Şimdi Ara

FAR CRY NEW DAWN (PS4) ANAKONU 15.02.2019 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun elimde kaldı benimde satamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

Far Cry daha önce hiç oynadım. İlk defa bu yeni oyunu almak istedim fakat hem aldığı puanlar hem de incelemeler beni vazgeçirdi. Ya hiç oynamayacağım ya da beşinci oyunu alacağım, kararsızım.
    Far cry 5 oynamadan bunu oynamamalisin hicbir sey anlamazsin yoksa fc3 ve4u ben begenmedim
    Ama sirasiyla
    Far cry 3 blood dragon
    Fc5
    Fc new dawn gayet guzel oyunlar tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Farcry 5 e gore nasil alinir mi? Aksiyon, atmosfer vs. iyi mi?
    Far cry 5i bitirip begendiysen mutlaka oynamalisin onun devami zaten

Atmosfer normal aksiyon yuksek tabiki far cry sonucta

Suanki adam akilli fps yoklugunda cayir cuyur gider gayet guzel oyun

Hikaye kisa ve detaysiz geldi bana bir tek ona üzüldüm

Gerci bana pek bakmayın bu ara her sey bana kisa ve detaysiz geliyor surekli dizi izliyorum mesela o bile kisa ve detaysiz geliyor iyice ince detay manyagi oldum çıktım filmlerden falan da keyif alamaz oldum bu yuzden

• Bugün itibari ile platinledim ve arşivdeki yerini aldı oyun. Beklediğim gibi ne iyi ne kötü bir oyundu. çok büyük beklentilerle başlarsanız facia, meh işte beklentisi ile başlarsanız rahatça oynanan bir oyun olmuş Far cry 5 i severek oynadığımı da belirteyim de safım belli olsun en azından. Hikaye oldukça kısa olmuş bir twist falan yok dümdüz. Silahlar afilli gözükse de sök tak çıkar aparatları yok malesef dümdüz şekilde geliyor ve parça eklenmiyorlar bu çok kötü far cry 5 bile bu açıdan daha öndeydi nasıl geri giderizin simgesi olmuş bir oyunda. harita küçülmüş. craft işi göstermelikten öte gidememiş. Outpostlar 10 tane ile azalmış hepsi aynı zorlukta ama tekrarlamak istediğinizde sürekli zorlaşıyor 3 kademe zorlukla toplam 30 kere oynuyorsunuz özellikle platin istiyorsanız benim gibi. Ana base i geliştirmeyi başlangıçta sevsem de o da rutine bağlayınca pek tatmin etmedi açıkçası. Post akapoliptik dünya yaratmaya çalışmışlarsa da tam oturmamış bence konsepte. Açıkçası rage 2 yi daha bir merakla bekler oldum sayelerinde Hiç mi artısı yok. Var . Expedition lar . Bunlar bence gayet güzel olmuş yine tekrarladıkça artan zorluk seviyesi buraya outpostlardan daha çok uymuş. 7 değil 17 farklı yer olsa oynardım bunları. online trophy için forumdan @Persona_Non_Grata da ayrıca teşekkürler o olmasa yapamayacaktım . Ubi nin bu online işine kılım onu da belirteyim. trophy koyuyorsun online da arkadaş listesi dışında random eşleşme imkanı vermiyorsun . Çok saçma. ÖZetle düşük beklenti ile gayet oynanır bir oyun ama beklentiyi biraz yükseltince vasatlığını tokat gibi yüzünüze vuruyor. Çok sevdalısı değilseniz ucuzlayınca göz atın.

• Öncelikle tebrikler. Oyunun en zor kupası olarak "Anger Menagement" kupası geçiyor. Bu kupayı alırken zorlandınız mı ya da tavsiye edebileceğiniz bir püf noktası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Öncelikle tebrikler. Oyunun en zor kupası olarak "Anger Menagement" kupası geçiyor. Bu kupayı alırken zorlandınız mı ya da tavsiye edebileceğiniz bir püf noktası var mı?
    Expedition bölümlerinde helikopteri beklerken sürüyle düşman geliyor iyice kalabalık olmalarını bekledikten sonra rahatlıkla açabilirsin o trophy yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 12 Mart 2019; 12:19:59 >
  • Çok teşekkürler cevabınız için. Daha oyuna başlamadım, inşallah başladığımda tavsiyenize uyacağım. İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Öncelikle tebrikler. Oyunun en zor kupası olarak "Anger Menagement" kupası geçiyor. Bu kupayı alırken zorlandınız mı ya da tavsiye edebileceğiniz bir püf noktası var mı?
    Yeni gördüm . üstteki mesajda söylenilen gibi yapabilirsiniz. ama ben yanlış hatırlamıyorsam signal post du ismi galiba o outpostta yaptım takedown yaptıkça o özel güç barını dolduran özelliği açtıktan sonra yapmanızı tavsiye ederim. Ben oma ragmen yine de kolay yapamadım. en az 20 kere denemişimdir. en zorlandığım kupa o oldu :( Ama yapınca verdiği haz :) çok iyi oldu gerçekten anger management ismini hak ediyor kupa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Yeni gördüm . üstteki mesajda söylenilen gibi yapabilirsiniz. ama ben yanlış hatırlamıyorsam signal post du ismi galiba o outpostta yaptım takedown yaptıkça o özel güç barını dolduran özelliği açtıktan sonra yapmanızı tavsiye ederim. Ben oma ragmen yine de kolay yapamadım. en az 20 kere denemişimdir. en zorlandığım kupa o oldu :( Ama yapınca verdiği haz :) çok iyi oldu gerçekten anger management ismini hak ediyor kupa.

Alıntıları Göster
    Yarın akşam başlayacağım oyuna inşallah. Tavsiyelerinize uyacağım kesinlikle. Platin için de yeniden tebrik ederim :)

• Teşekkürler . Öfke terapisinde başarılar:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Teşekkürler . Öfke terapisinde başarılar:)
    :) Teşekkür ederim.

• AGIR SPOILER

beyler bu oyunu ve fc5i anlayarak oynayıp bitirenler father hakkinda ne dusunuyor bence adam gercekten bir azizdi ikna oldum yani neler neler oldu ya 738392929 tane keramet gosterdi bunlari dunyevi guclerle uyuşturucuyla falan gostermesi imkansiz

SPOILER

• Şu ana kadar gördüğüm en kötü Far Cry oyunu olmuş maalesef.

• Far cry oyunlari mide bulandiriyor gercekten
    Far cry 3 haric

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Far cry oyunlari mide bulandiriyor gercekten
    Far cry 3 haric
    Ben, ilginç bir şekilde, en çok FC Primal`i sevmiştim

• oyun indirimde 156 tl olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Far cry oyunlari mide bulandiriyor gercekten
    Far cry 3 haric
    4 ün konusu çok güzeldi.
  • Oyunun sec hakkını satan var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.