Şimdi Ara

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
78.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuvarlak balyaları sarmak ne işe yarıyor?
  • Yuvarlak çim balyalarını sarınca slaja fermente oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Külvitör ve tırmık benzeri araçlarla tarlayı direk sürerek sonrada tohumu mibzerle ekiyorum zabanla falan uğraşmaya değmez, direk oluyor bitkiler çıkıyor
    saten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar, oyunu orjinal aldım ve gerçekten 2015 daha güzel ve makine çeşitliliği çoğalmış, ben oyunda traktörün birini ters devirdim tekrar nasıl düzelteceğimi bulamadım, reset tuşu varmı bunun? Birde birlikte oynamak için sizlere katılabilirim steam nikim; cemtr eklerseniz sizlerle multi oynarım herkese kolay gele bol ürünler kazasız hasatlar...

I tuşuna basıp yukarıdaki ok ile sağa doğru git ve ters dönen aracını bul sıfırla de. Çiftliğinde yeniden çıkıyor araç.

Bunu tam olarak nasıl yapıyoruz mesela ben sekmeleri acamıyorum ı harfine bastıktan sonra klavyedeki bütün tuşlara bastım ancak sekmeler arası gecis tusunu bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Dizemen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemal1982

Merhabalar arkadaşlar, oyunu orjinal aldım ve gerçekten 2015 daha güzel ve makine çeşitliliği çoğalmış, ben oyunda traktörün birini ters devirdim tekrar nasıl düzelteceğimi bulamadım, reset tuşu varmı bunun? Birde birlikte oynamak için sizlere katılabilirim steam nikim; cemtr eklerseniz sizlerle multi oynarım herkese kolay gele bol ürünler kazasız hasatlar...

I tuşuna basıp yukarıdaki ok ile sağa doğru git ve ters dönen aracını bul sıfırla de. Çiftliğinde yeniden çıkıyor araç.

Bunu tam olarak nasıl yapıyoruz mesela ben sekmeleri acamıyorum ı harfine bastıktan sonra klavyedeki bütün tuşlara bastım ancak sekmeler arası gecis tusunu bulamadım

ı tuşuna bastıktan sonra üst sağ köşedeki ok işaretine tıklayarak diğer sekmelere geçiş yapabilirsin..

• hidayet80 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler mouse tekerleğini bile denemiştim olmamıştı sayende halletim :) tarlaya ırgat lazımsa geleyim :)
  • arkadaşlar fs13 te bir eklenti vardı bu eklenti sayesinde aracın hızını + - tuşlayını kullanarak arttırıp azaltabiliyorduk. mesela ben bunu daha cok tarlayı sürerken 12 km hız yerine 17 km hız ile gitmesini sağlamak için yapıyordum.örneğin biçerdöverler için maksimum seviyeye cıkartıp tarlayı 6 km/sa yerine 15 km/sa iler sürüyordum zamandan tasarruf amacıyla fs15 te böyle bir eklenti varmı varsa paylaşabilirmisiniz

edit notu: ESLimiter miş dedigim eklentinin adı 1-2-3-4 viteslerinde hangisinin ne kadar hız yapmasını istiyorsak okadar ayarlayabiliyorduk umarım anlatabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dizemen -- 16 Kasım 2014; 10:21:12 >
  • Hidayet ile bu gün güzel bir çalışma yaptık çiftlikte şartlar izin verdiğince.
  • Pazar sabahı Gürhan abimle biraz çalıştık, malum çiftçiliğin düğünü bayramı yok

haksız mıyım Gürhan abi...

Farming Simulator 15 (Multiplayer) [ANA KONU]
    Doğru. SS yi güzel yakalamışsın haberim yoktu saçları tarardım :)
    Şimdi resme dikkat ettimde o traktörü 57 km. hıza nasıl çıkarttın ben daha 43 ü geçemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Şimdi resme dikkat ettimde o traktörü 57 km. hıza nasıl çıkarttın ben daha 43 ü geçemedim

Arkada 21 ton yük var, rampa aşağı olunca normaldir

• bende aranızdayım orjinal satın aldım bu arada deutz düzde 61 gidiyor tır da aynı normal pickup 81 gidiyor
  • bu arada 2013 e göre oyunda baya değişiklik ypaılmış mesela 2013 te ne kadar yük olursa olsun en ufak traktör 1 km yada 3 km hızla çekiyordu bunda case 620 ye 210 ton yük attım bayırda tıkanım çıkamıyor bu hoşuma gitti ve steyr e büyük pulluk baglıyorum tarlada patiye kaçıyor güzel detaylar yapmışlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

Orijinalden alıntı: hidayet80

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trl725

ağaç kesip te talaş yapabilen var mı talaş makinesini bir türlü randımanlı olarak kullanamadım...

Onun kullanımı biraz sıkıntılı. Tek kişiyle olacak iş değil o. Zaten en büyük sıkıntısı araçtan indiğin zaman çalışmaması. Eğer çalışıyor olsaydı, bir yanına römorku koyardık diğer yanına bu aracı. Sonra kesik kütükleri de traktörle alete koyabilirdik. Bu aletin üstündeki kol ile kütükleri alması biraz sıkıntılı.

sıkıntı sadece alması değil, ilk kütükten sonra talaş yapmıyor bende, sanırım oda güncelleme bekleyecek..

http://mods2015.com/forestry-heckkran-v-2-0/

Traoktore baglanarak cok rahat kutuk tasima olanagi sagliyor traktoru ozgurce hareket ettirebilme rahat oluyor.

http://mods2015.com/kroeger-rungenwagen-trailer-v-2-2/

J ve N tuslari ile sag tarafindaki direkler diyim asagi yatabiliyor tekrar yukari kalkabiliyor buda satista kolaylik sagliyor. Ayrica arka arkaya baglanabiliyor.

