Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Far Cry New Dawn Türkçe Yama İstek! [OyunÇeviri Testinde]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
121
Cevap
3
Favori
9.844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek Bölümü >> Far Cry New Dawn Türkçe Yama İstek! [OyunÇeviri Testinde]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    482 Mesaj
    oyun vasatın biraz üstünde,bir süre sonra tekrara biniyor her şey. bitirmeye yakın bırakmıştım. ayrıca farcry 5 e göre grafikleri bayağı kırpılmış,her taraf ağaç ve ormanlık olduğu halde detaylar hoş değil. (2kda ultrada oynadım)
    |
    |
    oyun çevirinin başındaki kişinin twitch kanalı var adı yasakli twitch kanalına abone olanlara hemen yamayı veriyor tabii sızdırılmaması şartıyla ben hem destek amaçlı hemde bi an önce oynamak istediğim için yamayı abone olup kendisinden aldım şuan oynuyorum sorunsuz yamada güzel olmuş eğer bekleyemecek kişiler varsa bu yola başvurabilirler henüz ne zaman yayınlayacakları belirsiz

Orijinalden alıntı: kucukmamut

oyun çevirinin başındaki kişinin twitch kanalı var adı yasakli twitch kanalına abone olanlara hemen yamayı veriyor tabii sızdırılmaması şartıyla ben hem destek amaçlı hemde bi an önce oynamak istediğim için yamayı abone olup kendisinden aldım şuan oynuyorum sorunsuz yamada güzel olmuş eğer bekleyemecek kişiler varsa bu yola başvurabilirler henüz ne zaman yayınlayacakları belirsiz
    yamayı hemen upload ediyorsun mahmutcuğum
    |
    |

vay be bu da yeni çıktı abone olana Türkçe yama güzelmiş

Yorumumu beğenenin yorumunu beğenirim. Aşağıdaki 10 tane yorumdan birisini duvarıma yaz, anında bende yazacağım.
    |
    |
    cozepud kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

senin gibi ve sana benzeyen leş kargaları için mi yamayı yükleyeceğim avucunu yalarısın ben nerdeyse oyunu bitirdim sende çıkınca oynarsın ama sizin gibilere benden bişey çıkmaz hadi qnoops babanızın inine iki beleş yama yapsın size hadi bakıyım

Alıntıları Göster
    beni kırıyorsun ama mahmutcum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zorbey046

Test aşaması ne zaman biter bilgisi olan var mı uzun zaman sürecek gibi duruyor
    yamayı yasakli twitch adresine 5 dolara 30 tl ye abone olup alabilirsin.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2248 Mesaj
    30 lira mı :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    931 Mesaj
    Animusa laf edip iyi ki oyunceviri var felan diyordunuz buyrun size oyunceviri. Belli süre yama söylenene göre abonelik alanlara sonra sitede yayınlanacakmış. Ne oldu? Daha durun siz, ücretsiz yama yapan kimse kalmayacak, müstehak zaten. Kaç kişi sövecek acaba bu olaya? İzleyelim.
    |
    |
    Yama çalışmasını yapan yönetici yamanın bu şekilde ücretle çıkacağını bildirmemişti yanlış hatırlamıyorsam.Bari önceden söylenseydi istenilen paraları aramızda toplar herkese ücretsiz ulaşmasını sağlardık bu şekilde olunca ben şuan oyunu oynamaktan da soğudum.Para konusunda dert etmiyorum durumum cok şükür iyi ama böyle davranışlar bizi oyunlardan ve insanlardan soğutuyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj
    Far Cry New Dawn aracini da benden almislardi. Far Cry 5'in araci calismiyordu cunku.
    Bilsem ucretli yapacaklarini bedavaya vermezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikeins -- 11 Temmuz 2019; 23:31:42 >

hint: ß = ss
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celikeins

Far Cry New Dawn aracini da benden almislardi. Far Cry 5'in araci calismiyordu cunku.
    Bilsem ucretli yapacaklarini bedavaya vermezdim.
    Belki konuşup şimdi Ücretsiz olarak yayınlatabilirsin abi. Seni reddetmezler herhalde. Geçmişte yaptıklarını biliyorlar sonuçta.

Bir sey diyemem. Ama o gruba ucretsiz arac vermem daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinterSoldier10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hint: ß = ss
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Sorun degil parayla yama satabilirler.destek olmak isteyenlerde ucretini odeyip destek olurlar.

Yamaya para vermek istemeyenler 3.5 gun icinde ucretsiz olarak en basitinden. legend games. Kanalindan ucretsiz indirirler.gorelim bakalim bedava olmayan yama kalacakmi:)))))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Çeviri aracını verirken bu yönde bir görüşmeniz oldu mu merak ettim...
    |
    |
    celikeins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.