Şimdi Ara

Far Cry New Dawn Türkçe Yama v 3.00 [OyunÇeviri] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
5
Favori
6.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BurakSK1903

Ona eyvallah.Ama görüyorsun 25k'lık çeviriyi 1 ayda yapan da var.Yapamayacaksa en azından başkaları yapsın,neredeyse 1 yıllık süreden bahsediyoruz.1 yıl bir çeviri için oldukça uzun zaman.Maalesef bu konuda Erdem Bey'e katılmıyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam Toolu internette var. İsteyen indirip çeviriyi yapar. Ama yapan yok. Bir başkası çeviriyor diye çeviriye başkası başlamıyor diye bir şey de yok. Forumda en son Metro Exodus mesela çevirisi olmasına rağmen bir başkası tarafından da çevrildi. Keza RE 2 yaması da 2 farklı kişi tarafından çevrildi.

Sorun şurada. Yapan yada yardımcı olan yok.

• BurakSK1903 B kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş ne büyük iş yapmış. Çevrilmeyen/çevrisi devam etmeyen bir oyunda da aynı özveriyi görmek isteriz. Far Cry serisini türkçe yama ile oynamadım, hattta üçüncü oyun sonrası çıkanları almadım bile daha. Adam sevdiği bir seriye çeviri yapıyor, demedikleri kalmadı. Arkadaşın dediği gibi tool'u internette mevcutmuş, çevirecek kimse engellenmiyor.
  • Millet sevdiği ve canının istediği oyunlara çeviri yapıyor diye demediğini bırakmayan ve aynı paragrafında kendiyle çelişen şahıslara acıyorum. Boş konuşacaklarına keşke kendileri aynı özveriyi gösterip, çevrilmeyen/çevirisi devam etmeyen oyunların yamalarını yapıp paylaşsalar.

Ama olur mu? O kapasite nerede? İcraat 0.
  • Samimi değil, samimi olmayacak. Çünkü emeğe saygısı yok kişinin. Kişisel kin peşinde olup millet sırf para talep ediyor diye yama yapan adamlardan gelen hayır, gelmese de olur. Kullanana saygı tabii.
  • Qnoop kraldir. senin sayende 2 adet oyunu cok cok kaliteli bir turkce yamayla oynadim.
    Calismalarinin devami olur insallah efsane adam:)))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanımadığı kişiye bile kin duyabilecek derecede içi nefretle dolu birinin samimiyetten anladığını sanması ve çıkarım yapmaya çalışması çok gülünç.

Dikkat edin, bazılarının bastığı yerlere adım atmak gibi bir hata yapmayın. Ona kin duyduğunuz için bilerek yaptınız sanabilir. Dünya onların etrafında dönüyor çünkü.

Yaptığınız her şey onların kötülüğü gözetilerek yapılmıştır. Aksini söyleyen samimiyetsizdir, hayırsızdır.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Tanımadığı kişiye bile kin duyabilecek derecede içi nefretle dolu birinin samimiyetten anladığını sanması ve çıkarım yapmaya çalışması çok gülünç.

Dikkat edin, bazılarının bastığı yerlere adım atmak gibi bir hata yapmayın. Ona kin duyduğunuz için bilerek yaptınız sanabilir. Dünya onların etrafında dönüyor çünkü.

Yaptığınız her şey onların kötülüğü gözetilerek yapılmıştır. Aksini söyleyen samimiyetsizdir, hayırsızdır.:)
    Hocam burada çevirmenlere laf söyleyecek bir troll muhakak bulunur. Çıkan çeviri konularına bak, beğenmeyen, kendini TDK çalışanı sanan troller hep vardır, varda olacaktır. Bunları adam yerine koyup karşılık vermeye bile değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Qnoops çevirmek istiyorsa kendisine Dragon Age Inquisition metnini verebilirim. Yaklaşık 900.000 kelime Metro'yu çevirdiği hızda çevirirse 3-4 ayda çevirir, ücretsiz yayınlar. Derdinin başkalarının yaptığı çevirileri baltalamak değil, gerçekten ortaya bir şey koymak olduğunu ispatlar. Herkes memnun olur.

