Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lorne Malvo gibi bir efsane bir daha gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sezon başta sevilmiyor ancak sonradan güzeldi diyoruz. 3.sezonu burada yerin dibine gömüyorlardı şimdi çok iyi diyenler var. Şu bir gerçek ki eğer 4.sezon yerine mini dizi olarak çekilseydi "harika" derdik.

Ben 4.sezonu da Chris Rock hariç sevdim yalan yok. Karakterler fena değildi. Ancak halen 2.sezon seviyesi bekleniyor. Mümkün değil çünkü çıtayı çok yüksek bir yere koydular.

• 5. sezon onaylandı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sezon çok berbattı, bildiğin sjw dalgasına zenci popülizmi kastılar. Sonraki sezon da böyle aptalca şeylerle uğraşacaklarsa boşuna beklemeyelim.

• Kansas city mafyasının geçmişini anlattığı için zenciler hikaye için gerekliydi de şu zenci kız aşırı iticiydi. Genel olarak karakterler bir acayip anlamsızdı 4. sezonda. Akılda kalır bir tarafları olmasını geçtim, hikayeye de destek vermiyorlardı. Sezon da zaten Fargo'dan başka her şeye benziyordu. Nerede o efsanevi 2. sezon demek istemiyorum, o sezonla herhangi bir tv işini kıyaslamak şirk koşmak gibi oluyor da, kimsenin adını bile anmadığı 3. sezon bile tam anlamıyla "Fargo" idi. Umarım Noah Hawley aklını başına toplar da adamakıllı bir şeyler yazar.

Ha müzikler iyiydi bak. Mezbahane baskınında çalan trompet özellikle.

mambiseyoutube
    Official Music Video for "WAR" by HYPNOTIC BRASS ENSEMBLE. Directed by Santi Aguado Post-production by Júlia Francino Cinematography by Jose Luis Pulido Shot in Barcelona in 2008.
    https://www.youtube.com/watch?v=ggOVNYFlP7Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 17 Şubat 2022; 23:42:34 >

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    3. sezon iyiydi zaten, sırf kadın başrol için bile izlenebilirdi. Fargo'da asıl anlatılan olaylar hayatı boyunca suça dokunmamış kişilerin başına kazara gelen absürt ve gerçekçi olaylardır. 4. sezonda sırf biraz buna yakın olmak için zenci kızın ailesini ortaya koydular ama dediğin gibi senaryoya en ufak bir katkıları da olmadı, hepsi yan karakter mahiyetindeydi, zenci lesbian Bonnie and Clyde bile kurtarmadı, zaten zoraki olarak hikayeye bağlandıkları da epey ortadaydı. İtalyan mafyasının başındaki J. Schwartzman'ı biraz daha ana eksene koymalıydılar bunların yerine, adamın hem karakteri hem de oyunculuğu o rol için çok uygundu. Hiç saçma sapan zenci yan karakterlerle zaman kaybetmelerine gerek yoktu, zaten karşı taraf zenci mafyası bir de ne tutup extra bile olamayacak kızı başrole koyuyorsun. Ek olarak o dönem toplasan Abd nüfusunun yüzde 6-7'si falan zenciydi, bunlar dizide beyaz karakter bile bırakmadılar neredeyse. Sjw'ligin cılkını çıkarmak bu olsa gerek.

İşin özü 5. sezon castı açıklandığında açıp bakacağım eğer onda da yine çoğunluk zenciyse izlemeyeceğim. İnsanı zorla ırkçı yapacak bu kafasızlar.

• 5. sezon 2019'da geçecekmiş, orijinal filmden esintiler varmış.

• Güzel haberler gelmeye devam ediyor. Jon Hamm, Juno Temple, Jennifer Jason Leigh kadroya katıldı.

• Daha önce filmini ve 3 sezonu severek izlemiştim. 4. sezon çıkınca hem IMDB puanları düşük hem de bu sezonu gömen çok olmuştu. Pas geçmiştim bu yüzden. İzleyecek dizi bulamayınca eski sezonların hatrına şans verelim dedik iyiki de vermişiz. Gayet güzel bir sezondu. Hatta sinematik yönden en iyi sezondu bence. Neden bu kadar gömüldüğünü anlamadım 4. sezonun. 5. sezonu merakla bekliyorum.

• Bu yıl içinde gelecekmiş 5. sezon

• Geçen sezonki rezaletten sonra zenci yan rol bile görmek istemiyorum artık bu dizide.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    aga yeter yine kimin sosyal mesajını verecekler ? pek umutlu değilim hadi ama olsun, bekleyelim.

• Fargo ilk iki sezonda salvoyu yaparak bitirdi aslında. Gerisini pek takip etmeye gerek yok kişisel kanaatim.

• 21 Kasım.

• Ya efsane ya kestane olacak sanki. Bir de ben bunu True Detective'in Jodie Fosterlı gelecek sezonu ile karistirmisim onu fark ettim.

• Hepsi birbirinden güzeldi bence. Bunu da bekliyorum merakla

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    yorumlarda yazmış biri Home Alone adult versiyonu diye.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Sahi ya sen deyince fark ettim.

• Her türlü önceki sezondan iyi olacağı için izlenir.

• İlk 2 bölümü yayınlandı. 5. sezonun ilk puanlamaları şu an için iyi görünüyor. Akşam seyredeceğim, bakalım.

Düzenleme: Beğendim. 3. ve 4. sezonlardan daha iyi bir başlangıç yaptı bence. Bu arada 4K varmış. Benim seyrettiğim platform 4K eklememiş.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 25 Kasım 2023; 23:18:10 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.