Şimdi Ara

Farlara patlayan ampul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşımın aracının farlarını, yarış pistlerindeki güvenlik araçlarında olduğu gibi ışıklandırmak istiyoruz. Uzun far ampullerinin ve sis lambalarının yerine patlayan ampuller takacağız. Daha önce park lambaları yerine takılayan ampuller satın aldık ancak tatmin etmedi, profesyonel değildi ve istediğimiz sonucu vermedi. Biz şöyle gece baya bir güçlü çakan ampuller arıyoruz. Bir ara Pınarbaşı Pisti'ne gidip danışmayı da düşündük ama orada yardımcı olabilecek biri var mıdır bilemiyoruz? Şöyle işimizi görecek, profesyonel bir şeyler bulsak fiyatı önemli değil, E-bay ile yurtdışından bile getirtmeye razıyız. Bu konuda yardım edebilecek biri var mı? Bir de ikimiz de yeni VW Bora'da gördüğümüz, daha önce sanırım Focus C-Max'lerde de bulunan yan dikiz aynalarına gece kapılar açıldığında yeri aydınlatan aynalar taktırmak istiyoruz. Kısaca söylemek gerekirse bize araç aydınlatmaları hakkında yardım edebilecek birileri var mı? Araçlar Vectra ve Mondeo.

• Kullanım amacı ne olacak ya çok merak ettim
  • istanbuldaysan minibüs caddesi kazaskerde estremo tuning var onlar yardımcı olabilir benim arkadasım yeni yaptırdı ve oldukca profesyonel bişey basık murat 131lerdeki getto çakarlarla pek alakası yok gayet şık duruyor....
  • ben foliatecin patlayan lambalarından aldım çok kaliteli ve gayet iyi patlıyo yani isanın gözünü alıyo. ayrıca zaman ayarlı ve değişik modlarda yanıp sönme seçeneği var. pınarbaşı pistinde big garageden alabilirsiniz.takmanız için veya taktırmanız için gerekli yönlendirmeyi yaparlar oradan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Di@BLO

ben foliatecin patlayan lambalarından aldım çok kaliteli ve gayet iyi patlıyo yani isanın gözünü alıyo. ayrıca zaman ayarlı ve değişik modlarda yanıp sönme seçeneği var. pınarbaşı pistinde big garageden alabilirsiniz.takmanız için veya taktırmanız için gerekli yönlendirmeyi yaparlar oradan.

@lumpenstudent izmirdeyim :)

@Di@BLO senin kullandığın u lambalar park lambalarının yuvalarına mı takılıyor? Soruyorum çünkü oraya takılanlar çok as ışık veriyor, bunların uzun farların veya sis farlarının ampullerine takılanları daha kuvvetli ışık veriyor, ondan sordum. Ayrıca Pınarbaşı Pisti'ne bir bakalım o zaman teşekkürler. Ayrıca verdiğin markaya internetten de bir bakayım, tekrar sağol.

• yok bu park lambaları yerine takılan ufak lambacıklardan değiller daha büyük farı delmek falan gerekiyo zaten galiba
  • bu makam araçlarında ve ambulans larda oluyor genellikle

ben bu farların fiyatını sorduğumda hassstır demiştim satıcıya içinden benim aldığım fiyat çifti 380 euro idi hayatta vermem iki lambaya o fiyatı....

ne şimdi o ambulans ve makam araçları bu fiyatlara mı taktırıyorlar kesin bi yolu vardır alarm cılara ve araç ses sistemcilere sormak gerekiyor uygunu illaki vardır
  • 45 milyona aldım çiftini (type-r marka)... deli patlıyo gündüz de kendini belli ediyo.... park lambalarının yerine taktırdım... megane 2 ye... bu arada ank.dayım...
  • dostum bu 15 milyonluk olanları gec....... benim bir arkadaşta var ...orjinal bu güvenlik arabalarında kullanılanlardan USA den ithal hiç kullanılmamış super bir alet ... 15 milyonluk olnalar ancak gece olcak o zaman görünüyor vede 1 ay sonra bitiyor .... bizdeki sabah bile harika ... yani F1 seyrediyorsan aynısı ... aynı fotograf makinası flash ı gibi ... ama fiyatı 375 dolar..... zaten e bayda filan bakmıısndır 500 dolar filan 4 lüsü ... hem far hemde sisler için istersen arkaya tak ..... birşeyler yapabiliriz ... msnden bul beni MSN hashalit@hotmail.com
  • www.egetuning.com dan yardım al(forumdan)
  • 80 milyona kadar var su an piyasada ama hepsi birgun gercekten patliyo.Yani bir daha yanmiyo..
  • O kadar pahalı olur mu yaw! Adam özel ambulansın kıçına başına takıyor bunlardan o kadar pahalı olsa nerde takacak? Çok ucuz olanlarından almıştık daha önce beş para etmez aslında. O şekilde zaten istemiyorum, bir fotoğraf ekliyorum ondaki gibi birşey. Bu arada elektrik devrelerinden anlayan bir arkadaş bana açıklayabilir mi; uzun farları yakınca bir sağ bir sol far sırayla nasıl yanacak şekilde nasıl ayarlanabilir?!?

• quote:

Orjinalden alıntı: istanbul1
    fiyatı 375 dolar.....

Dostum kaçlı paket bu?!?
  • Bilmiyorum işini görürmü ama Philips'in 100 lük ampulleri var zenon gibi (patlayan derken onumu kast ettin tam bilemiyorum ama) onlar işini görebilir belki. Takım halinde satılıyo. 1 takım yanlış hatırlamıyosam 95 YTL idi. İki taraf için iki takım gerekiyo. Nasıl takım oluyo o zaman diceksin bende bilmiyorum öle dediler
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

O kadar pahalı olur mu yaw! Adam özel ambulansın kıçına başına takıyor bunlardan o kadar pahalı olsa nerde takacak? Çok ucuz olanlarından almıştık daha önce beş para etmez aslında. O şekilde zaten istemiyorum, bir fotoğraf ekliyorum ondaki gibi birşey. Bu arada elektrik devrelerinden anlayan bir arkadaş bana açıklayabilir mi; uzun farları yakınca bir sağ bir sol far sırayla nasıl yanacak şekilde nasıl ayarlanabilir?!?

flip flop devresi dediğin zaman heryerden bulursun
    (gidipte bakkaldan değil elektronikçiler çarşısı gibi bi yere git)

• Onların birde renkli olanları var bir çift kırmızı birde beyaz taksan çok güzel olur bence. denizlide bir araçda var çok süper gözüküyor. makam aracı gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.