Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
68.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar okudum her yeri bi türlü net bise bulamadım. şimdi benm oyunum yeni aldım ve sürümü 1.014. yamayı yüklerken 2019 sonrası olanı sectim ve yedek alarak yukledim. oyun türkçe basladı skntısız ama altyazılar yok. altyazı açma menüsünde secilmiyor. silip eski sürümü yükledm ama ondada aynısı oldu. defender falan kapatıyorm. bunu çözen biri varsa bir kilo kuzu şişe anlatır gibi anlatabilirmi??
  • yamayı kaldırdığımda da altyazıları yine açamıyorum. o seçeneğe tıklanmıyor. yamaylada aynı yamasızda
  • altyazı değiştirme bölümü resmdeki gibi kapalıdan baska birşey secilmiyor. kafayı yedm bakmadığım yer kalmadı artık.Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
  • Dosya Trojanlı acmaya cesaret edemedım
  • Arkadaşlar yamayı kurdum ama subtitles ayarı kapalı geliyor hiçbir şekilde de değiştiremiyorum oyuna birkaç gün önce eksik gold edition içerikleri yüklenmişti sonrasında böyle oldu dosya doğrulması yaptım 7-8 gb dosya indirdi orjinal dosya üzerine tekrar yamayı kurdum yine subtitles kapalı geliyor açamıyorum bri çözümü var mı
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141461683

Güvenlik duvarını kapattınız mı kurarken yamayı ?
  • arkadaşlar ben yamayı kurdum ama altyazı ayarlarına girdiğimde kapalı gözüküyor değiştiremiyorum? orijinalde mi sıkıntı var? kurarken defender da kapalıydı oyun içi menü türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frasiyav -- 10 Nisan 2020; 14:7:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bende 3 gündür güzel bir şekilde oynuyordum. Bugün ne olduysa birden altyazı kapalı moda girdi. Standart yama kaldır yükle yaptım olmadı. Dosyaları doğrula yaptım olmadı. Dat ve Fat EN olanları sildim, onar dedim. 2.5 gb indirdi yine olmadı. Nemenem bişidir bu. İlk kez karşılaşıyorum böyle bir durumla normalde yamayı kaldırırsın düzelir. Teknik birisinin bu işe el atması lazım. İlgilenebilecek olan var mı?
  • yamanın uyumlu olduğu versiyonu nerden bulucaz? özelden birisi tarif ederse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatX -- 18 Nisan 2020; 20:5:31 >
  • yahu arkadaşlar oyunu indirip yüklüyorum herşey sağlıklı full çalışıyor fakat rockerdem den indirdiğim çeviriyi kurunca oyun yazıları türkçe oluyor fakat konuşma sesleri gidiyor komple, nasıl bir çözüm var sayfalara baktım ama göremedim bi el atsanız şu işe bilen birisi varsa yardımcı olsun
  • yamayı kurmama rağmen oyunu kapatıp açılınca rusça açılıyordu çözümü şu sekılde eger codex veya cpy sürümünü kullananlar oyunun ana dizinine gelin codex.ini veya cpy.ini dosyasını notepad ile açın langugue kımına en-US yazıp kaydedip cıkın oyun TR açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 24 Nisan 2020; 22:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Arkadaşlar Far Cry 5 Yerelleştirme çalışmamız %100 olarak yayınlandı. Konudan linke ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi seneler dilerim. Yeni yılda bol bol Türkçe yamalı oyunlar görmek dileğiyle, iyi seneler herkese.
    Hocam merhabalar, sanırım yama kurulumu konusunda birkaç kişiye teamviewer üzerinden yardımcı oldunuz. Sürüm 1.011 defender ve güvenlik duvarı kapalı, 3 defa oyunu silip kurdum yinede olmadı, zahmet olmazsa bağlanıp bakabilir misiniz?
  • arkadaşlar biri bu yamayı ps4 e nasıl atacağımızı Allah rızası için yazsın. Bir de ben oyunu online kurmuştum satın alıp. Hangi versiyon olduğunu nasıl öğreneceğim. Çalışmayan versiyonsa boş yere uğraşmayalım.
  • Playstation 4 de deneyen oldumu yamayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar rockerdem.net sitesinden farcry5 tr yama indir e tıkladığım zaman bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum çözümü nedir?
  • oyuna girdikten sonra sol üstte versiyon yazar ana menüde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bir türlü kuramadım yamayı

Yama kurulumu bittikten sonra oyun açılıyor ama başlangıç ekranı menüsünde herhangi bir yazı bulunmuyor.

Menü gözükmüyor. Sadece müzik çalıyor.

Bu hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neimben

Bende bir türlü kuramadım yamayı

Yama kurulumu bittikten sonra oyun açılıyor ama başlangıç ekranı menüsünde herhangi bir yazı bulunmuyor.

Menü gözükmüyor. Sadece müzik çalıyor.

Bu hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
    Yanlış sürümü kurduğunuz için kaynaklı bu. Oyununuzun sürümü nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamayla oyunu daha önceden sorunsuz oynamıştım. Şimdi tekrar kurdum yine sorun görünmüyor ancak dlcler çevrilmemiş sanırım. Keşke dlclerde çevrilseydi. Bendeki oyunun sürümü 1.0.11

Keşke dlcde çevrilseymiş. Özellikle zombi ve vietnam dlcleri ana oyundan daha zevkli. Oynamayan varsa öneririm. Ama mars dlcsi güzel görünmüyor.

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 26 Mayıs 2020; 14:27:36 >

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.