Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
10
Favori
40.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ahahahah dürbünü açıp dikizlemişler ya ben o kadar ileriye gitmemiştim
  • Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Bi ara neler yapıyor diye bakarken eğilince göründüğünü farkettim bende aldım ss
  • ya bu oyun hakaten çok kötü değil mi ? oynuyorum ama ya bu devirde bu kadar kötü bir oyun yapılabilir mi ya ? hikaye zaten kötü fc3 arkadaşların kaçırıldı. arkadaşlarını kurtar fc5 arkadaşların kaçırıldı onları kurtar. outpostları patlat düşmana ayit bölgeri al. hadi neyse bunlar klasik şeyler.

güya yakalanamadan birilerini öldürmeye çalışıuosun takım arkadaşın düşmanın içine karışıyo ve onu hiç kimse görmüyor ..

sonra burası spoiler uyarayim

bi kaç bölümden sonra jasonun hunterlar senin için geliyor kaç diyor zaten hikaye gereği yakalanıuosun fakat helikoptere bindim taaaaa bilmem ne kadar yukardayım okla vuruldum. olaya gel.

yapay zekanında bir çok salak haraketleri mevcut.

60 dolar etmicek bi oyun. grafikler güzel oynayış klasik fc ama bu seri bildiğin kabak tadı verdi.üstüne dayamışşar milletçiliği gerçi fc3 te aynıydı

yazdıklarımı bir eleştiri olarak kabul edin. puanım 10 üzerimden 5.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jasonn123 kullanıcısına yanıt
    60$ ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Onu bende denedim atladım heliye çıkılabilecek en yüksek noktaya yükseldim yine bayıldı ama şöyle bakmak lazım bu fatherın marsdada adamları var mars dlc si gelicek marsdan vurdular bizi.

Birde artık eski oyunlara benziyor diye bir oyunu eleştirmeyin komik oluyorsunuz böyle seri oyunların hepsinde bir öncekinden alıntılar bolca vardır biraz düşünün diğer oyunları anlayacaksınız
    Öyle oyun çıktığında oyunu alamayıp oynayanları görüp sinir krizi geçirip ubiye denuvoya sövüp daha sonra oyun kırılınca oynayıp içinizdeki öfkeyi kusmak için forumlarda düşünmeden sallamayın
    Keşke oyunda çok daha fazla karakol olsaydı keşke fc4 deki gibi kulelere çıkmak olsaydı böyle bir oyun atmosferinde sıkılmadan hepsini zevkle yapardık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Onu bende denedim atladım heliye çıkılabilecek en yüksek noktaya yükseldim yine bayıldı ama şöyle bakmak lazım bu fatherın marsdada adamları var mars dlc si gelicek marsdan vurdular bizi.

Birde artık eski oyunlara benziyor diye bir oyunu eleştirmeyin komik oluyorsunuz böyle seri oyunların hepsinde bir öncekinden alıntılar bolca vardır biraz düşünün diğer oyunları anlayacaksınız
    Öyle oyun çıktığında oyunu alamayıp oynayanları görüp sinir krizi geçirip ubiye denuvoya sövüp daha sonra oyun kırılınca oynayıp içinizdeki öfkeyi kusmak için forumlarda düşünmeden sallamayın
    Keşke oyunda çok daha fazla karakol olsaydı keşke fc4 deki gibi kulelere çıkmak olsaydı böyle bir oyun atmosferinde sıkılmadan hepsini zevkle yapardık.
    eski oyunlara benzemiyor bildigin birebir aynisi copy pasteeee

marss

cok devam oyunu oynadim ama bunun kadar ozensiz ve copy paste oyun gormedim.ubisoftun zaten tum oyunlari boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 25 Nisan 2018; 10:51:17 >

• Ya arkadaş Far cry 5 adı üstünde devam oyunu sevilen beklenen bilinen mekanikler oyunda korunuyor. Oyunun temasına uygun olarak farklı hikaye ve karakterler yaratılıyor. Psikopatlık teması sadece sabit kalıyor çünkü FC serisini sevdiren unsurlardan. Oyunun genel oynanış mekanikleride gayet yerinde, eğlendiriyor keyif veriyor. Bu kadar gömmek niye ? Sürekli bu aynı oyun bu aynı oyun papağan gibi boş boş tekrar yapıyorsunuz. Oyunun farklı olduğunu iddaa ettimi ubisoft etmedi. İncelemelerde bile eski fclerden farkı yok eski fcleri seviyorsanız bunuda seveceksiniz denildi. Genel Fc serisi oyunu ve normal bir aksiyon odaklı oyun olarak değerlendirildi puanları yüksek geldi. Ubisoftun en çok satan oyunu oldu. Bunlara rağmen bi siz bir kaç akıllı oyunun diğerleriyle aynı olduğunu yeni keşfettiniz. Varya sırf cool görüneyim eleştireyim diye eleştiriyorsunuz. Bak bu konuda düzgün eleştri yapan vuruş hissine yapay zekaya değinenlerde var. Hiç birine olumsuz birşey yazan var mı ? Yok neden yok düşünün zira bunlar mantıklı ve oyunu deneyimleyip sadece yazmak için yazmayan kişiler. @ahy in de dediği gibi artık iyicene komik duruma düşüyorsunuz. Oyun aynıysa almayın oynamayın bırakın. Konuyada girmeyin ilgilenmeyin kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 25 Nisan 2018; 12:47:51 >

