Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bundan önceki indirimlerde almamıştım,yılbaşı indirimleri başladı malum birkaç gün sonra indirime girer kesin.Sizce alınmalı mı sık olarak ETS 2 oynuyorum,simulasyon severim bunu da almayı düşünüyorum kararsız bıraktı.

Al yada alma demek sizin nasıl oyunlardan hoşlandığınızı bilmeden yapılmış yanlış yönlerdirme olur. Şöyle söylim, bana göre bu güne kadar çıkmış en iyi çiftlik oyunu. Ama dediğim gibi zevkler farklı farklı. Herkes The Crew 'i methediyor fakat ben aldığım gün pişman oldum. Durum bu.

Teşekkürler hocam cevap için simulasyon iyidir büyük ihtimal alırım biraz daha gameplay,twitch izleyim.

• bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Farming Simulator için rakip yoktur. Ocakta Polonyalılar Farm Simulator 2015 çıkaracak aslında o çok daha iyi fakat modellemeler vs. kötü
    The Crew konusunda haklısın oyun balon gibi patladı o kadar reklamın nedeni bu idi.
    Tek iyi yanı Kuzey Amerika'yı baştan sona gezebilmen ama yine de kurtarmıyor işte
  • hasan525 H kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.
  • Sürat felakettir
     Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
  • hidayet80 kullanıcısına yanıt
    Zarar büyük diyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Zarar büyük diyorsun.

Aynen
  • Selamün Aleyküm arkadaşlar bu oyunun ruscası var bende zamanında rus key aldığım için vpn olmadan oynayamıyorum ve malesef rusça.Yenisini alıp ekleyemeceğim için,bu oyunu kaldırsam ve yeni bir hesap açıp yeni bir tane alıp eklesem sıkıntı yaşarmıyım
  • oyun steam hesabınızda mı
  • Kötü olmuş VPn vs. almamanız lazım artık tüm oyunlar kilitlendi zaten

şimdi kullandığın tr steam hesabında vpn kullanarak yapmadın mı ? sıfırdan mı açtın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

oyun steam hesabınızda mı

Yeni hesap açtım oradan aldım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan525

Kötü olmuş VPn vs. almamanız lazım artık tüm oyunlar kilitlendi zaten

şimdi kullandığın tr steam hesabında vpn kullanarak yapmadın mı ? sıfırdan mı açtın?

yeni hesap açtım oradan aldım oyunu.öteki hesabımdan silmiştim öteki hesabı açınca bi baktım oyun ordada var hemde Türkçe ilginç geldi bana anlamadım 2 hesaptada Türkçe oynuyorum şuna :)
  • oyunda bir şey keşfettim scorpion king le ağaçları kütük haline getirip trenin yanındaki alana atınca normal bir şekilde para veriyor birde treni gönderince bi o kadar daha para veriyor deneyin kısa zamanda güzel para kazanılıyor
  • quote:

oyunda bir şey keşfettim scorpion king le ağaçları kütük haline getirip trenin yanındaki alana atınca normal bir şekilde para veriyor birde treni gönderince bi o kadar daha para veriyor deneyin kısa zamanda güzel para kazanılıyor

Amerikayı tekrar keşfetmişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

oyunda bir şey keşfettim scorpion king le ağaçları kütük haline getirip trenin yanındaki alana atınca normal bir şekilde para veriyor birde treni gönderince bi o kadar daha para veriyor deneyin kısa zamanda güzel para kazanılıyor

oyunun kullanma kılavuzunda yazıyordu da ben okumamışım kusura bakmayın
  • quote:

quote:

quote:

Aslan kardeşim kusur ne demek . Her şeyin başım üstüne .

• quote:

quote:

quote:

Ne kusuru kardeş ayıp ettin

• Acaba dedim oyun indirime girmişmidir kutulu alayım dedim fiyata bak kafayı yemiş bunlar. http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/farming-simulator-15-2015-pc-kutulu-orijinal-139742727

Steam'de indirim var yalnız daha da düşermi fiyat ya da multilungual olarak ucuz key öneren var mı?
  • Biraz daha bekleyin derim sonlara dogru daha büyük bir indirim gelir büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar size bugün zor bir sorum var..haritanın sağ alt köşesindeki nakliye alanına satıyordum mahsüllerimi..ardından treni gönderip mutlu mesut yaşıyordum..ta ki treni gönderip oyunu kaydedene kadar...tren gelmeden oyunu kaydedip çıktığım için tren bug da kaldı..dağın içinde gömülü kaldı..bekliyorum fakat geri gelmiyor, orada kaldı tren...bu durum başına gelen oldu mu hiç? var mıdır bir çözümü..örneği şu şekil;

https://www.youtube.com/watch?v=1CpxOUWZMFg
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.