Şimdi Ara

Farklılık Olsun. Gelin 2018 AYT'yi inceleyelim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam surekli olarak tartismanin uslubu bozulmasin diye cabaliyorum ama sen ve mithandir gercekten cok agir konustunuz ve su an gercekten cok sinirliyim gerek aileme ve gerekse bana bu kadar yuklenmemeniz gerekirdi sonucta ben size bu kadar yuklenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda0055 A kullanıcısına yanıt
    Hocam surekli olarak tartismanin uslubu bozulmasin diye cabaliyorum ama sen ve mithandir gercekten cok agir konustunuz ve su an gercekten cok sinirliyim gerek aileme (mithandir )ve gerekse bana bu kadar yuklenmemeniz gerekirdi sonucta ben size bu kadar yuklenmedim

• ailenize bir şey mi dedim. gerçekten kusura bakmayın. yani yazı olarak olunca bu kadar alınacağınızı tahmin edemedim. forumda sık sık birbirimizi kızdırıyoruz.

gerçekten özürdilerim. zaten on gün sonra belli olacak bir şey için gece gece moralinizi bozmak istemezdim.
  • LawLove kullanıcısına yanıt
    Birincisi ben teledondan yaziyorum ve kulagimda kulaklikla muzik dinliyorum cumlelerimda hata olmasi bence gayet normal
    Ayrica soylediklerimi bagdastiramaniza cok sasirdim pompalamak eyleminin nesnesi neyse onu duzeltin ee sizde haklisiniz konu eksigi ile sinava girerseniz sinav zor olur

• quote:

Orijinalden alıntı: arda0055

ailenize bir şey mi dedim. gerçekten kusura bakmayın. yani yazı olarak olunca bu kadar alınacağınızı tahmin edemedim. forumda sık sık birbirimizi kızdırıyoruz.

gerçekten özürdilerim. zaten on gün sonra belli olacak bir şey için gece gece moralinizi bozmak istemezdim.
    Hocam benim takildigim nokta burada herkese acik yaziyoruz eger ki bu yazdiklarinizi ozelden bana iletseydiniz gercekten takmazdim ama burada tartismanin icerisinde olmayan kisilerin gelip bu yazilari okuyup kahkaha atmasini dusundukce cildiriyorum
    Hocam size gecen senemi yasadigim olaydan bahsetmek istiyorum bu forumda gecen sene bana 80 e 64 obp 74 ile dise gidecegimi soylediler ve o kadar saftim ki hemen inandim ve bavulu hazirlayip tatile gittim dedim zaten oradan uniye gecerim ama noldu sonuclar aciklandi 28 klik sonuc kabak gibi onumdeydi ve dunyam yikildi biliyor musunuz tatilden donup cuvalladigim kitaplari rafa yerlestirdim
    Demek istedigim şu aslinda burada sinirda olan insanlari dusunun onlarinda benim yasadigim olayi yasamasini istemem
    Emin olun ki iyi gelse en cok sevinecek kisi benim sonucta ailemi mutlu etmeyi cok isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F059F8BEE -- 7 Temmuz 2019; 20:57:19 >
  • Hatasız kul olmaz hocam.Bu konunun oralara sapması zaten saçma oldu.Hata yaptığımı söylediğiniz yeri de düzenleyeceğim.

Türkçe testinin bana zor gelip gelmediği hakkında da bir şey söylediğimi hatırlamıyorum.

Mesele de daha fazla uzamasın.18 Temmuz'da her şey ortaya çıkacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hatanizi kabul etmeniz gercekten beni cok memnun etti bence mesajlari bir daha okuyun derim

• Geçen seneye göre zor demişim hocam.Sizce geçen seneye göre kolay mıydı?

Ee bak bi de dememistim diyordun
    Bence hemen hemen ayniydi siz gecen sene girdiniz mi?

• Girmedim ama soruları çözdüm.Bence daha basitti.Sınav geçen seneye göre zordu demek sınavda zorlandığımı ve kötü yaptığımı göstermez.

