Şimdi Ara

FARKIN FARKINDAYIZ..:) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
4.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 32aslan

Argümanınız saçma , ne demek 4 yıl şampiyon ol sonra uefayı alırsın . Kolay mı bu kadar? Federasyonlar tarafından her sene kollanan bir takım vardır o zamanlarda arifin meşhur kendini atmalarına penaltılar çalınmıştır kabul , ama fetöyle desteklendi demek yersizdir mantıksızdır . Kanıtın ne merak ediyorum doğrusu ? Ayem beyan ortada dedin ya ondan soruyorum kanıtın ne fetöyle desteklenip 4 yıl şampiyon olup , uefa , süper kupa almış ? Fetönün ne gibi bir yararı olmuş ? Vallahi ilginçsiniz hocam , hadi diyinki federasyon yardım etti tamam bir nebze haklısınızda allah aşkına ne fetösü ya .

İhsan kalkavan

Fethullah Gülen'in en yakın olduğu kısilerden biri.Kendisi diyor bunu.O zamanlar cemaat olarak Besiktasi ele almak istediklerini fakat Süleyman Seba tarafından veto yiyince gs yı ele aldıklarını söylemişti çok önceden bir röportajında.Daha feto nun AKP ile ilişkileri samimiyken demişti bunu.Gulen'in Adnan polat ile olsun topculariniz ile olan fotolari yeterli sanırım kanıt için.Ayrica Fatih Terim in kankisi Mehmet Ağar dönemin en karanlık kişilerinden biriydi ülke siyasetinde.Bu yapı ülkeyi bu denli ele almışken.Hemen her teşkilatta bir dünya adamı varken futbola bulaşmamış olma ihtimalleri bana inandırıcı gelmiyor şahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sbyl03 S kullanıcısına yanıt
    Gs yi ele mi geçirmiş oldu 3-5 topçu bulaştı bunlara diye ? Fotoğraf neyin kanıtı olacak ? Fotoğraftan kişisel görüşünüzü söylüyorsunuz bunada kanıt diyorsunuz , daha da uzatmak istemiyorum , zamanında kimlerin kimlerin fotoğrafları vardı fetoşla . Koca camiayı fetöcü ilan etmek hadsizliktir , 3-5 çürük elma çıktı diye.

• Surveillance kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir şey söyleyeyim.Hani herhalde bazı Fener taraftarları anlamıyor yada anlamak istemiyorlar.7-0 Gs-fb arasındaki en farklı skor olarak geçiyor.Profesyonel ligin bir skoru olarak geçmiyor yani.Resmi olsa da olmasa da iki takım arasındaki en farklı skor bu.Hani o zamanlarda bi lig varmış ve o ligde bu skor olmuş.1959 yılında kurulan TFF süper lig adı altında geçen bir skor değil bu yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Gs yi ele mi geçirmiş oldu 3-5 topçu bulaştı bunlara diye ? Fotoğraf neyin kanıtı olacak ? Fotoğraftan kişisel görüşünüzü söylüyorsunuz bunada kanıt diyorsunuz , daha da uzatmak istemiyorum , zamanında kimlerin kimlerin fotoğrafları vardı fetoşla . Koca camiayı fetöcü ilan etmek hadsizliktir , 3-5 çürük elma çıktı diye.

Misal dönemin hakemlerinin fetocu olma ihtimali yok mu sence.Bu sayede kollanmadiniz mı bal gibi.Al izle şunu.Vahap Beyaz kendisi diyor yahu.O kararla gsyi şampiyon yaptığını.Ki daha bir dünya örnek sunarım.O yıl sanırsam 17 penaltı kullanmıştıniz ve 12 tanesini hakan Şükür atıp bu sayede gol kralı olmuştu.

