Şimdi Ara

Far Cry Primal (2016) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
7
Favori
20.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

100 liraya key aldım iniyor isteyen olursa msjdan atarım satan yerin linkini 33 dolar yazıyordu tamda onu çektiler

dostuım kinguin den mi aldınız keyi..
    bana hala key gelmedi dün almıştım..
    uplay mi steam den mi indiriyorsun oyunu?

Cdkeys kardeşim yeni tanıştım gayet güvenilirmiş telefonuna ona kodu gelmeden keyi açamıyosun felan hemen verdi keyi ve iniyor şu an uplayda g2a yakında verir yarına kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

100 liraya key aldım iniyor isteyen olursa msjdan atarım satan yerin linkini 33 dolar yazıyordu tamda onu çektiler

dostuım kinguin den mi aldınız keyi..
    bana hala key gelmedi dün almıştım..
    uplay mi steam den mi indiriyorsun oyunu?

Cdkeys kardeşim yeni tanıştım gayet güvenilirmiş telefonuna ona kodu gelmeden keyi açamıyosun felan hemen verdi keyi ve iniyor şu an uplayda g2a yakında verir yarına kadar

ok hocam teşekkürler bilgi için.aynen G2play.net biraz geç veriyormuş keyi..artık yarın alıcaz gibi görünüyor keyi :(
    oyun kaç gb hocam?

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    ulan Ubisoft bir kere adam gibi optimizasyonu sorunsuz bir oyun çıkar..Allah be..nı versin senin gibi firmanın titan da bile 1080p de 60fps altı ise vay haline diğer kartların....
    Nvidia dan cok acil olarak dan driver güncellemesi beklemekten başka çare kalmadı..
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun için Nvidia'dan sürücü gelecektir diye düşünüyorum fakat işin garibi Far Cry 4 çıkmadan önce teknolojı demoları paylaşılmıştı işte fur,godrays gibi fakat bu oyun için Nvidia tarafında herhangi bir paylaşım yapılmadı halbuki bu oyunda fur eklentisi çok iş yapabilirdi malum bolca evcilleştirilecek tüylü dostlarımız olacak.Eğer güncelleme ile ek grafik ayarları gelmeyecek olursa anlaşılan bu oyuna destek vermediler umarım sürücü anlamında sorunsuz bir deneyim sağlayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Hocam oyun için Nvidia'dan sürücü gelecektir diye düşünüyorum fakat işin garibi Far Cry 4 çıkmadan önce teknolojı demoları paylaşılmıştı işte fur,godrays gibi fakat bu oyun için Nvidia tarafında herhangi bir paylaşım yapılmadı halbuki bu oyunda fur eklentisi çok iş yapabilirdi malum bolca evcilleştirilecek tüylü dostlarımız olacak.Eğer güncelleme ile ek grafik ayarları gelmeyecek olursa anlaşılan bu oyuna destek vermediler umarım sürücü anlamında sorunsuz bir deneyim sağlayabilirler.

yalnız dostum videoları izledim gayet güzel görünüyor görüntüler bu haliyle bile...
    gtx980ti ile 2k ultra oynarım diye tahmin ediyordum ama ayarları high - medium a çekicez gibi görünüyor 2k da. Taa ki güncel driver çıkana kadar...

• biraz daha ucuz olaydı iyidiya :(
    Steamde 12 saat sonra erişime açılıyor bakalım oynanış ve grafik detayları bakımından önceki oyunlara göre nasıl bir geliştirme yapılmış gerçi ortak görüş oyunun içerik bakımından Far Cry 4.5 olduğu fakat grafik bakımından bir önceki oyuna göre geliştirildiği yönünde umarım bu sürede güncel sürücü çıkarda en azından sürücü tarafından sorun yaşanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

biraz daha ucuz olaydı iyidiya :(

Artık pc de ucuz oyun beklemeyin denuvo sayesinde korsan oyun devri kapandı korsan yoksa düşük fiyatında bir anlamı yok mecbur alacak pc sahibi hem oyuna yüksek ücret ödeyecek hemde 3bin 4bin tl ye pc toplayacak ne gerek var konsola geçmek lazım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Şubat 2016; 19:37:03 >
  • Apex Edition sürümünü steam üzerinden ön sipariş ile satın almıştım ve ön yüklemede 11.5 Gb boyutunda bir indirme yapıldı.Son dönemde çıkarılan yapımlar arasında belkide en düşük boyuta sahip fakat boyuttan ziyade oynanış ve içerik olarak neler sunacak bu kısmı daha önemli.Oyun açıldığında performans ve içerik hakkındaki izlenimlerimi aktarmaya çalışırım.Aslında oyunu almayı düşünmüyordum fakat izlediğim kadarıyla oynanış olarak diğer Far Cry oyunlarına benzer olsada geçtiği dönem ilgimi çekti ve denemeye kadar verdim.Umarım 2 saat sonra iade edeceğim bir oyun olmaz.

