Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Naneli Larry, Onur Karadağ Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
1.060
Cevap
55
Favori
227.701
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    208 Mesaj

Merhaba, yama için teşekkürler. 1.011 sürümünü nerden indirebiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinterSoldier10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    denilenler harfiyen yapıldı. Altyazılar bazen görünmüyor, bazen de ingilizce. Sürüm çevirinin istediği sürüm. O kadar beklemeden sonra yama hayal kırıklığı oldu desem olgunluk gösterme zahmetine girip hakaret olarak kabul etmezsiniz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizamanda -- 14 Eylül 2019; 22:29:33 >
    quote:

Orijinalden alıntı: mavizamanda

denilenler harfiyen yapıldı. Altyazılar bazen görünmüyor, bazen de ingilizce. Sürüm çevirinin istediği sürüm. O kadar beklemeden sonra yama hayal kırıklığı oldu desem olgunluk gösterme zahmetine girip hakaret olarak kabul etmezsiniz sanırım.
    Şuana kadar yeni yamada bir tek sizden duyuyorum aynı hatayı. TW ile bağlanıp kurdum arkadaşlara. Sorun yok dediler. Oyunun hangi sürümü mevcut.

Orijinalden alıntı: refikilhan

Erdem Bey bizler için hiçbir karşılık beklemeden çalışıyor, Bunu Kim Yapar, şu söylediğin söze bak.... Çok yazık... Bizler insanları böyle böle soğutuyoruz, kim bilir, insan belkide meydanı para ile satanlara bırakmak için de olabilir mi ? diye de düşünüyor.

Alıntıları Göster
    Küfür etmedik sonuçta ufak bir gönderme ne oldu yani şimdi benim lafımdan çeviriyi mi bırakacaklar bu yamayı kullanıyoruz sonuçta parayla olsa alırdım sadece kızdığım betayı ilk başta herkese yayınlamamaları bu kadar sonuçta aşağılamadık küfür etmedik ne .. iş yapmışsınız vs demedik.

• Binbaşı
    1466 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Küfür etmedik sonuçta ufak bir gönderme ne oldu yani şimdi benim lafımdan çeviriyi mi bırakacaklar bu yamayı kullanıyoruz sonuçta parayla olsa alırdım sadece kızdığım betayı ilk başta herkese yayınlamamaları bu kadar sonuçta aşağılamadık küfür etmedik ne .. iş yapmışsınız vs demedik.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım, Bu insanlar bizlere yama yapmak zorunda mı ? o şekilde imalı sözler yazmak, insanları iğnelemek sana yakıştı mı ?
    Şu ettiğin söze bak "Kızdığım betayı ilk başta herkese yayınlamamaları" Senin kızmaya ne hakkın var, Hayret bir şey, Sanki herkes sana , bana yama yapmak zorunda.
    |
    |

• Teğmen
    208 Mesaj

yama 1.4.0 sürümüyle uyumlumu peki?
    https://saglamindir.net/far-cry-5-indir
    |
    |
    WinterSoldier10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
üniversite
son dakika
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.