https://m.youtube.com/watch?v=pYH32n9Uj2E

• sbyl03 S kullanıcısına yanıt
    Hala fetö diyorsunuz hocam allah allah , şu bunu diyor bu bunu diyor , yalan söylemediğine dair kanıtınız var mı ? Yada galatasaraya komplo kurulmadığına dair , ne dedim ben birkaç mesaj önce her yıl bazı takımlar kayrılıyor zaten , federasyon bizi biraz daha fazla kayırmış olabilir diyorum siz grlmiş hala daha fetö diyorsunuz . Bu fetö muhabbeti çıkmadan önce nerdeydiniz madem bu kadar kanıt delil vardı elinizde ? Geçin bu işleri , o takım gelmiş geçmiş en başarılı takımdır , sahadaki oyunuylada göstermiştir bunu . Daha fazla cevap vermeyeceğim , sabit fikirlisiniz size göre fetöyle kazandık bu başarıları , siz öyle olduğuna inanmaya devam edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Tüm samimiyetimle söylüyorum , herhangi bir düşmanlık yok . Türkiye de 2 büyük vardır bunlar Galatasaray ve Fenerbahçe dir . Başka bir takım isterse 10 yıl üst üste şampiyon olsun bu durum da değişmeyecektir .

Hayır o takım daha büyük olacaktır :) o sizin algınız o 10 seneye algınız çoktan değişmiş olacak :)

• 32aslan kullanıcısına yanıt
    3-5 topçu mu?Ne olacaktı Hagi falan da mı gelecekti kelimei şehadet falan mı getirecekti?Kaç tane Türk varsa takımınız da hepsi orada.Yöneticiler orada.3-5 çürük elmaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Retro'ya Feto'nun dua ettiği yıllar da dahil mi?

Serdar Adalı2ya sor onu. Hapisten çıkmak için yalvarmış ya, arayıp onuda sorar.

Vallaha sizin kapilarinizi sonuna kadar actiginiz Fetonun Sebadan nasil tekme yedigini de biliyoruz. Aramısken onu da soruyum mu? Hatta Haluk Ulusoyun hatrını da sorarım.
  • Nerde tüm türk futbolcular orda , saymayı mı bilmiyorsun ? Lan ne zaman şu futbol bölümüne yazsam bjkliler gs forumunda cirit atıyorlar arkadaş poponuzdan element uydurmayın , fetöymüş , haa anam fetö avrupada da fetö fetö aldık kupayı ... O jenerasyon olimpiyat oyunları , avrupa şampiyonası , dünya kupası oynadı milli takımla onlarda himmet o zaman filozof dediğiniz adamda takımın başındaydı o da himmetçi o zaman . Şikeden kupayı babam teslim etti , başkalarına bok atacağına dön kendi kulübüne bak . Neyse blok , senin gibi troller yüzünden banlanmayacağım... Kupa nerde geri aldınız mı sayın cumhurbaşkanım sayın cumburbaşkanım sayın cumhurbaşkanım ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32aslan -- 26 Şubat 2017; 6:54:1 >
  • Nasıl bir eziklik psikolojiniz var anlamak mümkün değil , gs bölümünde çıkamıyorsunuz , her muhabbete maydonoz , salça oluyorsunuz. Dönün kendi geçmişinize bakın millete bok atacağınıza , tinerden olsa gerek . Fenerli arkadaşlar niye segilemiyor sizin tutumunuzu çok merak ediyorum.

Hocam boşverin bu tinercileri. 1 sene şampiyon oldular diye bir tarafları arşa yükseldi.
    Kendi başarısızlıklarını örtbas etmek için fetö bahanesini uydurdular. Peki 15 Temmuz'dan önce neredelerdi? Bunlar kim oluyorda koskoca kulübe fetöcü diyebiliyor? Beşiktaş da fetö cü olan yöneticiler var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hakan Şükür
    Hakan Ünsal
    Mert Korkmaz
    Okan Buruk
    Arif Erdem
    İsmail Demiriz
    Uğur Tütüneker
    Yusuf Tepekule

