Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim. Emeği geçen herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konu yoruma kapatılsa, yama %100 çıktığında link eklenip konu açılsa daha güzel olmaz mı? Gereksiz muhabbetler dönüyor, enerjinizi başka şeylere harcasanız?
  • Mesele ne biliyor musunuz? Şu sıcakta , şu tatil günlerinden evinden bir yere gidemeyen ve pc de zaman geçiren ve şu oyun kıtlığında kendi dilinde oyun oynamak isteyen ve de yamanın ilerlemesine kıştan bu yana her zaman bakan onuda binde bir oranda görüp üzülen ama ses etmeyen, saygı gösteren dört gözle bekleyen kitlenin hakkına giriyorsunuz, girdiniz!

Hayır sanki bir kaç ay sonra çıktığında o eleştirenler de yine ücretsiz oynamayacak mı? Bu nasıl mantık?!!! En başta tam ücretli yapsa idiniz o halde!!! Bağış ile ücretin kavramsal farkını anlamak sizin için bu kadar zor mu?!

Eleştirim yamayı yapan kişiye değil, bu saçma ve düşüncesiz politikayı yapanlara!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizamanda -- 2 Ağustos 2019; 21:50:35 >
  • Farkında olmayanlar için tekrar edeyim: Yama TAMAMLANMADI!
    Bitmiş, test edilmiş, eksiksiz tamamlanmış ve sadece bağış yapanlara dağıtılmış gibi bir tavrınız var, bunu bir türlü anlayamıyorum.
    Daha kısa cümlelerle anlatayım:

- YAMA BİTMEDİ.
    - TEST EDİLİYOR.
    - TEST EKİBİ "BAĞIŞ YAPANLAR" ARASINDAN SEÇİLDİ
    - TAMAMLANMIŞ, TEST EDİLMİŞ YAMA İLE GÜZEL BİR OYUN DENEYİMİ YAŞAMANIZ İÇİN UĞRAŞIYORUZ.
    - "YAYINLANDI AMA BİZ PARA VERMEDİK DİYE BİZE VERMİYORLAR" SÖYLEMİNDEN LÜTFEN VAZGEÇİN, ÖYLE BİR ŞEY YOK.

rockerdem.net/FarCry5 adresinden anlık olarak ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Kaç cümle kalmış, en son hangi gün, hangi saniye çeviri yapılmış; hepsi orada. Orası %100 olmasına ve onun üzerinden haftalar geçmesine rağmen yayınlanmamışsa ancak o zaman şikayetlerinizin bir anlamı olacaktır.

Neredeyse 1 yıldır uğraşıyoruz, sizler de bekliyorsunuz. Lütfen biraz daha sabredin. Bizlerin emeği, sizlerin de beklentisi boşa gitmesin.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerdem -- 2 Ağustos 2019; 23:20:19 >

• adamlar 1 yıldır yama için uğraşıyor 5-10tl yi yani sigara parası bile değil çok görenler laga luga yapıyo test aşaması bittikten sonra hiçbir ücret talep edilmeden yayınlanacak deniyor işte derdiniz ney bir ton laf yapıp yama yayınlandıktan sonra yüzsüz gibi bir ton laf yaptığınız adamların emeğine çörekleneceksiniz ayıptır
    hani sanki bu adamlar bu yamayı çıkarmaya mecburmuş gibi tavırlar ne kadar doğru klavye başında boş boş laf yapıp adamların moralini bozuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Şu konu yoruma kapatılsa, yama %100 çıktığında link eklenip konu açılsa daha güzel olmaz mı? Gereksiz muhabbetler dönüyor, enerjinizi başka şeylere harcasanız?
    kesinlikle katılıyorum kimse de kimsenin canını sıkmaz bu sayede tartışma da çıkmaz
  • ilk kez seninle aynı fikirdeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerdem

Farkında olmayanlar için tekrar edeyim: Yama TAMAMLANMADI!
    Bitmiş, test edilmiş, eksiksiz tamamlanmış ve sadece bağış yapanlara dağıtılmış gibi bir tavrınız var, bunu bir türlü anlayamıyorum.
    Daha kısa cümlelerle anlatayım:

