Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EverGlade, emmre129 Daha Az
2 Kayıtlı Üye
1.060
Cevap
55
Favori
227.719
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması - BETA Yayınlandı - Altyazı Sorunu Çözüldü [rockerdem]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1114 Mesaj
    Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması BETA olarak yayınlandı. İyi oyunlar.

Yama Hakkında

- Türkçe Yama Çalışması oyunun son sürümü olan 1.013 ve İllegal 1.011 sürümleri için hazırlandı. Diğer sürümlerde yama çalışmaz.
    - Scofield_TR Arkadaşımız yamayı PS 4 için Portladı ve yayınladı.
    - Oyunun dil dosyalarında DLC'lere ait metinler bulundu fakat henüz test edilmedi. Şuanda kesin emin olmamakla birlikte DLC'lerinde çevrilebileceği ön görülüyor.
    - Proje Yöneticisi, Çevirmen arkadaşların, Testerların ve Programcı isimleri TAM SÜRÜM yamada konuya eklenecek.
    - Yaklaşık 35.000 Satır ve 400.000 Kelimelik oyun çevirisi yapıldı. Çok sayıda Not, Telsiz Konuşmaları, NPC Konuşmaları yerelleştirildi.

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışmasını İndirmek İçin Altyazı sorunu giderilmiş Yama : Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması BETA

2019 klasörü oyunun 1.011 ve orijinal 1.013 sürülerini destekliyor.

Altyazı gözükmeme sorunu çözüldü arkadaşlar. Yamayı tekrar indirip kurabilirsiniz. Daha önce indirmiş olduğunuz yamadaki setubu kullanarak yükleyebilirsiniz. Yamayı ilk defa indirecek arkadaşlar ilk önce buradan eski yamayı indirip setup dosyasını almaları gerekli : Far Cry 5 Türkçe Yama Setup Dosyası

Yama kurulumu indirdiğiniz dosyada mevcut. Kuramayan arkadaşlara müsait oldukça ilgilenip gerekli desteği sağlayacağım. P.M atmanız yeterli.

Görseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinterSoldier10 -- 14 Eylül 2019; 1:50:24 >

• Çavuş
    53 Mesaj
    Ben varım. 5 lira da , 10 lira da vermeye hazırım.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Oyunun hazır TR yama dosyasını olsa emin ol binlerce kişi indirir. E bu binlerce kişi Talep edip google a yazdıklarında , bu sayfayı görünce 5 10 lira da vermemezlik yapmaz diye düşünüyorum
    |
    |
    furkanmcaglar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Size tamamen türkçe kullanabileceğiniz bir araç yaparım. Ama en az 2 haftamı alır yapması. 1000 tl'ye kimse araç yapmaz ama aranızda toplayabilirsiniz bana ulaşın. En basit örneği resident evil 7 aracını 800 dolara sattım...

Orijinalden alıntı: furkanmcaglar

dostum maalesef 100 200 kişi bulabileceğimizi hic sanmiyorum
    Sende varsan 4 kişi olduk bile.

Orijinalden alıntı: diablero-de

Size tamamen türkçe kullanabileceğiniz bir araç yaparım. Ama en az 2 haftamı alır yapması. 1000 tl'ye kimse araç yapmaz ama aranızda toplayabilirsiniz bana ulaşın. En basit örneği resident evil 7 aracını 800 dolara sattım...
    Oyunun dosyaları şifreli diye biliyorum.Bunu kırabilirmisiniz hocam.Kırıldıktan sonra tool yapılabiliyor diye okumuştum..
    |
    |

Orijinalden alıntı: diablero-de

100 kişi çıkar ama ortada bir umut olması lazım. İnanıyorum ortada birimizde tools olsa veya yapım aşamasına geçilse ve para ile satsa hızlı bir sürede 100 200 kişiye ulaşırız. 200 kişi olsak 5 liradan zaten 1.000 TL olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: VEGETTO

Ben destek olurum...
    5 Kişi olduk.
    |
    |
    |
    |

tabi ki varim dostum😂

|
    |
    WinterSoldier10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla umarım sözde kalmaz bunlar. İcraat günü geldiğinde herkesten 5 yada 10 TL bir şekilde toplanır umarım (sayı arttıkça bu değer daha da düşecek.)
    |
    |

Bunun 10'da 1'i 1 TL verse 9.500 TL yapar. Düşünün Far Cry 5 için ve sonraki oyun için bile tools hazır
    |
    |
    Afedersiniz de yapılan türkçe yamaları destekleyip yapan insanları bu işlere daha çok sevk etmek ve yapılan işlerin devamlılığı için 5 TL yi çok gören, yama için kola + çekirdek parasından vazgeçmeyen; aynı zamanda da desteklediği yamayı sırf yapan kişi harcadığı zamanın hakkını alabilmesi karşılığında koyduğu kotaya laf edip, onun ve bekleyen insanların moralini bozan, yaptığı ve zevk aldığı işten soğutan bir topluluğa yazdığnızı hatırlatmak isterim.