Görüntülerde var Emre Belozluğunun da cemaatçi olmadığını bilmeyen yok. Kaç tane futbolcu etti saymayı bilmiyorsan söyleyeyim 9 Futbolcu cemaatle ilişkili.Neyin kafasını yaşıyorsunuz ben anlamıyorum ki.Bak şahıslar hata yapabilir.Şimdi atıyorum Dursun Özbek şike yaptı diyelim.Bunu tüm Gs'a bağlamam ama tutar da Gslılar hiçbir halt bilmeden sırf Gs var diye ortada şike yaptıysa bile ona destek olursa suça ortak olurlar aynı Fbnin yaptığı şimdi de aynı sizin yaptığınız gibi.Beşiktaşın yanına yaklaşamadınız bu konuda.Biz gidin aklanın gelin bizim bu suçla anılan insanlarla işimiz olmaz dedik.Kupa da umurumuzda değil gerekirse geri alsınlar dedik ama siz şuan ne yapıyorsunuz durmadan onları savunuyorsunuz.İşte duruş böyle bir şey.Asla sizin yapamayacağınız bir şey.31 Puan fark yediğiniz geçen sene olduğu gibi sizleri yine futbol konuşmayan insanlar haline getiricez rahat olun siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

aferin

IQ seviyemi arttırdın sağolasın

ülkece sizin gibi süper zeka insanlarla gururlandık

Valla arttığından şüpheliyim, hala yazım hatalarına devam ediyorsun çünkü.

Genel olarak da süper zeka olmaya gerek yok insan gibi yaşamak için. İlk olarak lütfen yazım kurallarını öğren, ikinci olarak da sallama. Bunları yaparsan seni eleştiren insanlara karşı ilkokuldaki gibi 'süper zeka ehe ehe' ile karşılık vermezsin. Eleştiriye açık olur, kendini gelistirirsin.

• Yahu arkadaş kanıtın var mı sahadaki başarıların fetö sayesinde gediğine asıl siz neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamak zor . Bu futbolcuların bunlarla ilişkisi yok mu dedik , hayır gitmemişler mi dedik . Git tapelere bak zamanından, trmiz kulüpmüş tabi yersenm!!! Duruşmuş , gördük efendi duruşunuzu bu sezon !!! Sizin mantığa göre a milli takımda fetö sayesinde yürüdü gitti .Siz kimsinizde bize futbol dersi vereceksiniz haddinizi bilin. 1 yıl şampiyon olup kendinizi kaf dağında görmeyin , ne kibirmiş arkadaş .10 yıldır yediğiniz farkları koysak çift şeritli otoban olur . Kaldıki bu konu bunlarım tartışılacağı bir yer değil . İçerik ne sizin yazdıklarınız ne ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32aslan -- 26 Şubat 2017; 10:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Hakan Şükür
    Hakan Ünsal
    Mert Korkmaz
    Okan Buruk
    Arif Erdem
    İsmail Demiriz
    Uğur Tütüneker
    Yusuf Tepekule

Görüntülerde var Emre Belozluğunun da cemaatçi olmadığını bilmeyen yok. Kaç tane futbolcu etti saymayı bilmiyorsan söyleyeyim 9 Futbolcu cemaatle ilişkili.Neyin kafasını yaşıyorsunuz ben anlamıyorum ki.Bak şahıslar hata yapabilir.Şimdi atıyorum Dursun Özbek şike yaptı diyelim.Bunu tüm Gs'a bağlamam ama tutar da Gslılar hiçbir halt bilmeden sırf Gs var diye ortada şike yaptıysa bile ona destek olursa suça ortak olurlar aynı Fbnin yaptığı şimdi de aynı sizin yaptığınız gibi.Beşiktaşın yanına yaklaşamadınız bu konuda.Biz gidin aklanın gelin bizim bu suçla anılan insanlarla işimiz olmaz dedik.Kupa da umurumuzda değil gerekirse geri alsınlar dedik ama siz şuan ne yapıyorsunuz durmadan onları savunuyorsunuz.İşte duruş böyle bir şey.Asla sizin yapamayacağınız bir şey.31 Puan fark yediğiniz geçen sene olduğu gibi sizleri yine futbol konuşmayan insanlar haline getiricez rahat olun siz.

