Şimdi Ara

Farklı evde Digiturk izleyebilir miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Digiturk abonesiyiz. Yarın yakın bir akrabamıza gitme durumumuz var yarın da maç var. Digiturk'u kutu ve kartla götürsek izleyebilir miyiz akrabamzıda?

• Kurulum yapar izlersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar Digiturk abonesiyiz. Yarın yakın bir akrabamıza gitme durumumuz var yarın da maç var. Digiturk'u kutu ve kartla götürsek izleyebilir miyiz akrabamzıda?

turksat canagi var sa evde , kurulumdan turksat kurulum yaparak izleyebilirsin , tabi hd degil lig tv....

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Arkadaşlar Digiturk abonesiyiz. Yarın yakın bir akrabamıza gitme durumumuz var yarın da maç var. Digiturk'u kutu ve kartla götürsek izleyebilir miyiz akrabamzıda?

turksat canagi var sa evde , kurulumdan turksat kurulum yaparak izleyebilirsin , tabi hd degil lig tv....

Çanak var hocam anladım teşekkür ederim yorumun için. :)

@Adorer Teşekkür ederim hocam.
  • s.a arkdadaşlar ben evde eutesat üzeinden digitürk e aboneyim

yazlığımda türsat çanağı var digitürk kutu ve kartı yazlığa götürüp kolayb kurulup turksat yapıp seydebilirmiyim

peki bu yasal mıdır kaçak olmuyor değilmi arakadaşlar
  • Arkadaşlar son bir sorum 3d seyretme şansımız yok değil mi maçı?
  • quote:

Arkadaşlar son bir sorum 3d seyretme şansımız yok değil mi maçı?

türksattan olmaz fakat kendi uydusundan olur nereye giderseniz gidin yayınları eutalsat 7 den alınıyorsa bu uyduya çevrilmesi gerekir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

quote:

Arkadaşlar son bir sorum 3d seyretme şansımız yok değil mi maçı?

türksattan olmaz fakat kendi uydusundan olur nereye giderseniz gidin yayınları eutalsat 7 den alınıyorsa bu uyduya çevrilmesi gerekir..

Anladım hocam teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

s.a arkdadaşlar ben evde eutesat üzeinden digitürk e aboneyim

yazlığımda türsat çanağı var digitürk kutu ve kartı yazlığa götürüp kolayb kurulup turksat yapıp seydebilirmiyim

kacak falan degil ama turksat uzerinde digiturk kanal sayisi 9 adet galiba lig tv ve birkac kanal var o kadar , eutelsattaki kanallarin cogu yok , bilgin olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

s.a arkdadaşlar ben evde eutesat üzeinden digitürk e aboneyim

kacak falan degil ama turksat uzerinde digiturk kanal sayisi 9 adet galiba lig tv ve birkac kanal var o kadar , eutelsattaki kanallarin cogu yok , bilgin olsun...

s:a hocam peki ordaki yazlığımdaki çanağını eutesat çevirirsem olurmu peki o zaman digitürk kutu ile evdeki gibi hepsini izlermiyim hd olarak hemde

• evet izleyebilirsiniz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.