Şimdi Ara

Far Cry 6'nın ışın izleme ve FSR desteği yeni nesil konsollarda olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far Cry 6'nın ışın izleme ve FSR desteği yeni nesil konsollarda olmayacak

Yayıncılığını Ubisoft'un yaptığı, geliştiricililğini ise Ubisoft Toronto'nun yaptığı popüler oyun serisi Far Cry'ın yeni oyunu Far Cry 6'dan yeni bilgiler geldi.

Işın İzleme ve FSR Konsollarda Yok

Son dönemin oyun tarafında en sevilen teknolojileri olan ışın izleme ve AMD'nin FSR desteği ne yazık ki Far Cry 6'da sadece PC'de bulunacak. Geçtiğimiz saatlerde Ubisoft'un 3D programcısı Wccftech'e, ışın izlemenin PC'ye ait bir özellik olduğunu aktardı. Ardından emin olmak adına TechRadar, Ubisoft ile iletişime geçti ve FSR ve ışın izlemenin yalnızca PC'ye özel bir özellik olacağı doğrulandı.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CDPR yeni bir açık dünya oyunu için işe alım yapıyor

Işın izlemenin yeni nesil konsollarda sunulmuyor olması gerçekten üzücü. Ayrıca Xbox'ın da FSR'yi kullanacağı açıklanmıştı ancak bu oyun özelinde ne yazık ki Xbox sahipleri FSR'yi deneyimleyemeyecek. Far Cry 6; Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC (Epic Games, Uplay) ve Stadia için 7 Ekim 2021'de çıkış yapacak.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/far-cry-6-no-ray-tracing-playstation-5-ps5-xbox-series-x-ubisoft

• İyi olmuş böylelikle 4K 60fps yakalar...

• en kaliteli konsol (!) kullanıcılarına kötü haber :d alın bakalım 700 liraya

• Konsol almak pişmanlıktır.

• ilk defa bu yeni nesil konsollar tırt çıktı.

• Konsollar şimdiden eskidi bir yıl daha bekleseler yepyeni cpu yepyeni gpu ile çok daha güçlü olacaktı yazık oldu makinalara

• en güçlü konsol (!) kullanıcılarına kötü haber :d alın bakalım 600 liraya

not: ps5'de 569 TL

• Mettzell kullanıcısına yanıt

ucuzmuş, 5 tane kaptım. bak pcde 269 TL :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 23 Eylül 2021; 23:8:13 >
  • RT olmasında 60 fps olsun önemli olan 60 FPS🙂.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni konsolların gücü yetmiyorsa demek ki... E arkadaş madem yetersiz kalacak neden daha güçlü cihazlar çıkarmadınız. Hadi PS5 görece biraz daha zayıf duruyordu da Dünyanın En Güçlü konsolu XSX'e ne oluyor? Onda neden yok? La konsol çıkarıyorsunuz eski neslin son oyununa eklenen yeni teknolojileri yeni konsollar kullanamıyor. Absürdlüğe gel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Konsol almak pişmanlıktır.

Umarım tomografi sorununu çözebilecek bir doktor çıkar. Ümit kesilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Umarım tomografi sorununu çözebilecek bir doktor çıkar. Ümit kesilmez.

Alıntıları Göster

İncinmişsin.

• quote:

İncinmişsin.

Alıntıları Göster

Seni çok incitmişler belli. Saçma sapan yazmayın foruma. Gidin bahçede koşturun. Hava almıyorsunuz diye böyle saçmalıkları çekmek zorunda değil forum ahalisi.

• quote:

Seni çok incitmişler belli. Saçma sapan yazmayın foruma. Gidin bahçede koşturun. Hava almıyorsunuz diye böyle saçmalıkları çekmek zorunda değil forum ahalisi.

Alıntıları Göster

Dedi 2021 üyesi 2006 üyesine.

• quote:

Dedi 2021 üyesi 2006 üyesine.

Alıntıları Göster

Mevzu oysa senden eskiyim. 2003 başlangıç ancak konu o değil. Halen saçmalamaya devam ediyorsun.

• quote:

Mevzu oysa senden eskiyim. 2003 başlangıç ancak konu o değil. Halen saçmalamaya devam ediyorsun.

Alıntıları Göster

Kesin öyledir belli yorumlarından.

• Yılbaşı indirimleri, olmazsa Yaz indirimlerinde Ubisoft'ta 80 TL'ye 60 TL indirim uygular...Oyun 209 TL'ye Sabreden çok daha ucuzlara kısa zaman sonra PC'de kavuşur.

• quote:

Kesin öyledir belli yorumlarından.

Alıntıları Göster

Üzülürsün boşver. Benim yorumlarım konu dışı konuşan, empati yapamayanlara sert. Kafanı kullanmayı bilmiyorsan, forum kullanma.

• quote:

Üzülürsün boşver. Benim yorumlarım konu dışı konuşan, empati yapamayanlara sert. Kafanı kullanmayı bilmiyorsan, forum kullanma.

Alıntıları Göster

Çok boş yaptın ya terbiyesizliğine karşı insan gibi konuşayım diyorum ama yok iyilikten alttan almadan anlamıyorsun. Blokladım geçtim.

• Far Cry 6'nın ışın izleme ve FSR desteği yeni nesil konsollarda olmayacakwww.vatanbilgisayar.com
    MSI GEFORCE GT 730 4GB DDR3 64Bit NVIDIA Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gt-730-4gb-ddr3-64bit-nvidia-ekran-karti.html

Yıllar öncesinin dandik gt730'u 1300 lira, hiç bir işe yaramayan bir kart. PC de oyun oynamak pişmanlıktır. Ben PS5'imle mutluyum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.