Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhteşem bir ilk sezondan sonra devam edememiştim, 11.22.63'ü bitirince 2. sezondan devam edesim var. Nasıl, ilk sezon kadar iyi mi 2 ve 3?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Muhteşem bir ilk sezondan sonra devam edememiştim, 11.22.63'ü bitirince 2. sezondan devam edesim var. Nasıl, ilk sezon kadar iyi mi 2 ve 3?

2yi daha çok beğenmiştim 3ü izlemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğun tavsiye üzerine Friends'i biraz yavaş izlemeye karar verdim, 2. sezona giriştim. Dünden beri izliyorum, 10. bölümü indirmeyi unutmuşum kaldık ortada 2. sezon da ilk sezon gibi muazzam. İnternet bulunca 10. bölümü de izleyip detaylı yorumumu yapacağım.

• 3. sezonu mu çıktı? Hiç haberim yok.

2'yi sevmedim 1 efsaneydi. 3 nasıl? Neyi anlatıyor? Spoiler vermeden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 5 Ağustos 2017; 11:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

3. sezonu mu çıktı? Hiç haberim yok.

2'yi sevmedim 1 efsaneydi. 3 nasıl? Neyi anlatıyor? Spoiler vermeden...

çıktı ve bitti
    ikiz kardeşler arasındaki rekabeti anlatıyor kısaca
  • 2. sezonu bitirdim. Çok kaliteliydi 1 gibi. Simone Şerif de ne cool adam ya Hanzee'de bir Lorne Malvo havası sezdim.

• Bir sorum var

3. sezonun başındaki Almanya'daki olayda, mahkum V. M. Varga mıydı? O olay çözüldü mü sezon içinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 12 Ağustos 2017; 14:31:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Bir sorum var

3. sezonun başındaki Almanya'daki olayda, mahkum V. M. Varga mıydı? O olay çözüldü mü sezon içinde?

Alakası olduğunu sanmıyorum. Bence "hikaye" kavramı için eklenmiş bir sahneydi

• Çıktığı günden beri takip ediyordum diziyi. Bu sezon araya kaynadı nedense ve ilk defa toplu olarak izleyebileceğim. Şimdi izlemeye başlıyorum. Aynı zamanda konuyu güncellemiş olayım.
  • 1.Sezon bitirmiştim, 2x1 bitti. kafam karıştı ama güzel duruyor devam edeyim.

Lorne malvo tadı alacağım biri olsun yeter
  • 3 sezonun olayları bağıntılı aslında

• 3. sezon sanırım 2. sezondan da kötü, yorumlardan öyle bir çıkarım yaptım. İzlemeye fırsatım olmadım, bir ara başlarım.
  • 3. sezonda ilk 2 sezonla ilgili ne gibi bağlantılar vardı arkadaşlar Wrench dışında, ben bişeyler yakalayamadım açıkcası

Paul Marrane Nikki ye yardım eden adam neciydi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 30 Ağustos 2017; 15:30:42 >
  • 3.Sezonu bekliyorum bende meğersem çıkmış
  • 3. Sezon harbiden de çöp. Gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryo ve kurgusu olsun ilk iki sezonun gerisinde kalmış. 2. Sezondan daha iyi bir sezon olacağını sanmıyorum. Ayrıca neden her bölümünü farklı bir yönetmen yönetiyor?

• Son sezon vasat olmuş. Fargo havası var fakat kalite bulamadım bir türlü. İlk iki sezon top seviyedeyken üçüncü sezon siklet düşürmüşler.

Swango ölene kadar yaptı şovunu. Dizideki iki özel karakterden biriydi, diğeri Varga. Stussyler gerçekten aptalmış. Emmit 20 milyon dolarını saklamış da yolunu bulmuş, bunu beklemiyordum açıkçası. Bu sezon biraz kötüler kazandı gibi gösterildi. Bazı karakterler soru işareti kaldı, mesela vosvosu Swango'ya veren, daha sonra Yuri ile iletişime geçen, sanki her şeyin başı idi. Aynı kişi Gloria ile de muhatap olmuştu.

Velhasıl hem işleyiş hem de oyuncular bazında pek tatmin edici sezon olmadı. Önceki sezonları kesinlikle arattı.

• 3. bölümü niye çekmişler şimdi, amaç ne yani millet Gloria'ya aşık mı olsun bölümde, öyleyse amaçlarına ulaştılar benden yana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitince o zaman seni şuraya alalım.http://www.imdb.com/title/tt2699128/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 9 Ekim 2017; 22:45:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Bitince o zaman seni şuraya alalım.http://www.imdb.com/title/tt2699128/

• Rus olan bildiğin bağcılar kekosu yalnız abdidasları naykları çekmiş geziyor

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.