Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
1.060
Cevap
55
Favori
227.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Oyunun steam sürümüne sahibim, ancak bende de bazı yerlerde altyazılar çıkmıyor maalesef.

Alıntıları Göster
    İlginç. Böyle bir sorunla karşılaşmadım ben orijinalde test ettiğimde. Oyununuzun sürümünü bir kontrol eder misiniz ? Oyunu açıp Ayarlara girerseniz sol üstte gözüküyor.

Bende de aynı bazı yerlerde çıkmıyor altyazı
    |
    |
    ezicioyuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Playstation Vita Kulübü

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

• Binbaşı
    1614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WinterSoldier10

İlginç. Böyle bir sorunla karşılaşmadım ben orijinalde test ettiğimde. Oyununuzun sürümünü bir kontrol eder misiniz ? Oyunu açıp Ayarlara girerseniz sol üstte gözüküyor.

Alıntıları Göster

Sürüm 1.013 yani tek tük de değil uzun konuşmalar da genellikle yapıyor bu durumu
    |
    |
    1) 2011 Citroen C4 II 1.6 Confort Plus M/V2) 2013 Peugeot 208 1.4 HDi Urban Soul M/V3) 2010 Citroen DS3 1.6 156HP DSport M/V4) 2014 Peugeot 308 1.6 eHDi Allure M/V 5) 2014 Mercedes Benz CLA180d 1.5 Urban O/V 6) 2013 Peugeot RCZ 1.6 THP Evolution O/V7) 2017 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V

AMD Ryzen7 1700x 3.7@ ✦ MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 ✦ Akasa A10 Water Cooler ✦ G.Skill Trident Z 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED ✦ MSI GeForce RTX2080 Duke 8GB ✦ Corsair Spec Alpha Red Case ✦ WD Blue 1TB M.2 SSD ✦ WD 4TB Blue HDD ✦ Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitör ✦ Alienware Elite RGB Gaming ✦ Gamepower RGB Mousepad

• Teğmen
    162 Mesaj
    Kurulum setupuna tıkladığım da Patch.fat dosyası bulunamadı hatası alıyorum çözümü var mı acaba ?

Hz. Mevlana
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj

Dosya içerisinde kurulum notları var. Orada yazılan şeyleri yaptığınızda, öyle bir sorun çıkmayacaktır.
    |
    |
    alptunga22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.plusceviri.com
  • Teğmen
    162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Dosya içerisinde kurulum notları var. Orada yazılan şeyleri yaptığınızda, öyle bir sorun çıkmayacaktır.

Alıntıları Göster
    Zaten okuyarak yaptım hocam hiç bir şey fark etmiyor
    |
    |

Hz. Mevlana
  • Teğmen
    162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Alıntıları Göster
    Setupu da oyunun içine atmam gerekiyormuş hocam sağolun
    |
    |

Hz. Mevlana
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WinterSoldier10

Alıntıları Göster
    C sürücüsüne AIO diyo bir klasör geldi sileyim mi onu çöp mü klasör
    |
    |
    furkan1464

oyunu bayadır oynuyorum orjinal sürümde durumlar nasıldır bilmiyorum ama illegal yoldan oynacak arkadaşlar bence şuan için oynamayın oyunda çok sayıda altyazı çıkmama sorunu tam ana hikayeyle ilgili trailer geliyor 1 2 altyazı gözüküyor 3. birden gözükmüyor aşırı derecede sinir bozucu birşey. Bence şuan için oyunu askıya alıp tam sürümün çıkmasını bekleyin
    |
    |

Tamam dikkat ederim
    |
    |
    Scotfold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Tam sürüm ne zaman çıkacak dostlar? Çok geç çıkmayacaksa onu bekleyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hem orjinal hem de kırılmış sürümde denedim. özellikle uzun konuşmalarda altyazılar bazen çıkmıyor. Sağa sola bakınca tekrar NPCye dönüyor kamera o yöntem ile biraz olsa da okumayı başardım ama malum, cümle tam olmayınca tadı olmuyor. erdem bey bu sorunu özellikle dikkate alırsa sevinirim.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: cozepud

Bir şartınız var mı hani bu seferde sonradan bağış yapanlara filan mı gelecek :D

Alıntıları Göster
    Erdem Bey bizler için hiçbir karşılık beklemeden çalışıyor, Bunu Kim Yapar, şu söylediğin söze bak.... Çok yazık... Bizler insanları böyle böle soğutuyoruz, kim bilir, insan belkide meydanı para ile satanlara bırakmak için de olabilir mi ? diye de düşünüyor.
    Öncelikle yamada emeği geçen herkese teşekkürler, ana oyun hikaye altyazıları %100'mü, lütfen cevaplarmısınız

Ana Oyun hikaye altyazıları %100 Türkçe. Şuan DLC lerin çevirisini yapıyoruz.
    |
    |
    lmn1994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.plusceviri.com
  • Çavuş
    45 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    metehan3870hrsn

Arada bir altyazı gözükmeme sorunu bende de mevcut.

Gold edition v1.011.

Ama yinede oynanır. Vurucu cümleleri görsek yeter zaten hikayeyi anlamak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,257
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.