The division muhteşem bir optimize olduğu için ona güvenerek aldım bende deneyen olmuşmu ki ? İstediği sistem baya uygundu

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    The Divisionun açık betasına katıldım ve bahsettiğiniz gibi gerçekten iyi bir optimizasyona sahipti fakat The Division ile Far Cry Primalin oyun motorları aynı değil Primalde Dunia Engine The Divisionda ise snowdrop engine kullanılıyor.The Divisionun kullandığı engine Duniaya göre kendisini pc ortamında dahi iyi gösterebiliyor özellikle ışıklandırmalar ve kapalı mekanlardaki detaylar gayet başarılıydı.Dunia enginede optimizasyon açısından başarılı olsada özellikle Far Cry 3 den beri gelen bir akıcılık sorunu mevcut ve akıcılık konusunda gelişme katetmesi gerekiyor umarım Primalde yapılan geliştirmeler arasında oyun motoruda payını almıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 29 Şubat 2016; 20:13:30 >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Ben önerilen sistemlere güveniyorum birazda 8350 fx işlemci önerilen sistemde varsa o oyun hertürlü akar gibime geliyo en fazla bi güncelleme bekleriz ps4 e çok harika çalışıyor ama sıf 30 fps diye pc ye almayı tercih ettim

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Dostum video yu izlemediysen inceleme vidtosunu izle derim gayet iyi görünüyor grafikler 1080p de bile..
    Nvidia yarın farcry için yeni driveri yapıştırır bence :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    aynen öyle hiç aklımda yoktu ama videolarını görünce ortamı çok hoşuma gitti
  • KİNGUİNden nihayet key geldi inmeye başladı bakalım 15.56gb .
    gece kuşu tarifesine yetişti çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Mart 2016; 0:13:51 >
    Haydi hayırlı olsun.

Önyüklemeyi yaptım fakat steamde 7 saat sonra açılıyor keşke Just Cause 3 de yaptıkları gibi erkenden açsalardı biraz baksaydık fakat yarına sürücüsüde gelirse o zaman oynarız.

Steamde ön yükleme boyutu 11.5 gb olarak görünüyor fakat oyuna sanırım ilk gün güncellemesi gelecek inen sadece ön yükleme dosyaları ve herhangi bir oyun dosyası şu an görünmüyor.Sizde ise büyük ihtimal doğrudan oyun dosyaları inmiş olmalı çünkü oyun boyutunun 15 gb olduğu belirtilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Haydi hayırlı olsun.

Önyüklemeyi yaptım fakat steamde 7 saat sonra açılıyor keşke Just Cause 3 de yaptıkları gibi erkenden açsalardı biraz baksaydık fakat yarına sürücüsüde gelirse o zaman oynarız.

Steamde ön yükleme boyutu 11.5 gb olarak görünüyor fakat oyuna sanırım ilk gün güncellemesi gelecek inen sadece ön yükleme dosyaları ve herhangi bir oyun dosyası şu an görünmüyor.Sizde ise büyük ihtimal doğrudan oyun dosyaları inmiş olmalı çünkü oyun boyutunun 15 gb olduğu belirtilmişti.

aynen dostum bende direkt acılmış hali indi sanırım.1 saatte indi.Bu arada benim uplay, steam değil.
    uplay de turkiye saati ile sabah 8:00 civarında açılıyor oyun.

Ayrıca ign 3 platformda grafik kıyaslaması yapmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Mart 2016; 1:18:10 >

• İmzamdaki sistemle herşey ultra 1080 p 45 fps de çalışıyor

• quote:

İmzamdaki sistemle herşey ultra 1080 p 45 fps de çalışıyor

Birazdan 2k ultra sonucları bende yazarım

Ayrıca oyunu uplay den açar açmaz 865mb lık bir update yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Mart 2016; 7:58:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar oyuna başlamadan önce oyunun kendi benchmark testini yaptım.
    Sistemim:
    İntel İ5 4690k 4.5ghz oc
    6GB Msi Gtx980Ti 384Bit 6G Gaming Ekran Kartı
    16GB DDR3 1600 Ram(4*4gb dual)
    240GB OCZ Trion 100 SSD
    55'' SAMSUNG 55JU7500 (21 ms input lag)4K UHD CURVED TV
    Plantronics Gamescom 7.1 Dolby 780 KULAKLIK

2560*1440 (2K Çözünürlük) Benchmark Testi
    Ekstra Ayarlar: ULTRA
    Ortalama Fps: 58 fps

3840*2160p (4K çözünürlük) Benchmark Testi
    Ekstra Ayarlar: ULTRA
    Ortalama Fps: 37 fps

Gerçi oyuna tam olarak başlamadım sadece benchmark testlerine baktım çıktım.
    Ancak oyuna nvidia dan kesinlikle bir driver güncellemesi gelmesi lazım.
    VRAM usage kullanımı beni biraz kıllandırdı diyebilirim.
    Stabil değil gibi geldi.Neyse oyuna girdikten sonra ak kara belli olur.
    Benchmark testinde dikkatimi çeken diğer husus da sesler oldu.
    Sesler muazzam olmuş , test sırasında o hayvanların ve doğanın sesi beni benden aldı...
    Şimdilik bu kadar ben serüvene akıyorum.
    Herkese iyi oyunlar.

2K ULTRA Oyun içi SS:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Mart 2016; 9:03:34 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.