Şimdi Ara

FAR CRY 6 - TÜRKÇE YAMAYI ÜSTLENECEK KİŞİ KİM? (ÜCRETSİZ TABİİ Kİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
6.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os1994 -- 28 Eylül 2021; 17:26:21 >

• Kurulduklari günden beridir üyeyim bir çok yamalarını kullandım aşırı derecede memnunum ve yama yapma süreleri öyle ayları bulmuyor bu konu da hızlılılar yanlış olmasın 50 üzeri çevirmenleri bulunuyor. Dün itibariyle yıllardır yama yapilmayan Alt yazısı olmayan ac 1 için yama yapılıp altyazı entegre edildi takdire şayan iş yapiyorlar.
    Arkadaşlar selam, çeviri için ÜCRETSİZ bir çalışma yürütmeyi düşünüyorum. Ufak sayıda bir çevirmen ekibi hazır. Rockerdem bünyesinde bir çeviri çalışması gelecek gibi herhangi bir aksilik çıkmaz ise. Serinin ücretsiz bir yaması olması gerektiğini düşünüyorum. Bu süreçte çevirmen olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar bana Özel mesaj atabilir.

Far cry 3 den sonra ilk defa hype yaptığım bir Far cry serisi geliyor.

Oyun Yamayı bu gece yayınlayacaz @Team NINJA Makine çevirisini üstlendi Kendisine Teşekkürlerimi sunuyorum yama %100 bitti fakat Ufak tefek Kodlama hataları var Text ile alakalı onları çözümleyerek yayınlayacağız bugece Takip te kalın https://sinnerclownceviri.com/threads/far-cry-6-tuerkce-yama-calismasi-basladi.574/

• %99 rockerdem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 20 Eylül 2021; 18:12:42 >
  • KaraMurat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far cry yaması demek Rockerdem demek :D

• RockErdem reis halleder

• Gelirleri üstlenirim :))

• Benim ben
    Yasar usta

• Hallederiz 

• Anonymus çeviriye başlayacak çıkar çıkmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rockerdem iletişimde olan varsa, sorarsa net bilgi alırız

• Anonymus çeviri el attığına göre (kesin değil) Erdem hoca büyük ihtimal ya ekibe katılacaktır ya bu projeye hiç girmeyecektir. Aksi olsa Anonymus çeviri bu işe girmeyi düşünmezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Anonymus çeviri el attığına göre (kesin değil) Erdem hoca büyük ihtimal ya ekibe katılacaktır ya bu projeye hiç girmeyecektir. Aksi olsa Anonymus çeviri bu işe girmeyi düşünmezdi.

Bende öyle düşünüyorum Eylül başında duyuru olarak geçtiler dün de öyle belirttiler farcry 6 ya başlayacağız diye

Anonymus çeviri

-Yakında çıkacak olan Far Cry 6, Kena: Bridge of Spirits, Halo Infinite, birkaç tane büyük ölçekli RPG oyunu ve daha fazlası da planlarımız dahilinde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 21 Eylül 2021; 11:14:16 >
  • Anymous İyi Hoşta Bir Süre Sonra Ücretsiz Yapılsa Keşke Yapılmayacaksa Ücretsiz Altarnatiflerde Gelir Umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiningeagles24

Anymous İyi Hoşta Bir Süre Sonra Ücretsiz Yapılsa Keşke Yapılmayacaksa Ücretsiz Altarnatiflerde Gelir Umarım

Gelir gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Bende öyle düşünüyorum Eylül başında duyuru olarak geçtiler dün de öyle belirttiler farcry 6 ya başlayacağız diye

Anonymus çeviri

-Yakında çıkacak olan Far Cry 6, Kena: Bridge of Spirits, Halo Infinite, birkaç tane büyük ölçekli RPG oyunu ve daha fazlası da planlarımız dahilinde..

Alıntıları Göster

Sitelerine baktığımda bir sürü oyun çevirmişler her şeye zıplıyorlar bu anonymousun çeviri kalitesi nasıl acaba çok merak ediyorum verilen paraya değer mi acaba ? Seri üretim makyajlı translate mi kullanıyorlar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 21 Eylül 2021; 11:57:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Sitelerine baktığımda bir sürü oyun çevirmişler her şeye zıplıyorlar bu anonymousun çeviri kalitesi nasıl acaba çok merak ediyorum verilen paraya değer mi acaba ? Seri üretim makyajlı translate mi kullanıyorlar acaba ?

Alıntıları Göster
    Kurulduklari günden beridir üyeyim bir çok yamalarını kullandım aşırı derecede memnunum ve yama yapma süreleri öyle ayları bulmuyor bu konu da hızlılılar yanlış olmasın 50 üzeri çevirmenleri bulunuyor. Dün itibariyle yıllardır yama yapilmayan Alt yazısı olmayan ac 1 için yama yapılıp altyazı entegre edildi takdire şayan iş yapiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Kurulduklari günden beridir üyeyim bir çok yamalarını kullandım aşırı derecede memnunum ve yama yapma süreleri öyle ayları bulmuyor bu konu da hızlılılar yanlış olmasın 50 üzeri çevirmenleri bulunuyor. Dün itibariyle yıllardır yama yapilmayan Alt yazısı olmayan ac 1 için yama yapılıp altyazı entegre edildi takdire şayan iş yapiyorlar.

Alıntıları Göster

Ben de aynı şekilde katılıyorum,takdir edilesi işler yapıyolar.

• Arkadaşlar selam, çeviri için ÜCRETSİZ bir çalışma yürütmeyi düşünüyorum. Ufak sayıda bir çevirmen ekibi hazır. Rockerdem bünyesinde bir çeviri çalışması gelecek gibi herhangi bir aksilik çıkmaz ise. Serinin ücretsiz bir yaması olması gerektiğini düşünüyorum. Bu süreçte çevirmen olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar bana Özel mesaj atabilir.

Far cry 3 den sonra ilk defa hype yaptığım bir Far cry serisi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alex59

Anonymus çeviri el attığına göre (kesin değil) Erdem hoca büyük ihtimal ya ekibe katılacaktır ya bu projeye hiç girmeyecektir. Aksi olsa Anonymus çeviri bu işe girmeyi düşünmezdi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.