- YAMA BİTMEDİ.
    - TEST EDİLİYOR.
    - TEST EKİBİ "BAĞIŞ YAPANLAR" ARASINDAN SEÇİLDİ
    - TAMAMLANMIŞ, TEST EDİLMİŞ YAMA İLE GÜZEL BİR OYUN DENEYİMİ YAŞAMANIZ İÇİN UĞRAŞIYORUZ.
    - "YAYINLANDI AMA BİZ PARA VERMEDİK DİYE BİZE VERMİYORLAR" SÖYLEMİNDEN LÜTFEN VAZGEÇİN, ÖYLE BİR ŞEY YOK.

rockerdem.net/FarCry5 adresinden anlık olarak ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Kaç cümle kalmış, en son hangi gün, hangi saniye çeviri yapılmış; hepsi orada. Orası %100 olmasına ve onun üzerinden haftalar geçmesine rağmen yayınlanmamışsa ancak o zaman şikayetlerinizin bir anlamı olacaktır.

Neredeyse 1 yıldır uğraşıyoruz, sizler de bekliyorsunuz. Lütfen biraz daha sabredin. Bizlerin emeği, sizlerin de beklentisi boşa gitmesin.

Saygılar.
    Daha kısa cümleler ile anlatmanıza gerek yok..Net olarak anlatabilseniz zaten kimse böyle şeyler ile gelmeyecek bu konuya :)) Kusura bakmayın ama ortalığı karıştıran Sizin ve ekibinizdem birinin bu konuya yazdığı yorumlar..Birkaç gün önce biri '' BİR KARAR ALDIK YARIN ONU AÇIKLAYACAĞIZ ERDEM ABİYE ÇOK HAKSIZLIK EDİLDİĞİ İÇİN BU KARARI ALDIK '' Diyerek konuya giriyor... Arkasından sizde şu yorumu yapıyorsunuz ;

'' Genç ekip arkadaşlarım benim kadar tahammüllü değiller bu konulara karşı. Bana/bize haksızlık yapıldığını düşündükleri için "test'i sadece bağış yapanlara açalım" önerisine "iyi olur, hem hakaret edenlere de bir cevap olur" şeklinde düşündüler sanırım. ''

Yani kısacası insanlar anlamakta zorluk çekmiyor af buyurun hakaret olarak algılamayın ama siz kendinizi anlatamıyorsunuz..Çünkü geçmiş sayfalara bakınca konu karman çorman olmuş..Biri diyor '' Bir karar aldık yarın açıklıcaz buraları karışcak '' , siz diyorsunuz genç ekip arkadaşlarım ile karar aldık böyle yapalım diye , sonra konu yama ilk önce bağışçılara çıkacak diyorsunuz , birkaç sayfa sonra da diyorsunuz ki '' öyle birşey yok ''.. Hayır millet sitem ediyor bizim günahımız ne diye.Acaba insanlar niye böyle diyor diyip eski sayfalara baksanız konu çözülecek aslında :)) :))

*Konuyu kilitleyin bence de yoksa eski sayfaları okuyarak gelenlerde doğal olarak aynı şeyleri yazacaklar :)) Neyse elinize sağlık yinede emeğiniz büyük..

• Zaten başından beri destekçilere bir kıyak yapacağız denmesi komik bir durum tekrar söylüyorum betayı yayınlayın bu haksızlığa son verin. Yani yine sizin emeğiniz yayınlamayabilirsiniz ama gün geçtikçe çok daha artarak çoğalan serzenişler ile (haklı olarak) karşılaşacaksınız
  • rockerdem kullanıcısına yanıt
    Reis son noktayı açıklamayı düzgünce yapıp konuyu kilide vurdur %100 olunca linkini koy sitenden usulunu bilirsin akıl verecek değilim elbet ben FC3'den beri hayranıyım bu oyunun sen yorum yapmasaydın bende aksini düşünüp yorum yapmaya devam edecektim fikrim değişti sayende oyun oynarken dediğin gibi bi yerlerde ingilizce yazı çıkması hoş olmaz benim fikrim bu yönde Ben kalan kısmın DLC oldugunu düşünüp yamanın bittiğini lans etti konuyu açan serkan adlı arkadaş niye para gönderenlere verdiler de bekletiyorlar dedim kafamdan DLC yok bende zaten %100 türkçe değilse zaten oynamam oyunu 2 ay sonra kim öle kim kala o ayrı 2. sefer bitirmek üzereyim bu sefer bitirmiyorum yan görevler falan 3. seferi de senin yamanla başlarım diye planladım o da nasip dedigim gibi bana kalırsa sen buraya yorum yazdıkça yama uzayacak kafanı yamaya odakla ve hayatına bak gereksiz yorumlara kafa yorma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RianKillah -- 3 Ağustos 2019; 10:45:50 >