Ben girdim ve ciktigimda herkes ayni bu seneki gibi agliyordu iste turkceden basladik mata yetismedik cok zordu diye
    Ayrica sinav aninda cozmek bence bambaska

• sınava bu sene girdim türkçede 36 tane yaptım geçen seneyi çözdüm ve 36 yapan biri olarak söylüyorum türkçede çok zorlandım aynı falan değildi(benim şahsi görüşüm)

• Doğrudur hocam sınav anı başka oluyor.

• Mat2 nin matematik kısmınında daha zor olduğunu düşünüyorum. Geometriyi saymadan konu konu karşılaştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Ama yapılabilirliği yüksek sorulardı bu yüzden bu zorluk sıralamalara yansıyacak kadar büyük olmayabilir. En kötü ihtimalle 2018e yakın sıralamalar gelecektir. Herkes içini rahat tutsun. Mucize beklemeye veya aşırı kötümseliğe gerek yok. İkiside size zarar verir.
  • devidemir32 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sinav ani bambaska

• Dürüst olmak gerekirse geçen sene 33,75 yapmıştım Türkçede bu sene 36,5 yaptım TYT zaten geçen seneden iyi diye sadece son hafta birkaç deneme çözdüm ona rağmen netim arttı ama fazla uzun sürdü ve ciddi anlamda baş ağrısı yaptı ve matematik yetişmedi bence Türkçe paragrafları daha zor değildi düşününce buluyordun ama ben daha rahat olmama rağmen bir türlü işaretleyip geçemedim çünkü yanlış olabileceği gözüme sokulmuş gibi hissediyordum sadece bana mı böyle oldu bilmiyorum ama çözerken yoruldum dil bilgisi konusunda bu sene açık ara daha zordu ve baya zaman yedi ben bildiğimden emin olamadım şıklar kafa karıştırmak için konmuş gibiydi normalde noktalama soruları birkaçını bilince şıklardan kendi kendine çıkar bu sınavda çıkmasın diye uğraşılmış bence matematiğe gelirsek Türkçenin yorgunluğuyla ben matematiğe odaklanamadım saçma sapan hatalar yaptım durdum 7 8 soru da yetişmedi ve attım benim en iyi dersim matematiktir geçen sene 37,75 yapmıştım bu sene 30 bile etmiyor ben soruları sınav anında Türkçenin etkisiyle zor buldum çıkınca sandığım kadar zor olmadğını fark ettim ama özellikle geometrisi geçen yıldan çok daha zordu geçen sene geometri zaten bebek işiydi sosyal bence kişiden kişiye değişir kaçımız sosyale çok iyi çalıştık ve hepsini biliyorduk benim hep bildiğim yerlerden geldi yaptım bilmediğim gelse yapamazdım o yüzden kıyas yapmıyorum ama netim geçen yıla göre daha iyi fen konusunda hiçbir zaman iyi olmadım ama 2017 de 37,75 2018 de 17, 5 netim vardı çünkü ösym hep feni denemelerden kolay soruyor baya bir farkla kolay soruyor hem de ama bu sene daha ayrıntıydı bence bilen yine yapardı tabii ama bence geçen yıldan zordu sonuç olarak ben 2019 TYT nin 2018 den daha zor olduğunu düşünüyorum TYT de iyi olduğumu düşündüğüm için bunun hakkında yorum yapıyorum sadece AYT de geçen sene hiçbir şey bilmediğim için ve evde çözmekle sınav anı bir olmadığı için kıyas yapmam doğru olmaz

• Her dene iyimser yorumlara sarılmış insanlar, temkinli yaklaşanlara troll demiş.
    Akıllanmazsınız yemin ederim 😁
    Siz deathrow’u dinleyin, şüphesiz ki kurtuluş ondadır.

• deathrow1g D kullanıcısına yanıt
    Sizce nasıl gelicek hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upotemi -- 20 Temmuz 2021; 9:58:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • deathrow1g D kullanıcısına yanıt

19 tyt 18den iyi gelmisti. 19un Aytsi 18den kolay oldugu icin siralamalar geriledi. Bu sene de tyt ortalama, ayt zor olduguna gore gayet 19 benzeri bir siralama belki daha iyi gelebilir.

• Say 2019’dan bi tık kötü, ea 2018’den kötü gelecek bence.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.