Şimdi Ara

Fargo (2014 - )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.140
Cevap
48
Favori
62.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 549
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WISDOM (72 mesaj) maicole (43 mesaj) Ed Wood (41 mesaj) mahmut716 (36 mesaj) White Cluster (36 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (392 mesaj) Mobil (427 mesaj) Tablet (99 mesaj) (2 mesaj) Mini (118 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Giriş
    5572 Mesaj
    İlk 3. sezonun havasını alamadım. Bu sezon daha yeni başladı ve ben şu karakteri çok sevdim, bayıldım diyemiyorum. Psikopat kadın, suçlu iki kadın, Gaetano falan bana itici geldi. İzlerken keyif veren karakterler değiller. Çekimler, müzikler, atmosfer iyi ama bu saydığım karakterleri sevmedim. Bir tek siyahi tarafı sevdim, Cannon hoşuma gitti. Tikli dedektifi de beğendim. Elbet Fargo ilerledikçe açılacak. Ama Wrench Number, Lorne Malvo, Hanzee, Varga gibi karakterlerin yanında bu sezonki karakterler meh oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...
  • Emekli Yönetici
    10003 Mesaj

Büyük bir Fargo hayranı olarak 4. sezona şimdiye kadar ısınamadım, gelecek bölümlerde toparlar umarım. Özellikle ilk 2 sezon inanılmazdı.3 sezon ise kötü değildi kesinlikle ama bir tık gerideydi bana kalırsa.

Benim anladığım kadarıyla bu tarz dizilerde farklı sezonlarda aynı havayı yakalamak yada seyirciye o havayı vermek çok zor oluyor. True Detective'de de aynısı olmuştu.

|
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You - Raised by Wolwes - The Queen's Gambit
  • Yarbay
    2012 Mesaj

Ben 4. sezonu beğendim. Adamlar sanat nedir nasıl yapılır dersi veriyor.

|
    |
    yönetmen ortaya karışık psikopatliklar koymuş, amaçsiz, nedensiz ...

hemşire apla, neden zehirli pasta yaptı?
    gaitano niye millete durduk yere manyakliklar yapıyor, ama daha icraatini da göremedik
    okb rahatsızlığı olan müfettiş ne ayak, olayları mi çok iyi çözüyor nedir ?

timothy reiz, yüzde 100 oyunculuğuyla oynamıyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 11 Ekim 2020; 12:33:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    9103 Mesaj

Üçüncü bölümde iyiden iyiye sıkıldığımı fark ettim. İkide bir süreye baktım. Karakterler çok itici kesinlikle. O ikili kanun kaçağı kadın mesela nefretlik. Bir de bu dizinin önceki sezonlarında bu kadar zenci yoğunluğu yoktu, Mike Milligan'ı hatırlıyorum bir tek. Bende bir siyahi ırkçılığı baş göstermiş onu fark ettim. Özeleştiri anlamında söylüyorum bunu.

|
    |
    4x4

Adam parayı laps diye verdi. İnsan bir kokuyu giderir ya da farklı bankalara gidip yatırır küçük meblağlar halinde. Ya da bir şekilde aklasaydı parayı. Thurman ölecek kesin. Bir tane deli hemşire nelere yol açıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tek sıkıntım şu şişman İtalyan. Herif rezalet oynuyor duvarı tokatlıyorum her gördüğümde o derece cringe bir tip. Hemşire, Haham, Chris Rock'un karakteri gayet ilgi çekici gidiyor.

|
    |

Dördüncü bölüm iyiydi bak. O aranan Fargo tadını verdi. Gaetano'yu oynayan aktörün oyunculuğu overacting kelimesinin karşılığı olarak sözlüklere eklensin. Bu kadar abartılı ve itici bir oyunculuk pek az görmüşümdür. Amazon dizilerinden sonra sezon süreleri için sekiz bölümün standart olduğunu düşünmenden dolayı 11 bölümlük bu sezon umarım sonlara doğru bitse de gitsek moduna sokmaz. Çünkü dört bölümde hikayeyi az buçuk da olsa çatışma noktasına getirdiler ve daha 7 bölüm var.

|
    |

Gerçekten bu sezonki tüm karakterler tam dayaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 18 Ekim 2020; 11:5:40 >
    |
    |
    fargo tarihinde ilk defa 7 puanlik bölümler, hem de peşpeşe

|
    |

Sezonun en iyi bölümüydü. Doc'ın ölmesini hiç beklemiyordum. Gaetano ise sıkıntılı olduğunu kanıtlamış oldu bu bölüm

|
    |
    3x5 fena değildi. Yalnız Fargo sevdalısı biri için bu sezon eksik olmalı. Kesinlikle ilk sezondan iyi değil. Karakterlere bağlanma sorunu var, iticiler. Mesela bu bölüm hemşire az görününce aldığımız zevk arttı resmen. O itici yürüyüşünü, çirkin konuşmasını, çirkef suratını görmemek sevindirdi. Gaetano gibi karakterler lazım ama bu oyunculukla değil. Gözüne yumruk atasım geliyor herifi gördükçe. Bir Fargo klasiği olarak gerilim artacak, karakterler ölecek vs. zevkimiz artacak. Yalnız bu sezondaki 'şu karakter ne iyiydi be' diyemeyeceğiz. Nerede Mike Milligan, nerede Lorne Malvo.

