Şimdi Ara

Farkı farkedin Farkbul.net

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sanal dünyanın hızla büyüdüğü günümzde internet başlıca bilgi kaynaklarının başında geliyor.İnternet siteleri hayat hakkında tüm bilgileri verir hale geldi.Artık internetten alışveriş,fatura ödemeleri,mesajlaşmalar,arkadaşlarımızı takip etme kısaca hayata dair herşey internette bir tık uzağımızda.Bilginin kaynağı internet ve siteler olunca sitelerin bize sunduğu bilgilerin de güvenilir olması çok önemli.
    Farkbul.net olarak 2 yıl önce başladığımız yolculuk diğer forum sitelerinden farklı bir biçimde devam ediyor.Forum siteleri bilindiği gibi binlerce kullanıcıdan oluşuyor.bu kullanıcı üyeler istedikleri konuları açıp bilgiler paylaşabiliyor.Farkbul.net forumunda ise durum biraz farklı çünki üyelerin konu açıp paylaşımda bulunması kısıtlanıyor.Sadece alanında uzman arkadaşların süzgecinden geçen kaliteli ve seviyeli paylaşımlar sizlere sunuluyor.Forumumuz son aylarda bayanlara özel kadın bölümü ile ilerliyor.Bunda bayan bölümü editörlerimizin eşsiz çalışması ve emekleri en büyük etken.Çoğu internet kullanıcısı sorar sizin farkınız nedir ? Çünki internet çöplüğe döndü herkes site açıp ordan burdan bilgi topluyor ve ziyaretçilerine sunuyor.Biz adımız gibi size farklı bir ortam hazırlıyoruz.Bizde boş muhabbetler ve seviyesiz kullanıcıların mesajları yer almıyor.Bu tür mesajlar kaldırılarak sadece yardım amaçlı gerçek ve nitelikli paylaşımlar yapılıyor.Bayan bölümümüzde alanında uzman bayan arkadaşlar bayan ziyaretçilerimizin sorularını yanıtlıyor.Donanım bölümünde ben her türlü sorununuza çözüm arıyorum.Diğer siteler gibi mesajlarınız unutulmuyor kesinlikle 12 saat içerisinde mesajlarınıza cevap veriliyor.
    Farkbul.net olarak seviyeli bir ortam oluşturarak daha samimi bir forum ortamı oluşturmak istiyoruz.İçeriklerimizi ziyaretçilerimize kısıtlamıyor üyeliği isteğe bağlı kılıyoruz.Genel bir forumdan ziyade bazı konulara ağırlık veriyoruz.Sizide bu ortama davet ediyoruz en azından 2 dakikanızı bize ayırarak farkımızı bulmanızı rica ediyoruz.
    Saygılarımla
    Farkbul.net

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.