
    bozcaadalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hidayet80

Şeker pancarına benziyor

Zamanım olmadığı için pek oynayamıyordum, güncellemeden sonra biraz kurcaladım ama dikkate değer pek bir yenilik göremedim, kazanılan paranın belirtilmesi hoş olmuş birde tohum, saman, ot gibi ürünlerin fiyatının eklenmesi dikkatimi çeken bir özellik.. daha tam olarak inceleyemedim, fırsatım olunca kurcalayayım bi

Bekliyorum incelemeni. Göremediğim bir çok şey vardır mutlaka.
    |
    |

verdiğin linkte yapılan güncellemeler yazılmış ama ingilizce pek sağlam değil maalesef

kamyonun max hızı 62 den 82 ye çıkarılmış bizzat deneyerek test ettim, fena olmuş

talaş döküm alanı biraz genişletilmiş. zaman buldukça kurcalayalım.
    |
    |
    Bahsedilenler: bozcaadalı
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
haberler
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.