Şimdi Ara

Far Cry Primal (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
7
Favori
20.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Budfox

Far cry 1 tropikal bir adada geçiyordu..Yer yerinden oynadı idi ilk çıktığında..
    Far cry 2 afrikada idi..Yine sıcak bir ortam..
    Far cry 3 yine tropik mekan idi..
    Far cry 4 nerede geçecek diye düşünürken tibet çıktı..Güzel seçim idi yine..

Far cry 5 acaba çölde mi olacak falan diye düşünürken buzul çağı mükemmel bir seçim olmuş..

Yalniz Far cry 2 de de col vardi ve o oyunun en sevdigim ozeligi diger far cry lardan farkli olarak degisik iklim tiplerini barindirmasiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dangerwrestling -- 29 Aralık 2015; 1:54:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMER76

Bence diyalog soyle olur
    -agagugu mogamugu
    -haa mogamugu haga avagaa
    Ekranin altinda ingilizcesi yazar
    -looks they're mammuths
    - okk. Lets hunt them
    bukadar basit hocam

Adamlar BBC'den fırlama yalın İngilizce kullanmazlarsa ben birşey bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 29 Aralık 2015; 3:20:40 >
  • Merakla bekliyorum
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Primal tutar bence de güzel oyun olacak ama ben daha çok Ubisoft'dan açık dünya Western oyunu bekliyorum, umarım ileride yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 31 Aralık 2015; 10:28:35 >
  • Eski çağ oyunlarını gerçekten bayağı seviyorum. Beklediğim gibi bi oyun olur umarım..
  • Optimizasyon ve genel yapı olarak temiz bir çıkış yapar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Ocak 2016; 22:10:40 >
  • Far Cry Primal'da Multiplayer Olmayacak
    Far Cry serisinin son çıkan oyunlarında sürekli olarak görmeye alışkın olduğumuz multiplayer içerikleri, serinin en yeni oyununda karşımıza çıkmayacak. Oyunun topluluk yöneticisi Jason Paradise'ın Steam forumlarında yaptığı açıklamalara göre Far Cry Primal, multiplayer içerikleri olmadan piyasaya çıkacak.

apımcı ekibin tamamen oynanışa odaklandığını ve olabildiğince iyi bir şekilde deneyim sunmak istediğini belirten Paradise, "Taş devrini oyun dünyasına olabildiğince güçlü bir oynanış sistemiyle aktarmak, Far Cry serisinde yer verdiğimiz ana oynanış temellerini yeniden şekillendirmek anlamına geliyordu. Yaptığımız şey kesinlikle küçük bir geçiştirme işlemi değildi. Ekip olabildiğince en iyi deneyimi sunmayı ilk hedefi haline getirdi. Dolayısıyla projenin ilk dönemlerinde tamamen tek kişilik oynanışa odaklanmak tercih edildi." sözlerine yer verdi.

Far Cry Primal'ın PC Sistem Gereksinimleri Belli Oldu
    Far Cry serisini eski çağlara götürecek olan Far Cry Primal, sadece tek kişilik oynanışa odaklanan bir yapıyla karşımıza çıkacak. Konsollar için önümüzdeki ay, PC içinse 1 Mart'ta piyasaya çıkacak olan Far Cry Primal'ın sistem gereksinimleri açıklandı. Yayınlanan gereksinimlerin listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Minimum:
    İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
    İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya eşdeğer
    RAM: 4 GB
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460 (1 GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1 GB VRAM) or veya eşdeğer
    Hard Disk Alanı: 20 GB

Önerilen:
    İşlemci: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 veya eşdeğer
    RAM: 8 GB
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X veya eşdeğer

Çıkışta Desteklenecek Ekran Kartları:
    AMD Radeon HD 5770 (1 GB VRAM) veya daha iyisi, HD 7000 / 200 / 300 / Fury X serisi
    Nvidia GeForce GTX 460 (1 GB VRAM) veya daha iyisi, GTX 500 / 600 / 700 / 900 / TITAN serisi

Far Cry Primal için 1 Saaten Fazla Oynanış Videosu Paylaşıldı
    Far Cry serisinin bu seneki oyunu Far Cry Primal için Ubisoft geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın düzenlemişti. Oyundan dolu dolu oynanış videolarına yer verilen bu canlı yayın Ubisoft tarafından paylaşıldı.

ayınlanan videoda Far Cry Primal'ın pek çok mekaniğine göz atma şansı yakalıyoruz. Bunlar arasında Ubisoft'un oldukça önem verdiği hayvan ehlileştirme ve avlama özelliği ve gizlilik sistemi bulunuyor. Ubisoft oyunda kullanılan dil için uzman dil bilimcilere danıştıklarını ve M.Ö. 10,000 yılında kullanılan dillere benzeyebilecek dilleri üretmişler. Yapımdaki farklı kabilelerin de farklı diller konuştuğunu belirtelim. Far Cry Primal'ın dünyası Oros'un oldukça canlı güzel göründüğünü söyleyebiliriz. Bahsettiğimiz oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Bu oyundan umudum var. İlgi çekici ve farklı oyun olacak. Bekliyorum merakla.

• Bir beklentim yok ve optimizasyon özürlü olacak diye düşünüyorum.
  • İzlediğim oyun içi videolardan anladığım kadarı ile farcry3-4'deki oyun mantığını biraz daha geliştirip bu oyunu çıkarmışlar ortaya...

Oyun çıkınca göreceğiz ama beni pek umutlandırmadı...
  • Oyungezer video yapmış

• Steam'de satışa çıkmış indirip oynayabiliyoruz sanırım.

En hesaplı nereden alabiliriz?
  • Oyun motoru Dunia 2 yine. Far Cry 3 ve sonrasında çıkan Far Crylarda kullanılan motor. Bu demektirki, çok modifikasyon yapmadılarsa ve optimizasyon önceki Far Crylar gibiyse, sistemimizde de önceki Far Crylar kadar performans verecek. Bu oyun motoru bence gerçekten çok güzel ve verimli. Yine manzara izlemekten oyun oynayamayacaz :)
  • GAMER76 G kullanıcısına yanıt
    Şöyle daha iyi;

-ugh
    (look, they're mammuths, lets hunt them. when you ready, use your arrows and spears)

-agagu magamaga mana uguu na muga ughma na gumu na mu han ah.
    (ok)
  • DnzIrmk kullanıcısına yanıt
    Ark: Survival Evolved'a benzer multiplayer ağırlıklı bir oyun da yapabilirlerdi, Ark: Survival Evolved'ı oynuyorum full ayarlarda optimizasyon kötü, dunia bu konuda iyi iş çıkarıyor görsellik olarak da iyi bir motor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 12 Şubat 2016; 19:12:12 >
  • Oyun kinguin'de 30 euro şuan. Alınır mı sizce?

http://www.kinguin.net/product/303721/far-cry-primal-pre-order-uplay-cd-key/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 20 Şubat 2016; 12:46:00 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    İnceleme değilde gömme yapmışlar gibi.

20 saniye de bir oyun hakkında kötü bir yorum var.

• Oyungezer - İlk Bakış

• Arkadaşalr bu oyun DENUVO koruma ile mi piyasaya çıkacak, var mıdır bileniniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Arkadaşalr bu oyun DENUVO koruma ile mi piyasaya çıkacak, var mıdır bileniniz..

Steam'de üçüncü parti yazılımda Denuvo ismi geçiyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.