Şimdi Ara

Fargo (2014 - )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
48
Favori
62.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 549
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WISDOM (72 mesaj) maicole (43 mesaj) Ed Wood (41 mesaj) mahmut716 (36 mesaj) White Cluster (36 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (392 mesaj) Mobil (427 mesaj) Tablet (99 mesaj) (2 mesaj) Mini (118 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Giriş
    3461 Mesaj

Türkçealtyazi’ya 2-3 gün önce geldi ben oradan çektim.

Edit: TA’dan kaldırılmış niyeyse ama Planet’te var gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 29 Ekim 2020; 11:29:7 >
    |
    |
    Dodge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    10003 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Türkçealtyazi’ya 2-3 gün önce geldi ben oradan çektim.

Edit: TA’dan kaldırılmış niyeyse ama Planet’te var gözüküyor.

Turkcealtyazı da ingilizce altyazı halen var ama tr yok.İlginç gerçekten.

|
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You - Raised by Wolwes - The Queen's Gambit
  • Yarbay
    9097 Mesaj

Altyazı niye geç çıkıyor bu kadar ya? Sezon çöp olduğu için önemsemiyorum da bu kadar gecikme de can sıkıcı.

|
    |
    s04e07
    yine boş bir bölüm oldu malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Yorumlara bakılırsa diziyi batırmışlar. Uzun ara vere vere kimsede tat kalmıyor tabi. Ayarında, zamanında bırakmayı bilmek gerek. Geçmiş olsun.

|
    |

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Yarbay
    5570 Mesaj
    4x6 ve 4x7... Kötü değil ama ilk üç sezon Fargo'su çok farklıydı. İlk üç sezonun ilk bölümü ve sonraki ilerleyişleri aklıma gelince bu sezona hiç benzemediğini görüyorum. Bu da biraz sıradan hissettiriyor. Fargo'nun kendine has hikâye dizaynı yok bu sezonda. Bir kere gizem yok dizide. Gerilim vs. var ama o Fargo tadındaki gerilim yok.

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Yarbay
    2597 Mesaj
    Genede izleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İzlenmesinde bir şey yok da haftalık olduğu için izleniyor. Yığılmış olsa devam etmezdim kesinlikle. Ya da 2-3 aya yayardım muhtemelen.

|
    |

Beyler 8.bölümde tempo inanılmaz arttı.  

Dizi son 3 bölümdür bana inanılmaz tat vermeye başladı.

|
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You - Raised by Wolwes - The Queen's Gambit
  • Yarbay
    7813 Mesaj
    s04e08
    oldum olası bu müfettişi sevmemiştim, genellikle dizilerdeki böyle rahatsızlıkları olan insanlar, olayları çözmede yetenekli olurlar, bırak olay çözmeyi, olayı çözenlere zararı oldu bir de

|
    |

Nasıl sevmediğinizi sezon başından beri anlamlandırmaya çalışıyorum ve her seferinde başarısız kalıyorum. Şu inanılmaz ötesi 8. bölümden sonra yorumlarınız hala aynı mı en çok onu merak ediyorum.

Sezon sıralaması 2>1>4>3 şeklinde şu an bana göre.

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."
  • Yarbay
    7813 Mesaj

anlamlandırmak için > imdb puanları

|
    |
    White Cluster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@Tommy Shelby Henüz 3 sezon izlemiş biri olarak sıralamam

1>2>>3

3 gerçekten sıktı beni telefonla oynayarak izledim ama klasik Fargo son 2 bölüm yine kendini izletti.

Fargo 3. sezonu beğenmeyen gitsin çukur izlesin.

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sezonun en iyi bölümlerindendi. Gaetano'ya ısınmaya başladım

|
    |

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Fargo 3. sezonu beğenmeyen gitsin çukur izlesin.

Gerçek Fargocular için 3.sezon çerezdir. 1 ve 2 gibi şaheserler varken 3.sezonu savunan Beyaz Show izlesin !!!  

3. sezonu beğenmeyenler Fargoya popüler kültür vesilesiyle başlamıştır. Gerçek Fargocularla aynı cümlede anılmaları bile abestir. Bu malum şahıslar dava adamı olmak yerine devrin adamı olmayı tercih etmiştir.

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

> > < <
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.