Son olarak talas yapmak icin

http://mods2015.com/jenz-hem-back-tool-v-3-0/

Bu modlari oneriyorum arkadaslar ozellikle talas konusunda cok rahatlatiyor kendi bandi oldugu icin oncelikle on yukleyici yada heckran ile banda 3-5 odun yukleyin sonra traktore binip calistirin.

Kütük taşımak için römorku indirdim ama rengini yeşil satın almama rağmen resimdeki gibi siyah görünüyor. İndirdiğim yerdeki resimlerde konsol açmış sanırım bir kod falan yazmış, eğer öyleyse ne yazmamız gerekiyor ve konsolu nasıl açabiliriz. Teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

bu arada 2013 e göre oyunda baya değişiklik ypaılmış mesela 2013 te ne kadar yük olursa olsun en ufak traktör 1 km yada 3 km hızla çekiyordu bunda case 620 ye 210 ton yük attım bayırda tıkanım çıkamıyor bu hoşuma gitti ve steyr e büyük pulluk baglıyorum tarlada patiye kaçıyor güzel detaylar yapmışlar :)

210 ton yükü hangi römorka veya dorseye yükledin. Merak ettim de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

bu arada 2013 e göre oyunda baya değişiklik ypaılmış mesela 2013 te ne kadar yük olursa olsun en ufak traktör 1 km yada 3 km hızla çekiyordu bunda case 620 ye 210 ton yük attım bayırda tıkanım çıkamıyor bu hoşuma gitti ve steyr e büyük pulluk baglıyorum tarlada patiye kaçıyor güzel detaylar yapmışlar :)

210 ton yükü hangi römorka veya dorseye yükledin. Merak ettim de

21 tonluk yeşil romorktur o. Muhtemelen sıfıra fazladan basmış arkadaş.

• quote:

Pazar sabahı Gürhan abimle biraz çalıştık, malum çiftçiliğin düğünü bayramı yok

haksız mıyım Gürhan abi...

Bence de çalışın hocam o paranın hali nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LasVegas:::

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trl725

ağaç kesip te talaş yapabilen var mı talaş makinesini bir türlü randımanlı olarak kullanamadım...

Onun kullanımı biraz sıkıntılı. Tek kişiyle olacak iş değil o. Zaten en büyük sıkıntısı araçtan indiğin zaman çalışmaması. Eğer çalışıyor olsaydı, bir yanına römorku koyardık diğer yanına bu aracı. Sonra kesik kütükleri de traktörle alete koyabilirdik. Bu aletin üstündeki kol ile kütükleri alması biraz sıkıntılı.

sıkıntı sadece alması değil, ilk kütükten sonra talaş yapmıyor bende, sanırım oda güncelleme bekleyecek..

http://mods2015.com/forestry-heckkran-v-2-0/

Traoktore baglanarak cok rahat kutuk tasima olanagi sagliyor traktoru ozgurce hareket ettirebilme rahat oluyor.

http://mods2015.com/kroeger-rungenwagen-trailer-v-2-2/

J ve N tuslari ile sag tarafindaki direkler diyim asagi yatabiliyor tekrar yukari kalkabiliyor buda satista kolaylik sagliyor. Ayrica arka arkaya baglanabiliyor.

Son olarak talas yapmak icin

http://mods2015.com/jenz-hem-back-tool-v-3-0/

Bu modlari oneriyorum arkadaslar ozellikle talas konusunda cok rahatlatiyor kendi bandi oldugu icin oncelikle on yukleyici yada heckran ile banda 3-5 odun yukleyin sonra traktore binip calistirin.

Kütük taşımak için römorku indirdim ama rengini yeşil satın almama rağmen resimdeki gibi siyah görünüyor. İndirdiğim yerdeki resimlerde konsol açmış sanırım bir kod falan yazmış, eğer öyleyse ne yazmamız gerekiyor ve konsolu nasıl açabiliriz. Teşekkür ederim şimdiden.

Hocam bu olay kaplama yuklenmemesinden kaynakli. Bazi beta modlarda olabiliyor lakin ben modu kullaniyorum hatta o trailerdan 2 tane aldim cok kezde kutuk satisi yaptim. Kesinlikle sorunsuz ve herhangi bir konsol kodu vs yazmadim kullanmadim. Nasil acicam konsolu bende bilmiyorum ihtiyacim olmadi.

Onerim ise modu tekrar indirip atman belki inerken dosya zarar gormustur.

• o değilde romorkun kapasitesini 8500 den 85000 e cıkardım şöyle bişiy gözlemledim araçları fizik kurallarına uydurmuşlar mesela eskiden 500 ton cekiyordum traktörle gayet rahat cekiyordu şimdi yokuş aşağı 85 ton ile inerken elimi gazdan çektiğimde durmuyor hatta frene basıyorum cok uzun bir süre sonra duruyor fizik motorunu güzel yapmışlar :)
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.