Gayet ciddiyim.
    Derdinin ne olduğunu çeviri işinde olan çoğu kişi biliyor abi zaten. Onu yağlayan tayfa belli. Klasik donanımhaber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCC610F8A -- 21 Haziran 2019; 8:30:29 >
  • canınızı sıkılan tartışmalar yerine bloklayın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 21 Haziran 2019; 16:28:19 >
  • Forumda bulunan bu şahısların sayısı bir elin parmaklarını geçmez, her konuda birbirlerini yağlayıp dururlar. Amaçlarının da ne olduğunu dışarıdan gözlemleyen herkes anlıyor.:)

Bir de bazıları dinden imandan bahseder, ağızlarından hak hukuk düşmez ama başkalarının uğraşlarına, kişiliklerine çamur atıp, iş başkalarının emekleri üzerinden haksız kazanç elde etmeye gelince en ön safta onlar bulunur. Türkiye'de bolca bulunan, klasik "o" tarzdaki insan profili işte:)

Normalde böylelerine cevap vermeyip, görmezden gelmek lazım. Ama bunlara ağızlarının payını vermezsek, meydanı boş sanıp tepemize çıkmaya çalışırlar. Beni de başkalarıyla karıştırdılar, yanılgıya düştüler. Beni böyle sindirmeye çalışamayacaklarını yavaş yavaş anlayacaklar, hatta anlamaya başladılar.:)

Bu şahıslar arasında beni en çok güldüren, bir oyununun yamasının çıkması için toola para ödeyip satın alan ve yaptığım yama sonucu, o yama çalışmasının iptal edileceği korkusuna kapılan kişi. Adam bu endişeden dolayı sağda solda bin takla atıyor ne yapacağını şaşırıyordu. Neyse ki grup yamaya devam ettiklerini açıkladı da rahat bir nefes aldı adamcağız.:)

Keşke şu, işin ucunda para olduğu için diğer kişilere salça olanlara da lotodan ikramiye falan çıksa da onlar da bizler de şöyle bir rahat nefes alsak ve amacı gerçekten çeviri yapıp, sevdiği uğraşı icra ettirmek olan insanlar da bu tarz kişilerin boş polemiklerine alet olacağına kendi işlerine bakabilseler... Görüyorsunuz, kendileri bu uğraşları para kazanmak amaçlı yaptığı için, gönüllü olarak yapanlara nasıl da çemkirmeye başladılar. Bu babayiğitler diğer yamalarım hakkında tek laf etmez ama sadece başkaları tarafından paralısı yapılmakta olan yamalarım üzerinden bana saldırmaya çalışırlar...

Neyse, kaostan ve polemikten beslenmeye çalışıyorlarsa yemlerini bol bol veririm. Benim için hava her türlü hoş.

• Sadece gülüyorum. Yazık.

• Qnoops seviliyorsun .calismalarinin devamini dilerim.
    Merakla bekliyoruz surprizlerini:)))))

• son durum

Far Cry New Dawn Türkçe Yama v 3.00 [OyunÇeviri]

şu var acaba far cry 5 ile bağı var mı? hiç bakmadım.
    ilgisi varsa 5i önce oynamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoomBookTR -- 27 Haziran 2019; 19:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoomBookTR

son durum

fc 5 in sonu ile bağlantısı var.
  • Önce bunu oynamak saçma olacak ama yapacak bir şey yok 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoomBookTR

son durum

Far Cry 5'in Kötü sonunun başlangıcı New Dawn. O yüzden aslında bir bağlantı yok diyebiliriz. New Dawn'a başlayabilirsiniz sorun olmaz.
  • yama ne zaman yayınlanır bilgisi olan var mı
  • Oyun ceviri sitesinde yok yama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Oyun ceviri sitesinde yok yama.
    Yakın zaman içinde siteye ekleneceklerini söylemişlerdi bi kaç güne ulaşılır olur diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.