Armut piş ağzıma düş sözüyle her şeyi bedava olarak nasıl alır kullanırım diye düşünen insanların daha yamanın yapılması için gereken araca para vereceklerini sanmıyorum.Keşke yama yapanlara zamanında destek verseydik, belki şu an bu iş yarı profesyonel bir iş koluna dönüşmüş olur ve şu an bulunan türkçe yamalardan (yapılan her yama için yapanlardan Allah razı olsun) belki 100 kat fazlasını bulabilirdik (şu andan itibaren bile başlasak çok geç kalmış sayılmayız).

Not: Şahsi görüşüm bu yöndedir. Kimsenin yaptığı şeye köstek olan biriymiş gibi algılamamanızı rica ederim.

• Teğmen
    183 Mesaj
    Arkadaşlar, merhaba. Öncelikle şunu söyleyelim, hepinizin bu iş için harcadığı vakit / yaptığı destek gerçekten takdire şayan. Daha önce de açıkladığımız gibi, arkadaşlarımız sürekli dosya ile ilgili çalışmalar yapıyor, yabancı forumlardan ve programcılardan destek alıyor. Açılmış olan bu konuda gördüğümüz destek ile, bu çalışmanın ve gelecek diğer çalışmalar için herkesin içinde büyük bir umut dolduğunu görmüş olduk. Biz yeni bir araç yapana/çıkana kadar, çalışmaya devam edeceğiz. Bunun yanında tabii ki de başka projelerimiz olacak. Bizim planımız, araç çıktığında, Far Cry serisinin efsane çevirmeni Erdem Çatık ile anlaşıp, sizler için kaliteli bir ortak çeviriye girmekti. Tabii ki bu oyunun çevirisi olacak, şimdi ya da yakın zamanda. Hepinize çabanız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

100. Mesajımız da böyle olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgyama -- 21 Temmuz 2018; 1:1:50 >

• Binbaşı
    1114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karafelt11

Afedersiniz de yapılan türkçe yamaları destekleyip yapan insanları bu işlere daha çok sevk etmek ve yapılan işlerin devamlılığı için 5 TL yi çok gören, yama için kola + çekirdek parasından vazgeçmeyen; aynı zamanda da desteklediği yamayı sırf yapan kişi harcadığı zamanın hakkını alabilmesi karşılığında koyduğu kotaya laf edip, onun ve bekleyen insanların moralini bozan, yaptığı ve zevk aldığı işten soğutan bir topluluğa yazdığnızı hatırlatmak isterim.

Armut piş ağzıma düş sözüyle her şeyi bedava olarak nasıl alır kullanırım diye düşünen insanların daha yamanın yapılması için gereken araca para vereceklerini sanmıyorum.Keşke yama yapanlara zamanında destek verseydik, belki şu an bu iş yarı profesyonel bir iş koluna dönüşmüş olur ve şu an bulunan türkçe yamalardan (yapılan her yama için yapanlardan Allah razı olsun) belki 100 kat fazlasını bulabilirdik (şu andan itibaren bile başlasak çok geç kalmış sayılmayız).

Not: Şahsi görüşüm bu yöndedir. Kimsenin yaptığı şeye köstek olan biriymiş gibi algılamamanızı rica ederim.
    Bu tip kişiler illaki her toplumda olacak. He forumda. Her yerde bu kişiler ile karşılaşabiliriz. Ama böyle düşünmeyen bir çok kesimde mevcut.

Şuandaki hedef 100 kişiye ulaşabilmek.

Bu arada herkese diyorum. Bakın Murat abi Tools'u yapabileceğini söyledi. Fakat Resident Evil 7'nin toolsunu bile 800 Dolara satmış. 1.000 TL'ye kimsenin tools yapmayacağını da söyledi. Ama toplayabilirsek eğer o mevlayı ulaşın dedi. Yani ne kadar tutar bilmiyorum ama 1.000 TL'ye olursa eğer FC 5 için tools bence çok iyi. Yani aramızda 200 kişi çıksa versek de türkçe oynasak şu oyunu.
    |
    |

• Binbaşı
    1114 Mesaj

Arkadaşlar docs açtım. Destek verecek arkadaşlar DH üyelik Nicklerini buraya yazabilir misiniz ?

Nickinizin bağlantısı da olursa daha iyi olur.

https://docs.google.com/document/d/1goDS_WAP6Sh2rdqb8J_Clh2vfTCZBRkfSRVuzhC2cyk/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinterSoldier10 -- 26 Temmuz 2018; 21:27:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dragonbornx , VEGETTO , karafelt11 , furkanmcaglar , Mert021
    |
    Bende 5 tl verebilirim .

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
SEO
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.