Şimdi Ara

Farklılık Olsun. Gelin 2018 AYT'yi inceleyelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı kör ve trol arkadaşlar için aşağıda 2018 ve 2019 AYT linki bulunmakta. İnatla yazdığınız 2018 AYT>>>>2019AYT söylimini aşağıdaki sorulara bakara cevaplar mısınız? Allah aşkına 2018 AYT'nin tamamında zor denelibilecek hangi soru var(MAT ve FEN).

2019 AYT'de de mat için bir değişiklik olmadığı soruların sadece daha fazla işlem gerektirdiği açık. Bu da sıralmayı etkilemeyecek gibi duruyor. Ama 2018 AYT fen 2019 AYT fenin yanında resmen çocuk oyuncağı. İçiniz rahat olsun sayısalcılar.

10 Gün sonra up'layacağım.

2018 AYT =https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2018/YKS/AYT_01072018.pdf

2019 AYT =http://osym.gov.tr/ykspdf/ayt_yks_2019_web.pdf

• Kesinlikle katılıyorum hocam,sadece 1 sene içinde çok büyük değişimler oldu.Youtube hocaları ,gri koç,video çözümlü kitaplar,behzat-mikail hoca vb.,öğrenciler de çok bilinçlendi bu 1 senede.Eskiden böyle miydi ama f*m,karekök gibi birkaç yayın vardı,gri koç yoktu.Şimdi yüzlerce yayın var.
    Mat2 nin matematik kısmınında daha zor olduğunu düşünüyorum. Geometriyi saymadan konu konu karşılaştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Ama yapılabilirliği yüksek sorulardı bu yüzden bu zorluk sıralamalara yansıyacak kadar büyük olmayabilir. En kötü ihtimalle 2018e yakın sıralamalar gelecektir. Herkes içini rahat tutsun. Mucize beklemeye veya aşırı kötümseliğe gerek yok. İkiside size zarar verir.
  • Sen oyle san bence gercekten yeni nesil daha bilincli ve her turlu senaryoya hazirlikli olduklarini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum hocam,sadece 1 sene içinde çok büyük değişimler oldu.Youtube hocaları ,gri koç,video çözümlü kitaplar,behzat-mikail hoca vb.,öğrenciler de çok bilinçlendi bu 1 senede.Eskiden böyle miydi ama f*m,karekök gibi birkaç yayın vardı,gri koç yoktu.Şimdi yüzlerce yayın var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 ayt geo tek atar kendinizi kandırnayın hade mat kısmına eşit dedik 2019 un da ayt feni öne geçiriyor her türlü dengeleri oluşturur mu? bu bilinmez

• LawLove kullanıcısına yanıt
    Kendini cok zeki akilli gorup beni trolleme istersen sirf duymak istediklerini yazmadigim icin beni karalayamazsin ve karalamada bence
    Sistem degisikligi ilk degil ne kadar olursa olsun yine hemen uyum saglayabiliyoruz
    Gecen sene piyasada adam akilli sb yoktu ama bu sene istemiyecegin kadar var ve hepsininde video cozumleri de var ve hocaya cozdurecegine iki dk da soruyu cozebiliyor bu da zaman kaybini azaltiyor
    Gecen sene ilk olmasina ragmen bile o kadar etkilemedi bu sene hic etkilemez sana tavsiyem kendini fazla kaptirma yoksa 11 gun sonra cok uzulursun iyi forumlar

• Sayısal için iyi gelecek ea ve sözel için kötü gelecek diyorum.Öyle iyimser falan değilim ama bir şeyi savunuyorsan lütfen daha mantıklı dayanaklar bul.