Eee bu adamlar mı uefayı aldı? Sizin efsaneniz sergen bile bizde 2000 de yedekti:) uefayı alan kadroda bir hakan şükür var o zaman 2002 de şenol hocan neden oynatmış..sen git tarihin en iyi kadrosunu getir bizim 2000 kadromuzu yenemezsin.. reali,milan ı juveyi yenerken de fetö mü vardı.. sizin kafanıza vura vura süper kupayı alırken fetö mu vardı.? Sizin kaleciniz 2015 te şut elini çeken kaleci olmayacak sneijder ne yapacak demedi mi? Cevabını aldı mı? Aldı...sana mendil lazım mendil... sen önce bizden sonraki en başarılı takım fenerbahçeyi geç sonra gel .. gerçi adamlara uzay futbolunuzla 2 maçta gol atamadınız:) onlarda biraz gülsün kardeş, bizi sorma biz güldük te geldik zaten sana. 89 da yarı final oynadık bama fetöyü açıkla? Yada ben senin hayalini açıklayayım mı fb gs 10 sene şampiyon olamaz bizde onları yakalar ve geçeriz, çok mutlu oluruzla mı yatıyorsun geceleri? Kimse uefa yıllarındaki başarımızı kıskanamaz. Size 6 attığımız bir kupa maçı var al izle...herşeyi bırak şu takımın başında fatih terim olsa şuan biz ligde kaçıncıydık sence? Fener bizim her şeyimi şike siz çok temizsiniz mi? Bunu mantık? Sen önce feneri geçiceksin kardeşim..hem kupa hem taraftar sayısı olarak en az ol gel buralarada milletin başının etini ye..

Gayette içerik bunları tartışılacak yer.Başarı muhabbeti yaptığın olayın perde arkasında neler döndüğü ortaya çıkıyor.şuan devleti ele geçirmek darbe yapmakla suçlanan terör örgütüyle Gs'ın nasıl içli dışlı olduğunu gösteren görüntüler var.Şimdi merak ediyorum Beşiktaşlı futbolcuların öcalanla görüntüleri olsa ve yöneticilerimizin onlara transfer sorduğu falan görülse ne dersiniz?Yahu ne var bunda sahaya yansımış mı ona bakın mı?Yoksa yazıklar olsun şu vakitten sonra hainsiniz mi?Ben cevabı biliyorum siz de bal gibi biliyorsunuz.Üstelik pkknın devletin içinde kupa aldırabilecek gücü yokken fetönün devletin her kademesinde adamı olduğunu herkes biliyor.Yani sizinki çifte kavrulmuş bir durum.Bu durum Beşiktaş'ın başına gelse diyeceğim şey şudur kim ki bunlara bulaşmış o şerefsizler yakalansın.Beşiktaşın tüm şampiyonlukları incelensin gerekirse kupaları elinden alınsın ve küme düşürülsün.Siz ne yapıyorsunuz?Kaç kişi oradaydı da yok kanıtın var mı da yok şu da.Net olun net 40 sene boyunca ülkeyi ele geçirmeye çalışmış,askerin polisin mitin içine sızmış.Ergenekon,Balyoz soruşturmalarını kurmuş.15 temmuz sokakta katliam yapmış bir örgütle içli dışlı olmuşsunuz hala gelmiş burada yıldız muhabbeti yapıyorsunuz.

