Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğiniz çok kıymetli. Teşekkürler çalışmanız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostHope

Teamwiever yerine düzgün bir dille yazsanızda bizde yapsak karşınızda çocuk yok.Üsteki arkadaşın dediği gibi 10 kere okudum ne yapacığımı çözemedim indiricemmi silicemmi setupamı tıklıcam oturup bekliyecemmi.
    Zaten anlattım. Kuran arkadaşlar var gece test ettik çünkü. Anlamada sorun yaşadıysanız daha detaylı anlatayım.

"Far Cry 5 Türkçe Yama Setup Dosyası" bu linkteki dosyayı indirip içerisindeki TR-Yama-v12.exe'i alacaksın ilk önce.

Sonra "Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması BETA" bu linki indireceksin. Oyunun sürümüne göre 2018 yada 2019 klasöründeki 2 dosyayı data_final/pc klasörüne kopyala. Sonra indirdiğin "TR-Yama-v12.exe" dosyasını da data_final/pc klasörüne atıp çalıştıracaksın sonra yama yüklenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Zaten anlattım. Kuran arkadaşlar var gece test ettik çünkü. Anlamada sorun yaşadıysanız daha detaylı anlatayım.

"Far Cry 5 Türkçe Yama Setup Dosyası" bu linkteki dosyayı indirip içerisindeki TR-Yama-v12.exe'i alacaksın ilk önce.

Sonra "Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması BETA" bu linki indireceksin. Oyunun sürümüne göre 2018 yada 2019 klasöründeki 2 dosyayı data_final/pc klasörüne kopyala. Sonra indirdiğin "TR-Yama-v12.exe" dosyasını da data_final/pc klasörüne atıp çalıştıracaksın sonra yama yüklenecek.

Alıntıları Göster
    Söylediginizi bire bir yaptim , Oyun Türkçe ama hala eksik altyazi sorunu yaşamaktayim.

Konuşmalardan 3 4 tanesi gözükmüyor bazi yerlerde,

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Söylediginizi bire bir yaptim , Oyun Türkçe ama hala eksik altyazi sorunu yaşamaktayim.

Konuşmalardan 3 4 tanesi gözükmüyor bazi yerlerde,

Alıntıları Göster
    Yükledik arkadaşlara. Sorun yaşamıyorlar. İlginç. Oyunun sürümü nedir sizde ?
  • teşekkürler emeğine saglık
  • Eyvallah elinize kolunuza sağlık.
    Hata alan arkadaşlar OYUN SÜRÜMÜNÜ doğru seçin düzelicektir.
    Oyuna girince menüden ayarlara girin. o sekmede en üstte yazıyor ne olduğu.
  • 1.2.0 sürümün de hala çıkmıyor hocam aynı şekilde yaptım 2018 klasörü içindeki dosyalari mevcut yere kopyaladım eski setupu kurdum ama aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede çıkmıyor bir var bir yok sürüm 1.2.0
  • quote:

Yükledik arkadaşlara. Sorun yaşamıyorlar. İlginç. Oyunun sürümü nedir sizde ?

Alıntıları Göster
    Muhteşem Türkçe'si ile gercekten oyunda farkli bir hava yaratmiş , Ellerinize saglik öncelikle .
    Evet bir kac yerde gözükmeyen ingilizce ile karşilaştim ama %97 olarak Farzedince normal geliyor bana cevrilmemişte olabilir .
    Ufak tefek gözükmeyen yerler mevcut benim icin pek sıkıntı değil ama sizlere bilgi vermek istedim.
    1.2 sürümde oluyor bu olay

• quote:

Muhteşem Türkçe'si ile gercekten oyunda farkli bir hava yaratmiş , Ellerinize saglik öncelikle .
    Evet bir kac yerde gözükmeyen ingilizce ile karşilaştim ama %97 olarak Farzedince normal geliyor bana cevrilmemişte olabilir .
    Ufak tefek gözükmeyen yerler mevcut benim icin pek sıkıntı değil ama sizlere bilgi vermek istedim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar kalan o %3'lük kısımda genelde telsiz konuşmaları mevcut, kalan satır sayısını biliyorsunuz zaten. O yüzden konuşmalar arasında İngilizce kalan yerlere rast gelmeniz muhtemel.

• quote:

Alıntıları Göster
    Tavsiyem 1.011 sürümünü indirin. Hem sorun yok hemde güncel ve DLC'ler mevcut o sürümde.

• Exe. de trojen mevcut.

Trojan:Win32/Wacatac.B!ml
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Exe. de trojen mevcut.

Trojan:Win32/Wacatac.B!ml
    Üşenmeden gittim buldum :)https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139867848
  • bendekide 1.2.0 sürümü anlatılanları yaptım aynen arada cıkmıyor altyazı bu arada emeğiniz için teşekkurler..
  • quote:

Tavsiyem 1.011 sürümünü indirin. Hem sorun yok hemde güncel ve DLC'ler mevcut o sürümde.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle deneyeceğimmm , teşekkür ederim .
    Oyun gercekten mülkemmel Elleriniz dert görmesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Üşenmeden gittim buldum :)https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139867848

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: haybat123

bendekide 1.2.0 sürümü anlatılanları yaptım aynen arada cıkmıyor altyazı bu arada emeğiniz için teşekkurler..
    Tavsiyem oyunun güncel sürümü 1.011 i indirmeniz. 1.2.0 çok eski 2018 sürüm :) 1.011 de test edildi sorun yok. 1.2.0 da test edemeden yayınladık. Maalesef oluyormuş hala.
  • 1.2.0 sürümünde yama çalışmıyor arkadaşlar. Deneyen 2 arkadaşta da sorun oldu.
  • yama çalışıyor ama evet alt yazı gözükmeme sorunu devam etmekte bunun çözümü olacak mı acaba 1.011 sürümünü bulamadım çünkü malesef
  • Herkese Merhaba , Benim far cry 5 oyunum 1.013 versiyonuydu ve ben wintersoldier'ın dediklerini yaptıkdan sonra altyazılar bende gözüküyor.Eğer oyununuzu 2019'dan sonra satın aldıysanız oyununuz muhtemelen 1.013'dür. Kurulumu nasıl yaptım , onu bide benden dinleyin. Şimdi wintersoldier'in vermiş olduğu 2 link var o 2 linkden 2 winrar dosyasınıda indirin.Bu klasörlerin birinin içinde 2018 ve 2019 dosyaları var.Sürümünüz 1.013 ise 2019 dosyasında ki 2 dosyayı far cry5/data_final/pc dosyası içine atın.Sonra diğer indiğiniz winrar dosyasından sadece TR-Yama-v12.exe dosyasını far cry5/data_final/pc içine atın. Son olarak TR-Yama-v12.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın , bu yamayı kuracaktır.Daha sonra normal oyun simgesinden oyuna giriş yapabilirsiniz. Hepsi bu. Oyununuzun sürümünü de oyunu açtığınızda options dediğinizde sol üstte sürümünüz nedir görebilirsiniz.

Bu arada yamayı kurdukdan sonra 7-8 dk denedim her alt yazıyı gördüm.1 saat oynasam bir sorun ile karşılaşırmıyım bilemem. ilk 7-8 dk da her altyazıyı gördüğümü net söyleyebilirim.

Yamayı çevirip bize sunan arkadaşlara ayrıca Teşşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OushanK -- 14 Eylül 2019; 15:23:55 >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.