Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yönetmen ortaya karışık psikopatliklar koymuş, amaçsiz, nedensiz ...

hemşire apla, neden zehirli pasta yaptı?
    gaitano niye millete durduk yere manyakliklar yapıyor, ama daha icraatini da göremedik
    okb rahatsızlığı olan müfettiş ne ayak, olayları mi çok iyi çözüyor nedir ?

timothy reiz, yüzde 100 oyunculuğuyla oynamıyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 11 Ekim 2020; 12:33:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüncü bölümde iyiden iyiye sıkıldığımı fark ettim. İkide bir süreye baktım. Karakterler çok itici kesinlikle. O ikili kanun kaçağı kadın mesela nefretlik. Bir de bu dizinin önceki sezonlarında bu kadar zenci yoğunluğu yoktu, Mike Milligan'ı hatırlıyorum bir tek. Bende bir siyahi ırkçılığı baş göstermiş onu fark ettim. Özeleştiri anlamında söylüyorum bunu.

• 4x4

Adam parayı laps diye verdi. İnsan bir kokuyu giderir ya da farklı bankalara gidip yatırır küçük meblağlar halinde. Ya da bir şekilde aklasaydı parayı. Thurman ölecek kesin. Bir tane deli hemşire nelere yol açıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x4 yağ gibi aktı gitti bende vallahi.

Tek sıkıntım şu şişman İtalyan. Herif rezalet oynuyor duvarı tokatlıyorum her gördüğümde o derece cringe bir tip. Hemşire, Haham, Chris Rock'un karakteri gayet ilgi çekici gidiyor.

• Dördüncü bölüm iyiydi bak. O aranan Fargo tadını verdi. Gaetano'yu oynayan aktörün oyunculuğu overacting kelimesinin karşılığı olarak sözlüklere eklensin. Bu kadar abartılı ve itici bir oyunculuk pek az görmüşümdür. Amazon dizilerinden sonra sezon süreleri için sekiz bölümün standart olduğunu düşünmenden dolayı 11 bölümlük bu sezon umarım sonlara doğru bitse de gitsek moduna sokmaz. Çünkü dört bölümde hikayeyi az buçuk da olsa çatışma noktasına getirdiler ve daha 7 bölüm var.

• Gerçekten bu sezonki tüm karakterler tam dayaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 18 Ekim 2020; 11:5:40 >
  • fargo tarihinde ilk defa 7 puanlik bölümler, hem de peşpeşe

• 4x5

Sezonun en iyi bölümüydü. Doc'ın ölmesini hiç beklemiyordum. Gaetano ise sıkıntılı olduğunu kanıtlamış oldu bu bölüm

• 3x5 fena değildi. Yalnız Fargo sevdalısı biri için bu sezon eksik olmalı. Kesinlikle ilk sezondan iyi değil. Karakterlere bağlanma sorunu var, iticiler. Mesela bu bölüm hemşire az görününce aldığımız zevk arttı resmen. O itici yürüyüşünü, çirkin konuşmasını, çirkef suratını görmemek sevindirdi. Gaetano gibi karakterler lazım ama bu oyunculukla değil. Gözüne yumruk atasım geliyor herifi gördükçe. Bir Fargo klasiği olarak gerilim artacak, karakterler ölecek vs. zevkimiz artacak. Yalnız bu sezondaki 'şu karakter ne iyiydi be' diyemeyeceğiz. Nerede Mike Milligan, nerede Lorne Malvo.

Belki bu sezon >>>>

Mike Milligan reisin anasını ya da babasını görebiliriz. Soy adı aynı olan birileri vardı ilk bölümde yanlış görmediysem.

• fargo fena bozdu yalniz

• 4.sezonun ilk 4 bölümünü izledim ve bende genel olarak eski sezonların epey gerisinde kaldığını düşünüyorum. Bir şekilde kendisini izlettiriyor fakat Fargo ismi ile 3 sezonda çok iyi bir iş çıkarmışken, 4.sezonda bu kadar düşük performans yakışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 23 Ekim 2020; 15:44:33 >
  • Ben de geçen haftalarda başladım 1 ve 2.sezondan sonra 3.sezon çok baydı beni. Normal mi? Gariplik bende mi acaba?

The Leftovers'tan dolayı Carrie Coon'a aşırı sempatim var aslında esas nedeni Anna Torv'a benzetmem ama 3.sezon baydı. Telefonla meşgul olarak izliyorum resmen.

• İlk 2 sezon gibi değil ilk 2 sezon imdb 15 son 2 sezon imdb 5

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben de geçen haftalarda başladım 1 ve 2.sezondan sonra 3.sezon çok baydı beni. Normal mi? Gariplik bende mi acaba?

The Leftovers'tan dolayı Carrie Coon'a aşırı sempatim var aslında esas nedeni Anna Torv'a benzetmem ama 3.sezon baydı. Telefonla meşgul olarak izliyorum resmen.

Çoğu kişi için öyle sanırım hocam, hatırladığım kadarıyla 3. sezon birkaç bölümde ben de sıkılmıştım ama sonra toparlayıp izlettirdi kendini. 1. ve 2. sezondan bir-iki tık gerideydi bana göre. 4. sezon için de olumsuz yorum çok var tıpkı 3. sezon gibi, izleyecek bir şey bulamazsam başlarım anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

Çoğu kişi için öyle sanırım hocam, hatırladığım kadarıyla 3. sezon birkaç bölümde ben de sıkılmıştım ama sonra toparlayıp izlettirdi kendini. 1. ve 2. sezondan bir-iki tık gerideydi bana göre. 4. sezon için de olumsuz yorum çok var tıpkı 3. sezon gibi, izleyecek bir şey bulamazsam başlarım anca.

Alıntıları Göster

Genel olarak diziye lafim yok ama 3.sezon biraz fazla dikkatim dagildi cunku yavas islendi bazi bolumler. Fargoda zaten ilk 3 bolum sakin bir hava var. Son 2-3 bolum ortalik karisiyor. Yine tabi sezon finali efsaneydi 3.sezonun da.

• 4x6

Antoon'a yazık oldu, adam çocuğu öldürmeyecekti. Gaetano kurtulacak mı bakalım. Bir sonraki bölümden beklentim yüksek. Ayrıca josto küçük kardeşinden vazgeçti hemen. Loy'un çocuk ölse o da elindeki çocuğu ve Gaetano'yu öldürecek. Hadi Gaetano'nun ölmesi işine gelir de küçük kardeşinden niye vazgeçiyor. Odis de hemen tırstı faddaları sattı . Rabbi reis çocukken etkilenmiş baya, satcheli korumak için elinden geleni yapıyor.

• Ben hala 6.bölüm altyazısı bekliyorum. Bu hafta gecikti. 

• Dodge kullanıcısına yanıt
    Türkçealtyazi’ya 2-3 gün önce geldi ben oradan çektim.

Edit: TA’dan kaldırılmış niyeyse ama Planet’te var gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 29 Ekim 2020; 11:29:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Türkçealtyazi’ya 2-3 gün önce geldi ben oradan çektim.

Edit: TA’dan kaldırılmış niyeyse ama Planet’te var gözüküyor.

Turkcealtyazı da ingilizce altyazı halen var ama tr yok.İlginç gerçekten.

• Altyazı niye geç çıkıyor bu kadar ya? Sezon çöp olduğu için önemsemiyorum da bu kadar gecikme de can sıkıcı.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.