Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oda süper fikir.
  • Oyunun adı farming ama tarımcılıktan çok hayvancılık ve diğer işlerde ağırlık var, pulluk süre süre oluşan tarla tabanını kırmak için dip kazan çekimi aletleri yok, kaz ayağı yok, daha bir çok toprak işleme aleti yok, olsa güzel olurdu, pulluk türleri ve cinsleri yetersiz, 2018 2020 de görürüz artık farmingde..
  • çiftçilik sadece toprakla uğraşmak değil, hayvancılık, bahçecilik, seracılık vs..

bence hepsi önemli

değişik aletler demişsin, bence olabilir ama öncelikle o aletleri oyunda kullanmayı mecbur kılmalısın. Ama oyun aksine hem sürüp hem eken aletlerle oyunu daha hızlı hale getirmiş, bence hoş olmamış.. Oyunun birçok eksiği var yazmayla bitmez..

Bence en önemli ve öncelikli olanı dinamik toprak, gübre verim ilişkisinin düzenlenmesi, işçilerin sadece araçların içindeki mahsülü, gübreyi ve yakıtı kullanabilmesi, ve en önemlisi kısa yoldan parayı vuracak yolları kapaması yoksa oyunun tadı kaçıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet80 -- 30 Ocak 2015; 16:28:18 >
  • Eksik kalan alet çeşitleri için birçok mod mevcut onları deneyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçesi varmı bu oyunun?
  • Oyun zaten resmi olarak Türkçe dil desteğine sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

Oyun zaten resmi olarak Türkçe dil desteğine sahiptir.

tşkler
  • Oyunda zamanı nasıl hızlı geçirebilirim bir yolu var mı ?.Tarlayı hasat ettim tekrar ektim ancak zaman çok yavaş ilerliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Conlon

Oyunda zamanı nasıl hızlı geçirebilirim bir yolu var mı ?.Tarlayı hasat ettim tekrar ektim ancak zaman çok yavaş ilerliyor.

7 ve 8 tuşları ile zamanı hızlandırıp yavaşlatabilirsin.
  • Arkadaşlar öncelikle herkese iyi oyunlar kendimce güzel ve yararlı bulduğum Farming Simulator 2015 oyunu için yapılmış modları test edip videolarını kendi youtube kanalımda paylaşmaktayım ilginizi çekerse kanalıma bir göz atabilir yada hoşunuza giderse abone olup paylaşımlarımı takip edebilirsiniz :)

Youtube kanalım :https://www.youtube.com/user/farmingsim2013mod

Facebook Sayfam :www.facebook.com/far.sim.15mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanser58 -- 15 Şubat 2015; 20:44:38 >

• Ormancılık için süper alet yapandan Allah razı olsun

https://www.youtube.com/watch?v=cuUnx1UZEA4

www.facebook.com/far.sim.15mod
  • bu oyunu almayı düşünüyordum ama buglar, ticaretin olmaması (multiplayer) ve mantıksız işlere çok üzüldüm. grafikler nasıl?

•  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

İşler büyüdü, çayı keyifle yudumluyabilirim Seylan 'mıydı bu

• Bende bugün inek işine daha sonra da seracılığa başlayacağım
  • FS 15 'de daha seracılık ve hayvancılık işlerine el atmak kısmet olmadı . Oyunu ağır ağır sindire sindire tadına vararak oynuyorum.
  • Holmer DLC'sinden ilk görüntüler yayınlandı. (Mobil olduğumdan sadece bu video linkini koyabildim.)

Ekipmanların çoğalması oyun için bir artı. Daha da fazlaşması dileğiyle.

Yalnız videodaki animasyon gerçekten çok kötü sanırsın bal dökülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=XZ2aPB5sUTg

• Merhaba oyunu yeni kurdum ilk defa oynuyorum ürün lerin yoğunlaştığını nasil anlariz ilk üç tarlaya buğday ettim ama bicemiyorum acaba zamanı mi geçti olgunlastiklarini nasil anlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: hsynkosel88

Merhaba oyunu yeni kurdum ilk defa oynuyorum ürün lerin yoğunlaştığını nasil anlariz ilk üç tarlaya buğday ettim ama bicemiyorum acaba zamanı mi geçti olgunlastiklarini nasil anlarım

ürünler sararınca olgunlaşmış demektir, solunca beyazlaşır..

ayarlardan bitki soldurmayı kapatabilirsin..

Ayrıca oyunda iken I tuşuna basıp haritadan tarladaki ürünlerin durumunu kontrol edebilirsin, açık mavi yeni ekilmiş ürün, lacivert olgunlaşmaya yakın ürün, yeşil tonları ise olgunlaştığını gösterir..

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

• MP oynayan yok mu ?
  • Arkadaşlar oyun almaya değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.