Şimdi Ara

GÜBÜR V1 GÜNÜN MAÇLARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
9
Favori
8.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Savas33 S kullanıcısına yanıt
    Bende takibe aldım hocam. Güzel gidiyorsun gibi gözüküyor. Birde site önerisi alabilir miyim,risksiz bir site lütfen.Yeni başlayacağım da.

Mantığın iyi, diğer konu dışı bazı arkadaşlar gibi üçkağıt veya sallamatik yapmadığın belli. Ayda 500-750 gelse havadan cebimim mi deler :) Ne kadar yatırıyorsunuz mesela siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 22 Mayıs 2017; 5:49:10 >
  • az kaldı beyler bir kaç ufak değişiklikle yeni paylaşımı kısa süre içinde yapacağım
  • İşte Kod33 ün son hali arkadaşlar kullanımı zaten yazmıştım detaylı olarak. yine de excelin içinede kullanımı yazdım herkese bol şanslar...

http://dosya.co/ccrx2wo2vmtr/Kod33.xlsm.html
  • virustotal de taratın dosyayı içinde yok yok maşallah
  • benim pc den mi bulaştı acaba sorun yok bende ama allah allah
  • virüs falan yok, virustotal'de de bir şey çıkmıyor. dosya temiz
  • Hocam mesela devre arası bir maça baktım 1-0 idi skor, ama oranlar bu şekildeydi bu durumda ne yapıyoruz üzeri çizgili olmayanları mı direk geçiriyoruz? Ve ayrıca bir soru daha, full time ı mı yoksa 2.yarı için olan oranları mı baz alıcaz? Ek olarak bazen alt ve üstte düşüşte yükselişte işareti olmuyor o durumda ne yapılacak?

GÜBÜR V1 GÜNÜN MAÇLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raydr1c -- 23 Mayıs 2017; 16:35:52 >
    Hocam senin şu exellerinin sıkı takipçisiyim, bayağı ilgiyle yapıyorsun bu işi. Teşekkürler üstat.

Virüs falan yok bu arada arkadaşlar, rahat olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hocam mesela devre arası bir maça baktım 1-0 idi skor, ama oranlar bu şekildeydi bu durumda ne yapıyoruz üzeri çizgili olmayanları mı direk geçiriyoruz? Ve ayrıca bir soru daha, full time ı mı yoksa 2.yarı için olan oranları mı baz alıcaz? Ek olarak bazen alt ve üstte düşüşte yükselişte işareti olmuyor o durumda ne yapılacak?

GÜBÜR V1 GÜNÜN MAÇLARI

bende bu maçın analizini yaptım.üzeri çizili şirketin oranlarını almıyoruz.diğer çizili olmayan şirketi dene. eğer iniş çıkış yoksa bu durumu es geç

1.5 üst'ü hiç hesaba katmadan bwin'in 2.5 üst oranından itibaren aldım, üst çıktı, 2-0 maç. Ama sağlıklı analiz mi yaptım emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

1.5 üst'ü hiç hesaba katmadan bwin'in 2.5 üst oranından itibaren aldım, üst çıktı, 2-0 maç. Ama sağlıklı analiz mi yaptım emin olamadım

oran kurallarını dikkatli uygulayın beyler
  • bir altcı olarak başka bir 3.5 altcı görmek beni mutlu etti.

bir maçta gol olmasını beklemektense gol olmamasını beklemek psikolojik olarakta bana mantıklı geliyor

takipteyim hocam başarılar
    Hocam şunu 1 maçı ss li olarak atsana şuraya sana zahmet :) Uğraşıcam ama çözmem lazım :)
  • Inter Turku - HIFK 1.X Ç

Athlone - Wexford 1,5 Üst

Degerfors - Orgryte 1,5 Üst
  • https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ku_awH09hZDi1ilG1jOGC2X-qamp8QP7CqXCh7lJJ6s/edit#gid=2018338045

Buda benim kasa sistemi excell dosyam her ay düzenli ilerlemeye calısıyorum. Acele etmemeye calısıyorum.maksimum oranım 2.00 olacak şekilde kendimi ayarlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜBÜR V1 GÜNÜN MAÇLARI
    8 Doğru 1 yanlış
  • GÜBÜR V1 GÜNÜN MAÇLARI

06 AĞUSTOS KUPONU
  • 7 doğru 1 yanlış
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.