Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dizemen

o değilde romorkun kapasitesini 8500 den 85000 e cıkardım şöyle bişiy gözlemledim araçları fizik kurallarına uydurmuşlar mesela eskiden 500 ton cekiyordum traktörle gayet rahat cekiyordu şimdi yokuş aşağı 85 ton ile inerken elimi gazdan çektiğimde durmuyor hatta frene basıyorum cok uzun bir süre sonra duruyor fizik motorunu güzel yapmışlar :)

bence traktör ve römorkların değerleriyle fazla oynama, gerçeklikten uzaklaşınca tadı kalmıyor oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

Pazar sabahı Gürhan abimle biraz çalıştık, malum çiftçiliğin düğünü bayramı yok

haksız mıyım Gürhan abi...

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Bence de çalışın hocam o paranın hali nedir

Karın tokluğuna çalıştırıyorGürhan abi beni, sen stajyersin diyor..
    +çaliş çaliş çaliş,
    - pağa...
    +pağa yooook...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet80 -- 17 Kasım 2014; 10:13:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

quote:

Pazar sabahı Gürhan abimle biraz çalıştık, malum çiftçiliğin düğünü bayramı yok

haksız mıyım Gürhan abi...

Bence de çalışın hocam o paranın hali nedir

Karın tokluğuna çalıştırıyorGürhan abi beni, sen stajyersin diyor..
    +çaliş çaliş çaliş,
    - pağa...
    +pağa yooook...

Yahu daha ne olsun 1 öğün tayın var su bedava bide traktörleri karıştırmak serbest. Köy yerinde parayı ne yapıcaksınız Allasen yahu !!! Birbirinizi doldurmayın dolduruşa gelmeyin para huzur vermez

• Merhabalar arkadaşlar size farming sim 2015 oyun içinden sorular sormak istiyorum, slaj makinesiyle mısırları biçtim slajı ineklere dökmeye gittim anız burada kabul edilmemektedir diyor yani römorku dökemiyorum, koyunlar içinde aynı şey geçerli geçerli, biogaz tesisine slajı götürüp dökebiliyorum, döktüğüm slajlar orda kendiliğinden azalıyormu? Birde kanolayı yine biogaz tesisine mi götüreceğim ? Sera nasıl yetiştiriliyor? Cevaplarınızı bekliyorum herkeze iyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemal1982 -- 17 Kasım 2014; 12:05:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar size farming sim 2015 oyun içinden sorular sormak istiyorum, slaj makinesiyle mısırları biçtim slajı ineklere dökmeye gittim anız burada kabul edilmemektedir diyor yani römorku dökemiyorum, koyunlar içinde aynı şey geçerli geçerli, biogaz tesisine slajı götürüp dökebiliyorum, döktüğüm slajlar orda kendiliğinden azalıyormu? Birde kanolayı yine biogaz tesisine mi götüreceğim ? Sera nasıl yetiştiriliyor? Cevaplarınızı bekliyorum herkeze iyi oyunlar...

mısırı biçtikten sonra direk dökmeyeceksin, slaj yapılacak alana döküp fermente edeceksin, youtube da videoları vardır oradan bak.

kanola, buğday mısır vb.. ürünleri satın alan yerler var ı tuşuna basıp hangi tesisin kaça aldığını öğrenip en iyi fiyata satabilirsin, veya bekletip belli zamanlarda yüksek fiyata alıcı oluyor o zaman satarsın..

sera için katı gübre gerekiyor onu da ineklerden elde edersin..

• Bu gün Gürhan abiyi intihardan zor vazgeçirdim, parasızlık kötü gerçekten

bağlantı sorunları yüzünden bugün pek verimli olmadı maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet80 -- 17 Kasım 2014; 14:12:08 >

• Arkadaşlar 2-3 tane römorku arka arkaya bağlayabiliyor muyuz?Koskoca tarlada 5-6 defa dönüyorum araba doluyor hemen.
  • hidayet80 kullanıcısına yanıt
    Nerde paralarım nerde mısırlar nerede buğdaylar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Nerde paralarım nerde mısırlar nerede buğdaylar

kanolaları satarken bağlantı gitti

Yahu şu istek görevleri adamı yoldan çıkarır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

bu arada 2013 e göre oyunda baya değişiklik ypaılmış mesela 2013 te ne kadar yük olursa olsun en ufak traktör 1 km yada 3 km hızla çekiyordu bunda case 620 ye 210 ton yük attım bayırda tıkanım çıkamıyor bu hoşuma gitti ve steyr e büyük pulluk baglıyorum tarlada patiye kaçıyor güzel detaylar yapmışlar :)

