Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı evden multi olarak 2 farklı bilgisayardan giremiyorlar sanırım eskiden bazı oyunlarda bu problem olabiliyordu host ile oyuna bağlanan kişi aynı ip den giriş yapamıyorlardı bununla ilgili loopback diye bir çözüm vardı ama hatırlamıyorum nasıl yaptığımı ama farming simulator 15 loopback olarak aratırsan bir sonuca ulaşabilirsin diye düşünüyorum
  • ya aekadaşlar torrentten indirdiğim multi oynamıyor bunun bir cözümü yokmu yardm edn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AC8FB0C4 -- 16 Nisan 2015; 19:18:27 >
  • Farming Simulator 15 Multiplayer modunu oynayabilmek için satın almalısınız.
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Araçları yıkamaya bile vakit yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

Gürhan abiyle slaj işine bismillah dedik

Paraya para demiyeceğiz bundan sonra
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Mısırlar tarlada kaldı , ne soran var ne alan. Herhalde kaynatıp tane tane satıcaz.
  • Müsait olunca bir el atalım abi

Öyle yada böyle elden çıkarırız kafanı yorma
  • Arkadaşlar Single Player için araçtan insek bile çalışmaya devam eden bir mod var mı? Mesela talaş yaparken talaş makinesi çalışırken aynı sırada başka bir makineyle talaş makinesini doldurmak istiyorum. Manuel ignite yazan bir kaç mod denedim traktör çalışıyor fakat talaş makinesi çalışmıyor. Bildiğiniz bir mod var mı?
  • DriveControl modu var kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnetic10

DriveControl modu var kullanabilirsin

Teşekkür ederim. O mod gayet güzel istediğim gibi tek sıkıntısı vites ve el frenine alışkın olmamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Büyük baş olayına giriştik artık.
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    bir süredir oynamıyorum 1.3 güncellemesi ve konsol sürümlerini bekliyoruz :D özledim ya :(

Aşağıya İngiltere'de yapılan bir etkinlikten fotoğrafları ekledim. PS4 sürümü tanıtılmış. PS4'ün ilk kopyaları da ofise gelmiş.

19 Mayıs'ta PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleri çıkacak. PS4 ve Xbox One'da multiplayer desteği olacak :D

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    Sağol bu güzel haberin için. Biz Hidayet ile sıfırdan gerçekçi bir şekilde başladık. Mod kullanmıyoruz demlene demlene keyifle oynuyoruz. Sıkılırsan bir çayımızı içmeye bekleriz.
    başından beri size imreniyorum vallah güncellemeden sonra gireriz video kaydı alırım güzel olur
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    Tabiki bekleriz.

Bu arada büyük baş işi baya meşakkatli bir iş ,o kadar canlının bakımı mesuliyetli olduğundan tamamen duygusal (para için değil) bir şekilde gecemizi gündüzümüze kattık.

Amerikan haritası gerçekten zor dayanamadım beynim yandı en son bıraktım :D Tarlalar zaten büyük bir de hayvancılık eklenince ciddi zaman harcamak gerekiyor.
  • İmrenmiyor değilim. Hem zamanımı kısıtlı hemde uzun uğraş isteyen bir oyun. Her seferinde sıfırdan başlıyorum üşeniyorum para hilesi yapıp herşeye sahip oluyorum bu seferde sıkıyor ve kariyeri siliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

İmrenmiyor değilim. Hem zamanımı kısıtlı hemde uzun uğraş isteyen bir oyun. Her seferinde sıfırdan başlıyorum üşeniyorum para hilesi yapıp herşeye sahip oluyorum bu seferde sıkıyor ve kariyeri siliyorum.

Naçizane fikrim bu oyunları oldu bittiye getirmeden yavaş yavaş haz duyarak oynamaya çalışın. Farming oyununda tarlada ürün olurken bir çok kez zamanı hızlandırmayıp nehir yanına gidip masama çayı koyup şırıl şırıl akan suyun sesiyle yudumladığımı bilirim. Hile hiç bir oyundan zevk almanızı sağlamaz genellikle sonuca kısa yoldan varmanızı sağlar. Biz ara ara toplanıyoruz vakit bulabilirsen sizide bekleriz sıcak bir çayımızdan içmeye.
  • 2016 ne zaman geliyor bilgi var mı? =)
  • 2016 değilde 2017 çıkar herhalde, ama bu sefer aceleye getirmeyeceğim önce Gürhan abinin onayını bekleyeceğim
  • Silaj satmakta kolaylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnetic10 -- 5 Mayıs 2015; 14:18:37 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.