Şimdi Ara

FARCRY nasıl bir oyun önerir misiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farcry youtube tan baktım güzele benziyor açık dünya oyunu ama ne tür bir oyun, oyundaki amaç ne?

ve oyuna farcry 3 ile mi başlayım farcry 4 ile mi?

bi yardımcı olup yanıtlarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Farcry 3'ü öneririm. Bana göre hikayesi daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • far cry 3
    far cry 4
    far cry primal

Bu şekilde oynamanı tavsiye ederim. Özellikle primal çok farklı ve çok başarılı bir oyun.
  • sağolun ama oyun ne tür bir oyun amaç nedir oyunda, onuda anlatır mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun aslında hayatta kalma gibi bir şey, hikayelerine kısaca değinirsek;
    farcry3: bir adada arkadaşlarında tatil yaparken arkadaşların kaçırılıyor sende kurtarmaya çalışıyorsun.
    farcry4: babanın ölümü üzerine memlekete geliyorsun bakıyorsun bir diktatör terör estiriyor sende devrime katılıyorsun
    farcry primal: milattan önce 10.000 yılındasın kabilene saldırım dağıtmışlar sende kabileni tekrar kurmaya ve güçlenmeye çalışıyorsun.

oyunlarda yan görevler ana görevler hepsi güzeldir. mutlaka türkçe yama ile oynamanı tavsiye ederim tüm oyunların türkçe yaması mevcut. çok zevk alırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

oyun aslında hayatta kalma gibi bir şey, hikayelerine kısaca değinirsek;
    farcry3: bir adada arkadaşlarında tatil yaparken arkadaşların kaçırılıyor sende kurtarmaya çalışıyorsun.
    farcry4: babanın ölümü üzerine memlekete geliyorsun bakıyorsun bir diktatör terör estiriyor sende devrime katılıyorsun
    farcry primal: milattan önce 10.000 yılındasın kabilene saldırım dağıtmışlar sende kabileni tekrar kurmaya ve güçlenmeye çalışıyorsun.

oyunlarda yan görevler ana görevler hepsi güzeldir. mutlaka türkçe yama ile oynamanı tavsiye ederim tüm oyunların türkçe yaması mevcut. çok zevk alırsın...

farcry4 için youtube ta canavarlar falan gördüm hayvanlar var birbirlerine saldırıyor falan, steamde indirime girsin 3 ile başlayım bari :)

• Merhaba. Oyun açık dünya FPS. Kısaca amacımız hikaye ile örüntülü açık dünyada kısıtlı imkanlarımızı geliştirerek "kısmen" hayatta kalma tarzı ile hakim olup,özgürleştirip,kurtulmak. Şu ana kadar 5 oyunu çıktı. En iyisi , en eğlencelisi Far Cry 3. Sonra Far Cry 4 gelir, özellikle karlı alp dağları çok özgün ve güzeldir. Far Cry 2'de atmosfer çok sağlam olmakla beraber ele geçirilen bölgeler oyun devam ettikçe tekrar düşman tarafından ele geçiriliyor ve böylece oyun kendi ayağına sıkıyor. Far Cry Primal'da ise aynı mekanikleri ilkel çağa uygula ve birazda tekdüzelik ekle. FAR CRY 1 haliyle en eskisi, döneminin iddalı oyunudur ve hususi sevenleri var ama beni çekmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizamanda -- 6 Aralık 2017; 15:22:55 >
  • Yakın zamanda 3 ve 4 oynayıp bitirdim öneririm primali biraz oynadım açıkcası çok beğenmedim.Bana sorarsan 3'den başla.
  • 1.yi oynamadım 2.yi sevmeyebilirsin 3. 4. ve primal arasındaki fark hikaye ve silahlar değişiyor mantık oynayış falan gene aynı. Oynamanı tavsiye edeceğim bir seridir.
  • Farcry serisindeki bütün oyunların hikaye işleyişi birbirinden farklı olduğu için istediğin oyundan başlayabilirsin. Açıkçası ben sadece Farcry 3'ü bitirip Farcry 2 ve 4'ü yarım yamalak oynadım. Oynanış bakımından bana Farcry 4 daha zevkli gelse de duyduğuma göre hikaye bakımından Farcry 3 biraz daha etkileyici olduğu söyleniyor. Sonuçta oyunları sen oynayacaksan istediğin oyundan başlayabilirsin. Keyfine göre takıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.