Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qhydts

Oyunu 10 dk da bitirdim sjsjsj 😂 hiç beklemiyordum
    .
    .
    Tanrı beni almanıza izin vermeyecek.

Tm diyip 5dk bakıştık
    Ubisoft son Far Cry serilerinde bunu kullanıyor. Secret ending ekliyor. Far Cry 4 te de vardı. Pagan min bekle beni annenin küllerini dökelim beraber diyor. Beklersen oyun Secret Ending finalini gösteriyor :)

Tutukla ve gerçek hikayeye ak FC 5 te :)

Bu arada arkadaşlar DLC çevirileri için bir açıklama yapayım. Metinlere tekrar bir göz attık ve sadece Hours of Darkness DLC'si mevcut metinde. Diğer 2 DLC Dead Living Zombies ve Lost on Mars DLC'lerinin metinlerine ulaşamadık. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Ubisoft son Far Cry serilerinde bunu kullanıyor. Secret ending ekliyor. Far Cry 4 te de vardı. Pagan min bekle beni annenin küllerini dökelim beraber diyor. Beklersen oyun Secret Ending finalini gösteriyor :)

Tutukla ve gerçek hikayeye ak FC 5 te :)

Bu arada arkadaşlar DLC çevirileri için bir açıklama yapayım. Metinlere tekrar bir göz attık ve sadece Hours of Darkness DLC'si mevcut metinde. Diğer 2 DLC Dead Living Zombies ve Lost on Mars DLC'lerinin metinlerine ulaşamadık. :(

Alıntıları Göster
    Ben az evvelden beri uzayla ilgili satırları çeviriyorum hocam, bu satırlar diğer DLC'lerle uyumsuz gibi de :D Sanırım Lost on Mars DLC'sinden bazı satırlar var yalnızca.

• Erdem Bey buradan teşekkürlerimi iletiyorum.Elinize sağlık.Diğer ekip arkadaşlarımın da ellerine sağlık.Sayenizde seriyi Türkçe olarak oynadık.Kralsınız

@WinterSoldier10

Size de teşekkür ederim.Böyle bir süreçte aracı olup bu projenin çıkmasına vesile oldunuz.Ana hikayeyi anlayabiliriz sanırım beta sürüm ile
  • Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Ben az evvelden beri uzayla ilgili satırları çeviriyorum hocam, bu satırlar diğer DLC'lerle uyumsuz gibi de :D Sanırım Lost on Mars DLC'sinden bazı satırlar var yalnızca.

Alıntıları Göster
    Hocam bizde Erdem abi ile cümle kontrolü yaptık. İlk kısımların cümleleri yoktu. Herhalde yarım yamalak var DLC'ler. Bakalım tüm çeviriler bitince arkadaşlardan geri dönüş alırız bu konuda :)

@R-10 Rica ederim. Elbette ana hikayeyi rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.
  • Tarayıcı indirirken uyarı veriyor tool bilgisayara herhangi bir şey kuruyor mu pimpirikliyim ben biraz. Genelde kurulum dosyalarını kurmuyorum zip ile çıkartıyorum copy paste yapıyorum daha güvenli ve windowsta kalıcı kurulum dosyası kalmıyor bazı çeviri grupları setupları beceremiyor biliyorsunuz.
  • Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] Yama için elinize sağlık ama yaptığım virustotal incelemesinde 10 tane zararlı yazılım buldu.Trojeninden Walwareine kadar.Sizden cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Tarayıcı indirirken uyarı veriyor tool bilgisayara herhangi bir şey kuruyor mu pimpirikliyim ben biraz. Genelde kurulum dosyalarını kurmuyorum zip ile çıkartıyorum copy paste yapıyorum daha güvenli ve windowsta kalıcı kurulum dosyası kalmıyor bazı çeviri grupları setupları beceremiyor biliyorsunuz.
    Oyunun dosyası 10 GB olduğu için bizde uygulama içinde uygulama yaptığımız için bu tarz dosyalar Virüs olarak geçiyor. Bu yüzden uyarı alıyorsunuz. Herhangi bir virüs mevcut değil. Rahatlıkla kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostHope

Yama için elinize sağlık ama yaptığım virustotal incelemesinde 10 tane zararlı yazılım buldu.Trojeninden Walwareine kadar.Sizden cevap bekliyorum.
    Oyunun dosyası 10 GB olduğu için bizde uygulama içinde uygulama yaptığımız için bu tarz dosyalar Virüs olarak geçiyor. Bu yüzden uyarı alıyorsunuz. Herhangi bir virüs mevcut değil. Rahatlıkla kurabilirsiniz.

• Ben kurdum herhangi sıkıntı yaşamadım 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başta bana Far Cry serisini sevdiren adam rockerdeme tool için konu açıp vesile olan WinterSoldier10'a tool yapan bekir abimize ve çeviriye yardım eden çevirmen kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık erdem abi gibi birisi olmasaydı gerçekten bu yama çıkmayabilirdi yediği hakaret küfürü herkes gördü ona rağmen tek başına da devam etse de yamayı bitirdi bize de oynamak düşer artık
  • Altyazıda bir hatayla karşılaştım videoda

• quote:

Orijinalden alıntı: EmirKLL

Altyazıda bir hatayla karşılaştım videoda

Hataları wintersoldier10'a PM üzerinden yollayalım arkadaşlar, herkes buraya atacak olursa baş edilmez hepsiyle :D

EDIT: Unutmayın bu yamanın BETA sürümü, yani %90'lık versiyonu. Oyunun %10'luk halen daha çevriliyor. Yer yer İngilizce satırlara denk gelmeniz muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotfold -- 5 Eylül 2019; 13:51:19 >
  • Oyunu yaklaşık yarım saattir oynuyorum ve çok sayıda altyazının çıkmadığı durumlar oldu. Bu sorunla ilgili yakın bir zamanda güncelleme gelecek mi?
    EDİT: sürüm 1.011

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyHunterTR -- 5 Eylül 2019; 15:18:39 >
  • Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
    Merhaba böyle bir sorun oluyor ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam a basınca geçiliyor ama ilerde bir sorun olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyHunterTR

Oyunu yaklaşık yarım saattir oynuyorum ve çok sayıda altyazının çıkmadığı durumlar oldu. Bu sorunla ilgili yakın bir zamanda güncelleme gelecek mi?
    EDİT: sürüm 1.011
    Evet korsan sürümde oluyor bu maalesef. Hala düzeltilemedi. Çözümü en kısa zamanda Erdem abi düzeltecektir.

@Ozsoyahmet43 Oyun modlandığı için online a karşı koruma var. Bu yüzden uyarı veriyor. Türkçe iken online a girmemenizi öneririm.
  • Benim oyunum corepack sürümünden. Yamayı uyguladım menü falan herşey türkçe ama Altyazıları açık yapamıyorum yani aktif olmuyor. Bilgisi olan var mı?

• Online girmiyorum zaten yama varken girmem bu uyarı introyu geçince geliyor single oynarken sorun olmazsa sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Evet korsan sürümde oluyor bu maalesef. Hala düzeltilemedi. Çözümü en kısa zamanda Erdem abi düzeltecektir.

@Ozsoyahmet43 Oyun modlandığı için online a karşı koruma var. Bu yüzden uyarı veriyor. Türkçe iken online a girmemenizi öneririm.

Alıntıları Göster
    Oyunun steam sürümüne sahibim, ancak bende de bazı yerlerde altyazılar çıkmıyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.