210 ton yükü hangi römorka veya dorseye yükledin. Merak ettim de

10 tane 21 tonluk teşil römorku arka arkaya bağladım ilk deutzla ekmeyi denedim düzde 20km ye çıkabildi ana çivtlikte bayıra vurdum tıkandı 400 küsür h lik arkası paletli olan nevhollanda la denedim oda patiye sardı caseyle denedim 620 lik olduğu yerden alamadı hız alıp denedim gene bayırın sonunda tıkandı hiç biri çekemiyor o yükü 2013 te 17 hp lik mavi traktörle 61 ton yükleyip 1 mph hızla çekebiliyoduk genede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan-39 -- 17 Kasım 2014; 19:18:50 >

• quote:

quote:

quote:

bu arada 2013 e göre oyunda baya değişiklik ypaılmış mesela 2013 te ne kadar yük olursa olsun en ufak traktör 1 km yada 3 km hızla çekiyordu bunda case 620 ye 210 ton yük attım bayırda tıkanım çıkamıyor bu hoşuma gitti ve steyr e büyük pulluk baglıyorum tarlada patiye kaçıyor güzel detaylar yapmışlar :)

10 tane 21 tonluk teşil römorku arka arkaya bağladım ilk deutzla ekmeyi denedim düzde 20km ye çıkabildi ana çivtlikte bayıra vurdum tıkandı 400 küsür h lik arkası paletli olan nevhollanda la denedim oda patiye sardı caseyle denedim 620 lik olduğu yerden alamadı hız alıp denedim gene bayırın sonunda tıkandı hiç biri çekemiyor o yükü 2013 te 17 hp lik mavi traktörle 61 ton yükleyip 1 mph hızla çekebiliyoduk genede

Fizik motorlarındaki gelişim süper, hele patiler olaya ayrı bir heyecan katıyor, ve yüklü römorkla bayır aşağı sallayınca traktör römorkun önünden zor kaçıyor, maksimum hızı 61 olan traktöre 40 tonluk yüklü römork bağlayıp rampa aşağı saldım 75 i gördü
    2013 de deutz m610 ile 450 ton yüklü römork çekmiştim,

• ben o ufacık traktörle 17 hp likle yani 61 tonu 3 mph la çekiyordum bayırdada aynı bu arada mısırı biçip boşaltıyoruzya fermente etmeden önce onu hiçbir kovayla alamadım daha sılaj olmamışken hiç deneyen oldumu
  • quote:

ben o ufacık traktörle 17 hp likle yani 61 tonu 3 mph la çekiyordum bayırdada aynı bu arada mısırı biçip boşaltıyoruzya fermente etmeden önce onu hiçbir kovayla alamadım daha sılaj olmamışken hiç deneyen oldumu

Fermente olmadan alamazsın...

bu arada biçtiğim çimleri yuvarlak balya makinasıyla toplamaya çalıştım, balya yapmıyor. Ne yaptıysam olmadı..
    Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cimleri cevirip kuruttunuzmu ?

• quote:

Cimleri cevirip kuruttunuzmu ?

kurutmadım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar size farming sim 2015 oyun içinden sorular sormak istiyorum, slaj makinesiyle mısırları biçtim slajı ineklere dökmeye gittim anız burada kabul edilmemektedir diyor yani römorku dökemiyorum, koyunlar içinde aynı şey geçerli geçerli, biogaz tesisine slajı götürüp dökebiliyorum, döktüğüm slajlar orda kendiliğinden azalıyormu? Birde kanolayı yine biogaz tesisine mi götüreceğim ? Sera nasıl yetiştiriliyor? Cevaplarınızı bekliyorum herkeze iyi oyunlar...

mısırı biçtikten sonra direk dökmeyeceksin, slaj yapılacak alana döküp fermente edeceksin, youtube da videoları vardır oradan bak.

kanola, buğday mısır vb.. ürünleri satın alan yerler var ı tuşuna basıp hangi tesisin kaça aldığını öğrenip en iyi fiyata satabilirsin, veya bekletip belli zamanlarda yüksek fiyata alıcı oluyor o zaman satarsın..

sera için katı gübre gerekiyor onu da ineklerden elde edersin..

Cevabınız için çok teşekkür ederim, slaj işini hallettim bir kaç yapamadığım iş daha var. Seraları kurdum seraya hangi araçla katı gübreyi nasıl vereceğim onu bulamıyorum katı mı? Sıvı mı gübre gerekiyor?

• Otlari kurutmadan balya yapamazsiniz

• quote:

quote:

quote:

Ben iki tanesini zar zor takıyorum. Maşallah siz 10 tane birden takmışınız.

•  Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Zurnanın zortladığı yer , bu ne şimdi ? Tamir olayı falan mı var yoksa bug mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]

Zurnanın zortladığı yer , bu ne şimdi ? Tamir olayı falan mı var yoksa bug mu ?

Muhtemelen bug dır.

kepçeyi resetle abi, düzelmezse servise götürürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidayet80 -- 18 Kasım 2014; 6:32:22 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.