• Merak ediyorum Gs sadece 2000 yılında mı şampiyon oldu.2000 Yılında şampiyon oldu da bunu 15 şampiyonluk falan mı saydılar sürekli o yılı söylüyorsunuz.Yahu kardeşim Fetö 1980den beri bu ülkenin başına bela oldu.Gsın o zaman 6 şampiyonluğu vardı yani burada tam 13 şampiyon olunan yıldan bahsediyoruz.Kimse sana demiyor ki 13 şampiyonluğun 13'ü de himmetle.Gs hiçbir zaman iyi kadro kuramadı hep berbat oynadı 1 kere bile şampiyon olamazdı demiyor.Bakın siz şunu anlamıyorsunuz mert olan adam utanır ya bu ilişkiler ortadayken yıldız muhabbeti yapmaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0985F6AB6 -- 26 Şubat 2017; 11:8:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Gayette içerik bunları tartışılacak yer.Başarı muhabbeti yaptığın olayın perde arkasında neler döndüğü ortaya çıkıyor.şuan devleti ele geçirmek darbe yapmakla suçlanan terör örgütüyle Gs'ın nasıl içli dışlı olduğunu gösteren görüntüler var.Şimdi merak ediyorum Beşiktaşlı futbolcuların öcalanla görüntüleri olsa ve yöneticilerimizin onlara transfer sorduğu falan görülse ne dersiniz?Yahu ne var bunda sahaya yansımış mı ona bakın mı?Yoksa yazıklar olsun şu vakitten sonra hainsiniz mi?Ben cevabı biliyorum siz de bal gibi biliyorsunuz.Üstelik pkknın devletin içinde kupa aldırabilecek gücü yokken fetönün devletin her kademesinde adamı olduğunu herkes biliyor.Yani sizinki çifte kavrulmuş bir durum.Bu durum Beşiktaş'ın başına gelse diyeceğim şey şudur kim ki bunlara bulaşmış o şerefsizler yakalansın.Beşiktaşın tüm şampiyonlukları incelensin gerekirse kupaları elinden alınsın ve küme düşürülsün.Siz ne yapıyorsunuz?Kaç kişi oradaydı da yok kanıtın var mı da yok şu da.Net olun net 40 sene boyunca ülkeyi ele geçirmeye çalışmış,askerin polisin mitin içine sızmış.Ergenekon,Balyoz soruşturmalarını kurmuş.15 temmuz sokakta katliam yapmış bir örgütle içli dışlı olmuşsunuz hala gelmiş burada yıldız muhabbeti yapıyorsunuz.

Eheheheheh... o örgüt 2000 lerle devletle içli dışlıydı sizle de içli dişlıydı.. küçük kalecin günay gibi çamur at izin kalsınla uğraşma.. sana diyorum en iyi kadronu çıkar 2000 deki kadroyu yenebilir misin:) bizim şampiyon olamadığımız 2001,2004,2005,2007,2010 senelerinde siz neden olamadınız?fenerde hepsinde şike mi yaptı? Ulan fenerbahçeliler kadar olamadınız, adamlar neyin ne olduğunu biliyorlardı yada sizin yaşınız küçük aç tekrar seyret derbileri.. en azından başarılı olduk fe erbahçe de bizden sonra en başarılı kulüp oldu.. adamların yarı final, çeyrek finalleri var. Önce feneri geç sonra seninle bir durum değerlendirmesi yapalım

• Forumda Futbl konusu içine Feto öcalan karışmış. Tartışmayı bölmek istemem ama Futbol konuşsak diyorum
  • Konuşulsun tamam araştırılsın incelemsin hatta ama bu konu altında ne alaka ? Kendi bölümüne açarsın konunu orada tartışırsın madem . Yada gs bölümüne ayrı bir konu açarsın , elinde kanıtın varsada savcılığa suç duyurusunda bulunursun olur biter . Hayır biz sanki bu adamların fetöyle ilişkisi yok diyoruz suçsuz günahsız diyoruz . Kim bulaştıysa yakalansın ama o dönemdeki başarıların tamamını himmet ve duaya bağlamak saçma benim derdim o zaten . Saydığın ismlerin gs komgre üyeliğinden atıldı zaten , daha nasıl bir yaptırım olabilir kulübün yapacağı ? Dediğin örgütle içli dışlı olan akp denilen partidir , devletin kadrolarını yıllarca onlara peşkeş çekip darbeye zemin hazırlamıştır . Sen hala daha gs camiasına fetöyle içli dışlı diyorsun . Gs lisesi bulaştıysa bu örgüte dediğin doğrudur o zaman .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.