Şimdi Ara

Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
46
Favori
67.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lennon54

Valla kardeş ben çeviriyi bırakmadım. Ama projeye daha yeni girdiğim için sizin aksinize oyunun içeriğine ve konusuna hakim değilim. Bu yüzden çevirdiğim cümlelerin anlam olarak doğru olduğundan emin olmadan yüklemiyorum. Bunun için de sizin çevirdiğiniz diğer çevirileri okuyarak konuyu anlamaya çalışıyorum. Eğer baştan beri ekipte olsam fark edilir bir hızda çevirirdim ama konusuna tam hakim olmadan anlamsız çeviriler yapmak istemiyorum. Ben kendi başıma çevirdiğim seride bile çeviri bittikten sonra oyun içi teste geçmeden önce iki defa tüm dosyaları baştan sona kontrol eden bir insanım tek bir harf hatası olmasın diye. O yüzden kusura bakma eğer google translateye benzer anlamsız çeviriler istemiyorsan benden yeni girdiğim bir projede senin kadar hızlı bir çeviri bekleme.
    Ben asla öyle bir şey demedim hani gel hemen bitir diye, yanlış anlamayalım lütfen Ne zamandır çevirmen arıyoruz birisi geldi gitti falan denilince üzüldüm yani, zaten direkt siteyi açıp ilerlemeye baktım. Çevirdiğine/Çevireceğine sevindim. Google çevirisine tahammülüm yok tabii ki ama Borderlands gibi bir oyuna Türkçe yama yapan biri acele çevirse bile translate çeviremez hani kalite olarak Benim kadar hızlı da git demiyorum tabii ki ama dedim ya başta da, ben birinin daha katılacağını Serkan'dan öğrendim, e satırda da hiç ilerleme göremeyince, herhalde birisi daha ayrıldı diye düşündüm. Kusura bakma üslubum biraz ters geldiyse sana. Birlikte bitirelim bu yamayı.

• lennon54 kullanıcısına yanıt
    Çevirmen olsunda yavaş olsun biraz. En azından bitsin şu oyun da kurtulalım bizde
  • Scotfold kullanıcısına yanıt
    Sözlerine kızmıyorum sadece neden yavaş çevirdiğimi söyledim.
  • Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
    Bugün karşılaştığım alt yazılardan bir tanesi.
  • Desenize Far Cry 5 Türkçe yama için iyi haberler devam ediyor. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliozkara03

Bugün karşılaştığım alt yazılardan bir tanesi.
    Evet ingilizce kısımlar var. Henüz Tam sürüm yama çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battlerays

dosyada windows virüs buluyor bunun düzeltilme ihtimali var mı ?
    2. dosyada virüs buluyor bu şekilde
    Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]
    Far Cry 5 Türkçe Yerelleştirme Çalışması %100 - v3 2023 Sürüm Yayınlandı - [rockerdem]

• quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

2. dosyada virüs buluyor bu şekilde

Alıntıları Göster
    Setup içerisinde setup var. Bu yüzden virüs olarak görüyor. Ama virüs yok.

• Oyunda bir türlü gamepadi kullanamıyorum. Çözümü var mıdır?
  • Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt
    Benim için sorun değil ben iki defa bitirdim 🤗

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Far Cry 5 Tükçe yamayı erdem beyin sitesinden takip ediyordum, ama bu gün farklı şekilde açıldı, yama takip edilemiyor, bir sorun mu var yoksa takip edilemeyecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Far Cry 5 Tükçe yamayı erdem beyin sitesinden takip ediyordum, ama bu gün farklı şekilde açıldı, yama takip edilemiyor, bir sorun mu var yoksa takip edilemeyecek mi ?
    Erdem abi ilgilenecek o sorunla, kendisinin de haberi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scotfold

Erdem abi ilgilenecek o sorunla, kendisinin de haberi var.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler dostum
  • Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum Test'i ne zaman biter acaba ? veya beta güncellenir mi ? uzun zamandır ses seda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

Merhaba dostum Test'i ne zaman biter acaba ? veya beta güncellenir mi ? uzun zamandır ses seda yok
    Araştıralım, bakalım sonra "ses seda yok" diyelim http://rockerdem.net/FarCry5/
  • Scotfold kullanıcısına yanıt
    New Dawn çok sonradan başlandı çok önceden bitirildi halen gıdım gıdım ilerliyor aylardır.

Şimdi kurayım betasını dedim Virüslü dedi setup açılmadı anti virüs kapalı olduğu halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan495 -- 25 Aralık 2019; 22:55:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

New Dawn çok sonradan başlandı çok önceden bitirildi halen gıdım gıdım ilerliyor aylardır.

Şimdi kurayım betasını dedim Virüslü dedi setup açılmadı anti virüs kapalı olduğu halde
    Boş yapmayalım lütfen, virüs varsa da kullanma yamayı. Ayrıca bu mesajı da alıntılayarak cevap verme bana. https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141052016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scotfold -- 25 Aralık 2019; 22:57:45 >
  • ha gayret bitmiş vallah az kaldı emeği geçen herkesin eline sağlık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxl21

ha gayret bitmiş vallah az kaldı emeği geçen herkesin eline sağlık:)
    "Çeviriyi bırakmadım yavaş çeviriyorum" diyen arkadaş sanırım 1 cümleyi 1 haftaya yayarak çeviriyor. Tam seviniyordum birisi daha geldi çeviriye diye sevincim uzun sürmedi. Şu an bir tek ben çeviriyorum, yılbaşına kadar bitecek muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.