• Ne ağladınız ya valla yeter ben bu işten bir "oyuncu" olarak bıktım "çevirmenler" nasıl sabırlı ise artık hayran kalmamak elde değil. Bekleyin işte. Sanki elinden ekmeğini, parasını, rızkını almışsın gibi yorumlar yapıyorlar. Sanki bu oyun yaması çıkmayınca dünyaları karardı. Sanki hayatında her şey bu "betayı oynayamadı" diye alt üst oldu. Valla sıktınız. Ergen yorumları anlıyorum da bu kadarı da çok fazla, bildiğin ağlıyorsunuz ya.

%100 OLUNCA HERKESE ÜCRETSİZ YAYINLANACAK! bunu diyor size oyunu çeviren kişi bitti. Daha neyin derdindesiniz? Oyun bitmemiş, yer yer ingilizce kısımlar mevcut. Yazmış bir de ne kadar iyi niyetliyse yani ben olamam açık söylüyorum, oyun keyfinizi baltalamak istemiyorum %100 oynayın istedim, istiyorum. Uzatmayın artık yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: rifatcinaroglu

Daha kısa cümleler ile anlatmanıza gerek yok..Net olarak anlatabilseniz zaten kimse böyle şeyler ile gelmeyecek bu konuya :)) Kusura bakmayın ama ortalığı karıştıran Sizin ve ekibinizdem birinin bu konuya yazdığı yorumlar..Birkaç gün önce biri '' BİR KARAR ALDIK YARIN ONU AÇIKLAYACAĞIZ ERDEM ABİYE ÇOK HAKSIZLIK EDİLDİĞİ İÇİN BU KARARI ALDIK '' Diyerek konuya giriyor... Arkasından sizde şu yorumu yapıyorsunuz ;

'' Genç ekip arkadaşlarım benim kadar tahammüllü değiller bu konulara karşı. Bana/bize haksızlık yapıldığını düşündükleri için "test'i sadece bağış yapanlara açalım" önerisine "iyi olur, hem hakaret edenlere de bir cevap olur" şeklinde düşündüler sanırım. ''

Yani kısacası insanlar anlamakta zorluk çekmiyor af buyurun hakaret olarak algılamayın ama siz kendinizi anlatamıyorsunuz..Çünkü geçmiş sayfalara bakınca konu karman çorman olmuş..Biri diyor '' Bir karar aldık yarın açıklıcaz buraları karışcak '' , siz diyorsunuz genç ekip arkadaşlarım ile karar aldık böyle yapalım diye , sonra konu yama ilk önce bağışçılara çıkacak diyorsunuz , birkaç sayfa sonra da diyorsunuz ki '' öyle birşey yok ''.. Hayır millet sitem ediyor bizim günahımız ne diye.Acaba insanlar niye böyle diyor diyip eski sayfalara baksanız konu çözülecek aslında :)) :))

*Konuyu kilitleyin bence de yoksa eski sayfaları okuyarak gelenlerde doğal olarak aynı şeyleri yazacaklar :)) Neyse elinize sağlık yinede emeğiniz büyük..

Alıntıları Göster
    👍👍👍👍👍👍

• Kilit vurun artık şu başlığa ya konu çöplük olma yolunda hızla ilerliyor gidin stresinizi, triplerinizi başka yerlerde başkalarına atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 3 Ağustos 2019; 15:54:57 >
  • BETA yama akşam saatlerinde paylaşılacak.

• tşkler alt yazı gözükmeme sorunu çözülmedi galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrl7272

tşkler alt yazı gözükmeme sorunu çözülmedi galiba.
    Tam sürüm yama da Erdem abi gerekli açıklamayı yapar. Çok büyük ihtimalle korsan sürümde çalışmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

BETA yama akşam saatlerinde paylaşılacak.
    Bir şartınız var mı hani bu seferde sonradan bağış yapanlara filan mı gelecek :D
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.