Şimdi Ara

Farklı Elite

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün masama farklı bir elite geldi bizim ikinci elite görüşümüz fazla yorum yazmadan linki veriyorum. linkteki resimler daha güzel olduğundan kendi resimleme çabalarımı koymaya gerek kalmadı :)

Forumda bu habere rastlamadım gözümdende kaçmış olabilir, kirlilik için şimdiden herkesten özür dilerim.

http://benheck.com/07-12-2007/inside-the-xbox-360-elite

• Evet bahsedilen uzantı çıkmış içinden GPU uzantısı. Bu GPU'nun daha az ısınacağı anlamına geliyor ,
    Elite'ler kesinlikle güvenilir olmuş
  • Merhabalar 007 bendede 360 ELÄ°TE var 2007.03.14 üretimli acaba tüm elitler aynımıdır board açısından benimkide güvenilirmi cevaplarsan sevinirim ÅŸimdiden EYVALLAH
  • Kusura BAKMAYIN MSJ hatali cikti Bendede 360 ELITE var demek istedigim bendeki 2007.03.14 uretimli cihazda gpu uzantisi bakimindan aynimidir yani tum elitler aynimidir cevaplarsan sevinirim simiden EYVALLAH
  • Böyle bişeye dikkat etmedim ama herhalde şimdiki üretimlerdemi böyle bişey var acaba..İnşallah 2008 de tr ye kesin giriş yapar şu ms de bizde rahat rahat oynarız şu konsolla..
  • ilk Elite'lerde yoktur bunlar içini açmışlardı. Fakat o GPU ve CPU'ya sürülmüş silikonlar ve RAMlere konulmuş ısı iletici padler de önemli ve tüm elite'lerde var. GPU uzantısı sonradan çıktı heralde
  • bundada 3 kırmızı moda olursa artık millet yaşatmaz microsoft u!
  • Burasi Adana
    O Uzanti Olsa da Olmasa da O Makine Alanin Elinde Patlar Gibi Geliyor Bana
    sakin o Uzanti Disaridaki Sicagi Alip Cihazin Icine Aktarmasin
  • Devil01 Adana 75C olmadığına göre
  • quote:

Orjinalden alıntı: endem

Bu gün masama farklı bir elite geldi bizim ikinci elite görüşümüz fazla yorum yazmadan linki veriyorum. linkteki resimler daha güzel olduğundan kendi resimleme çabalarımı koymaya gerek kalmadı :)

Forumda bu habere rastlamadım gözümdende kaçmış olabilir, kirlilik için şimdiden herkesten özür dilerim.

http://benheck.com/07-12-2007/inside-the-xbox-360-elite

Size gelen ürünün üretim tarihi neydi??
    Şimdide hangi üretimlerde bu eklenti var onun telaşı alacak milleti ama iyi bir gelişme

• GPU için gaz soğutma ekini biz üç ay önce Thermaltake ürünleri kullanarak yaptık, aklın yolu birmiş demekki Geri dönme riskini göz önünde tutarak az sayıda makinede, satış ve tamir olmak üzere deneme amaçlı kullandık. Sisteme ek olarak gaz peteklerini havalandırmak için üst tarafı delerek fan eklemiştik. Umarız MS nin fansız bu eki yeterli olur. Yarın birgün ek bir fan koyarsa çok gülerim.

Yeni bir soğutma daha icad ettik aman iyi saklayalım, MS bilgisayarımıza girip bizim projelerimizimi çalıyor ne ? Şaka bir yana ben bu alete artık güvenmiyorum, PS3 te aynı yolun yolcusu gibi antenlerim öyle söylüyor.

• Tartışma cıkarmak için soylemiyorum ama ps3 de xbox 360 kadar olmasada ısınmadan dolayı bir cok proplem yasamıs kişiler var . Ustelik xbox dakinin aksıne tamiri mumkun olmayan proplemler. Mustafa abi konsollar konsunda yıllardır tecrubelı olmasına ragmen o bile yapamayacagı proplemlerle karsılastıgını soylemişti bizzat .. Bu yenı konsollar hep boyle proplemlimi yaw. Diğer jenerasyonlarda boyle olursa oynamayalım daha ıyı..
    quote:

Orjinalden alıntı: endem

GPU için gaz soğutma ekini biz üç ay önce Thermaltake ürünleri kullanarak yaptık, aklın yolu birmiş demekki Geri dönme riskini göz önünde tutarak az sayıda makinede, satış ve tamir olmak üzere deneme amaçlı kullandık. Sisteme ek olarak gaz peteklerini havalandırmak için üst tarafı delerek fan eklemiştik. Umarız MS nin fansız bu eki yeterli olur. Yarın birgün ek bir fan koyarsa çok gülerim.

Yeni bir soğutma daha icad ettik aman iyi saklayalım, MS bilgisayarımıza girip bizim projelerimizimi çalıyor ne ? Şaka bir yana ben bu alete artık güvenmiyorum, PS3 te aynı yolun yolcusu gibi antenlerim öyle söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolphin81gsss -- 20 Temmuz 2007; 0:49:16 >

• şunu yapana kadar MS un aklı neredeydi ben onu merak ediyorum.
    işte be kardeşim bu kadar insanın konsolu çöp olduktan sonra mı aklınız başınıza geldi.
    sonra eleştirdimi vay efendim neden eleştirdin.
    salakmıydı kardeşim bu kadar insan bu güne kadar?
  • Yok salak değillerdi , sadece 2 kuruş daha fazla kar etmek için konsoldan her türlü malzemeyi ucuz tuttular.
    Performans malzemeleri dışındakiler tabiki. Kasa direnç lehim demir gibi.
  • hayır insanları neden salak yerine koydular demem lazımdı aslında...
    yapınca oluyor işte bu ısrar niye,sonra garantiyle uğraşan,kendi itibarını düşüren gene kendisi.
    yap işte baştan düzgün ne sen mağdur ol ne kullanıcın.
    sıkı bir konsol olmasına rağmen insanlar hala temkinli yaklaşıyor acaba diyor...
    ne gerek var buna?

ben Sony fiyatları makul seviyeye indirmediği,MS da Türkiyeyi adam yerine koyup yasal olarak getirmediği sürece bu iki konsolu da almayı düşünmüyorum,para ağaçta yetişmiyor,göbeğimiz çatlıyor bin kişinin kahrını çekiyoruz akşama kadar...
    baba parası da yiyemediğimiz için bu tür şeyleri görünce sinirim tepeme çıkıyor benim...binbir zorlukla bir sürü para verip bir cihaz alacağım beyefendiler iki kuruş fazla kazanacak diye bütün riski ben alacağım üstüme,olur...
    en baştan bu yapılmalıydı ama sanırım Falcon ile daha iyi olacak velakin fiyatı da ona göre olacak yanlış anlamadıysam...

• İlker;
    Falcon maliyeti düşük olarak girecek piyasaya 65 nm maliyet düşüşünden dolayı.
    Yazdığın fiyat eleştirilerinin altınada imzamı düşünmeden atarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.