Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    patch_english.fat, patch_dat dosyalarının ikisi de var hangisini kopyalayacağız?
  • Hani Rar dosyasını virüs programı engeller içindeki exe yüzünden ama. Tarayıcı neden "Stop! Security risk detected" diye engeller onu anlamadım?

Risk midir , değil midir?
  • den D kullanıcısına yanıt
    İkisini de salla gitsin.
  • hep patçh fat dosyası 0 kb oluyor ver her şeyi denedim ne yapmam lazım sürüm 1.011 her şeyi kapattım tekrar yükledim gene ingilizçe çıkıyor bir şeyler başta sonra ana menü hiç gelmiyor
  • Şehir dışındayım, dönünce belki uğraşırım. Tekrar bir Setup hazırlar Ömer abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt

yani her şeyi kapattım defenderdahi yani virüsler girsin diye yol açtım bildiğin bilgisayara gene olmadı hep 0 kb düşüyor kb dosya yüzünden türkçe yama olmuyor sinir oldum

• Virüs taramasında Trojan(Ciddi) gözüküyor ek olarak her haltı kapatmama rağmen virüs olarak algılıyorsa... Daha önce hiçbir yamada bu sorunu yaşamadım onlarca oyun yaşadım ama eğer böyle bir şey varsa yok 9gb mı indirmek isterdiniz falan bunlar boş şeyler çocuk kandırmayın, siz bu yamayı yapıyorsunuz diye kimse el atmadı yaptığınız yamada bu halde.

• Arkadaş maşallah çok ilgili yok TW üzerinden yardım edeyim falan :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanGW

Arkadaş maşallah çok ilgili yok TW üzerinden yardım edeyim falan :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Herkese her zaman tek başıma yardım edemem. Elimden geldiğince çok kişiye ye TW ile bağlanıp kurdum yamayı.

Ama şuanda tatildeyim. Tatilimde de bu işlere bakmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanGW -- 20 Eylül 2020; 17:16:21 >
  • acilen fixlenmesi lazım setupun patch.fat hep 0 kb oluyor yama olmuyor bunun yüzünden bi zahmet güncelleyin 

• araştırmalarım sonucunda patch_dat dosyası ile alakalı bi sorun olduğunu gördüm. oyunu epicden alınca ubi connect üzerinden güncellemek yetmiyor. üstüne birde doğrulama yapmak şart. doğrulama yapınca patch_dat geliyor ve yama bu sayede düzgün bi şekilde çalışıyor.

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 30 Aralık 2020; 13:2:12 >
  • arkadaşlar ben yamayı kurdum, hiçbir hata vermedi ancak türkçe de olmadı.

steam'den satın aldım oyunu.

yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

arkadaşlar ben yamayı kurdum, hiçbir hata vermedi ancak türkçe de olmadı.

steam'den satın aldım oyunu.

yardımcı olur musunuz?

oyunu Steam\steamapps\common far cry klasöründeki exe üzerinden yönetici olarak çalıştırmayı deneyin çözenler var bu şekilde.

• Far Cry 5 - Gold Edition denedim türkce olmadi kurulum yontemlerini denedim niye olmuyor?

• yama versiyon kac istiyor hic bir versiyona uyumlu degil kac istiyor?

• kaç aydır aynı sorunu çözememişler mi gerçekten. Kurulumda hata olmamasına rağmen Hiç bir şey olmamış gibi ingilizde başlıyor oyun. 10 aydır neredeyse çözümlenmemiş ve uğraşılmamış bir sorun. Bu kadar değerli bir şey çıkarıp sonra bir kenara atmakta emeğe saygısızlıktır bana göre. Bu işlemi çözecek, çözümünü yazacak hiç kimse yok mu?

• Ben daha geçen gün kurdum hiç bir sıkıntı olmadan gayet çalıştı oyun Türkçe olarak.

• Oyunu orijinal mi kullanıyorsunuz yoksa kürekli siteden repacklı veya düz olanı mı? Ben de tekrar oynamak istiyorum ama olmazsa falan boş boşuna o kadar boyut beklemek istemiyorum.

• türkçe yamayı yükledim oyunda sorunsuz çalışıyor gezerken düşmanlar konuştugunda altyazı gelmiyor ana karakterler de altyazı çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.