• LawLove kullanıcısına yanıt
    Senin dayanagin var mi?
    Benim dayanaklarim
    etrafimda gercekten iyi yapan buyuk bi kitle var
    Tyt mat gecen seneden daha kolaydi turkce hemen hemen ayniydi sosyal bu sene daha kolaydi tyt fende ise yalnizca 2 soru eleyiciydi gecen sene ise bu sayi 1di ayt icin mat hemen hemen ayniydi geo da 2018 tartismasuz goturuyor biyo icin ise protein sentezi disinda basitti kimyasi ise alisilmisin disinda soru kaliplariydi ki bunlari da biliyorduk sonucta sorular uzaydan gelmedi ve sure yeterince vardi ugrasinca cikiyordu(en azindan ben oyle yaptim) fizikte ise full yorumdu ki bu da surpriz degildi sen de ona gore yeni nesil kaynaklar cozeydin hedefi ilk 10 k olan ogrenciler oyle yapmistir
    Bir kez daha soyluyorum siralamalar ilk 10k icin 300 hatta 500 e kadar da yolu var daha motu gelecek sonrasi icin yorum yapamam yiginsali bilmiyorum
    Oldu beyefendi sizi ikna edebildim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F059F8BEE -- 7 Temmuz 2019; 19:27:13 >
  • öffff!!! her sene aynı muhabbet: "çevremde fulleyen bile var." Birincisi çevrendekilerin çoğunun neti açıklanınca daha düşük gelecek. Bu tecrübe ile sabit. İkinci her zaman dediğim gibi kötü yapan adam sınav ne girdi diye bağırmaz. Sadece iyilerin sesi çıkar.

Üçüncüsü fenin sana kolay gelmesi mühim değil sayın süper zeka. Bana da kolay geldi matta çok heycanladnım ama fende topladım. Fakat ben yıl içinde hayvan gibi fen kastım. Önemli olan soruların geçen seneye göre ne durumda olduğu. Ve sen biyolojinin geçen seneye göre zor bir sorusu var diyorsan bir doktora görün. Sorlar önünde. Karşılaştırma dahi yapamıyorsan bu sınava nasıl girdin anlamıyorum. Ama en güzeli ne olacak biliyor musun. Açıklanınca sizi up'lamak.

• arda0055 A kullanıcısına yanıt
    Birincisi sana ilk tavsiye edecegim kitap cocuk kalbi baslangic icin iyi bir secim olur once ne yazdigimi anla oyle yorum yap ben biyonun gecen seneden kolay oldugunu soylemedim sadece kolaydir dedim
    Tecrube konusuyor diyorsunda kacinci senen 5. Senen felan mi ?

• birincisi anlaman biraz kıt sanırım. Ben ne yazsam da anlamayacaksın. Biyonun kolay olup olmadığı beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Önemli olan geçen seneye göre nasıl. Ki açık ara farkla geçen seneden zor.

Bu arada tecrübeli olmak için beş sene mi şart kardeşim. Sen kariyerinin ilk beş senesi CV'ne iş tecrübem yok mu yazacaksın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda0055 -- 7 Temmuz 2019; 19:50:48 >
  • Ahahahahaha Türkçe aynı ve biyoloji kolaydı öyle mi. Ahahahahahhahaha yazık kimin cocuguysa

Ya vallaha var ya diyecek bir sey bulamiyorum kendini nasil kandiriyorsun?
    Bence anlasilan sen de 90 a 63 felan yapmissin ve kendini kars tipa hazirliyorsun

• hayır hocam 90 60 ve istediğim bölüm 35k ile alıyor. benimki zaten banko. Ben insanlara gerçeği söylüyorum. Düşüncem bu ve 10 gün sonra ne çıkacağı belli. Eğer girip 2010 dan beri yapılan sınavların zorluğu ile sıralamanın değişimine bakarsanız anlarsınız.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Seni de gorecez 11 gun sonra millete bol keseden umut dagitiyorsun ama sonuclar aciklaninca burada olamican

Ayrica sinavin zor ya da kolay gelmesi de zeka isi bence asil kimin cocugusun?

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    ben de anlamadım ki hocam. şaka için yapıyorlarsa komik değil. Gerçekten bunu düşünüyorlarsa bu karamsasrlık ve iq ile kadar daha yaşabilirler bilmiyorum.
    Tahmin ettigim ki zaten soylediklerimden yukarisinin olmasi imkansizdi

• Birincisi benim yaptığım tr ortalamasına göre hiç başarısız sayılmaz. Size de başarınızı sınav ölçekli tutacağınız günler dilerim. 10 gün sonra görüşürüz. Tabii burada olursanız.
  • Bol keseden umut mu dağıtıyorum 10-20k aralığı bir tık iyi gelecek dediğim bu. Geçen sene 15k bu sene 10k olur gibi bir şey söylemiyorum. Eğer gerçekten Türkçelerin aynı olduğunu düşünüyorsan yazık yani diyeceğim başka bir şey yok

Ben basarisiz demedim ki ayrica benim kimseden korkumda yok buradayim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.