Belki bu sezon >>>>

Mike Milligan reisin anasını ya da babasını görebiliriz. Soy adı aynı olan birileri vardı ilk bölümde yanlış görmediysem.

|
    |
    Kültürlü görgülü anlayışlı çok meziyetli bilgili okumuş anlayışlı bir gencim. Kendi işimi kendim yaparım, herkesle iyi geçinirim (bundan kuşkuluyum), açık taraflarımı kapatırım (?), yanlış taraflarımı düzeltirim (çamaşırlarımı yıkarım, söküklerimi dikerim; hiç adam olmayacaksın sen M.C.)...

• Binbaşı
    1974 Mesaj

fargo fena bozdu yalniz

|
    |

4.sezonun ilk 4 bölümünü izledim ve bende genel olarak eski sezonların epey gerisinde kaldığını düşünüyorum. Bir şekilde kendisini izlettiriyor fakat Fargo ismi ile 3 sezonda çok iyi bir iş çıkarmışken, 4.sezonda bu kadar düşük performans yakışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 23 Ekim 2020; 15:44:33 >
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    27404 Mesaj

Ben de geçen haftalarda başladım 1 ve 2.sezondan sonra 3.sezon çok baydı beni. Normal mi? Gariplik bende mi acaba?

The Leftovers'tan dolayı Carrie Coon'a aşırı sempatim var aslında esas nedeni Anna Torv'a benzetmem ama 3.sezon baydı. Telefonla meşgul olarak izliyorum resmen.

İlk 2 sezon gibi değil ilk 2 sezon imdb 15 son 2 sezon imdb 5

|
    |

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben de geçen haftalarda başladım 1 ve 2.sezondan sonra 3.sezon çok baydı beni. Normal mi? Gariplik bende mi acaba?

The Leftovers'tan dolayı Carrie Coon'a aşırı sempatim var aslında esas nedeni Anna Torv'a benzetmem ama 3.sezon baydı. Telefonla meşgul olarak izliyorum resmen.

Çoğu kişi için öyle sanırım hocam, hatırladığım kadarıyla 3. sezon birkaç bölümde ben de sıkılmıştım ama sonra toparlayıp izlettirdi kendini. 1. ve 2. sezondan bir-iki tık gerideydi bana göre. 4. sezon için de olumsuz yorum çok var tıpkı 3. sezon gibi, izleyecek bir şey bulamazsam başlarım anca.

Orijinalden alıntı: Fell on Black Days

Çoğu kişi için öyle sanırım hocam, hatırladığım kadarıyla 3. sezon birkaç bölümde ben de sıkılmıştım ama sonra toparlayıp izlettirdi kendini. 1. ve 2. sezondan bir-iki tık gerideydi bana göre. 4. sezon için de olumsuz yorum çok var tıpkı 3. sezon gibi, izleyecek bir şey bulamazsam başlarım anca.

Alıntıları Göster

Genel olarak diziye lafim yok ama 3.sezon biraz fazla dikkatim dagildi cunku yavas islendi bazi bolumler. Fargoda zaten ilk 3 bolum sakin bir hava var. Son 2-3 bolum ortalik karisiyor. Yine tabi sezon finali efsaneydi 3.sezonun da.

|
    |

• Yarbay
    6986 Mesaj
    4x6

Antoon'a yazık oldu, adam çocuğu öldürmeyecekti. Gaetano kurtulacak mı bakalım. Bir sonraki bölümden beklentim yüksek. Ayrıca josto küçük kardeşinden vazgeçti hemen. Loy'un çocuk ölse o da elindeki çocuğu ve Gaetano'yu öldürecek. Hadi Gaetano'nun ölmesi işine gelir de küçük kardeşinden niye vazgeçiyor. Odis de hemen tırstı faddaları sattı . Rabbi reis çocukken etkilenmiş baya, satcheli korumak için elinden geleni yapıyor.

|
    |

Ben hala 6.bölüm altyazısı bekliyorum. Bu hafta gecikti. 

Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian -You - Raised by Wolwes - The Queen's Gambit
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.