• Oyunu indirdim ve 2 kere bitirdim...
    Evet doğruyu söylemek gerekirse grafikler muhteşem olmuş ama sırf grafikleri iyi diye bu oyuna bu kadar para verilmez.

İyiki de almamışım.
    Edit: Far Cry4 bence çok daha güzel...

Ayrıca sonu da saçma bitiyor.

Joseph Seed e bulaşmadan son yapsan senin tarafındaki adamlar onun yanında kalmasına rağmen o adamları hala kullanabiliyorsun. (saçmalık)
    Diğer bitişi yapsan adam yine ölmüyor.
    Joseph Seed her türlü yaşıyor yani.

Ayrıca yerden adam kaldırma saçmalığı da beni çok güldürüyor.
    Oyunun sonunda Joseph Seed le kapışırken yerden adam kaldırmaktan gına geliyor. :DDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpay_Gun -- 25 Nisan 2018; 12:52:16 >

• oyunun final save dosyası elinde olan var mı?

2.sonu görmem lazım :D
  • uçakla çemberden geçme görevinde takıldım. süre yetmiyor nalet göreve
  • Şu drug kamyonları ve botları patlat görevi ne sıkıcı ya.Belirli hedefte yok.Kafana göre arıyorsun.Bide 5 tane istiyor.Helikopterle mapi gezdim.Daha patlatılması gerekenler var.Baydı bu görev beni.Onun dışında oyunu sevdim.Vuruş hissi evet yok, ama avlanmak falan çok eğlenceli.Grafikleride güzel olmuş.
  • Şu oyunu far cry 2.3.4 oynamış biri olarak KENDİNİ TEKRARLASIN DİYE VE KENDİNİ TEKRARLADIGI İÇİN aldım bekledim oynuyorum...

Sırf bu sebepten dolayı da primal almadım ve oynamadım çünkü kendini tekrar etmiyordu 😂

Ben far cry seviyorum far cry 6 tekrarlamassa kendini almam zaten 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: 45SI45

Şu oyunu far cry 2.3.4 oynamış biri olarak KENDİNİ TEKRARLASIN DİYE VE KENDİNİ TEKRARLADIGI İÇİN aldım bekledim oynuyorum...

Sırf bu sebepten dolayı da primal almadım ve oynamadım çünkü kendini tekrar etmiyordu 😂

Ben far cry seviyorum far cry 6 tekrarlamassa kendini almam zaten 🙂
    İşte benim kafadan biri bende primal oynamadım zaten haritası direk fc4 den kopyaydı farklı harita olsa biraz emek harcandığına inansam oynardım ama ubi ne yapmış silahları kaldırmış arabaları kaldırmış bolca ağaç ve ot yani ortada bir emek olmadığını görünce oynayasımda gelmiyor böyle oyunları.
    Ama ucuzlarsa fc5 deki primal kıyafeti için alırım bak.

• İstermisiniz bir sonraki Farcry Vahşi batıda geçsin... İçimden bir his sanki öyle olacak diyor....

Ayrıca bitti benim oyun,dandik yan görevler kaldı sadece,çok kısa sürdü ve sanki harita 2-3 tane daha bölgeden oluşabilirmiş...
  • Hayırlı akşamlar bir sorum olacakdı shopda satılan silahları

Nasıl açıyoruz çözemedim lvl diyo ama perk degil heralde ps4 oynuyorum ama daha ilk siradaki silahlar açık haritanın bir kısmı bitti sayılır ama daha hiç silah açık degeil 3 5 tane var yardımcı olursanız sevinirim hayirlı akşamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Valla vahşi batı teması fena olur hocam. Aslında Winchester felan FC5 te var acaba bunlar o oyun için hazırlık olabilir mi? Sonuçta ellerinde artık silahların modellemesi var. Araç olarakta at ve fayton

"Alo ubisoftmu FC 6 ya ön sipariş geçicektim ne zaman çıkar acaba ?"
  • Bu oyuna fc4 deki fil silahı lazım tekte 10 hasar vericek bi atışla patlatıcak heliyi falan.

• Vahşi batı oyunu denince aklıma ilk gelen cümle,

where are you marshall...

eskiler bilir :)
  • FC6'da konu olarak Ortadoğuda iç savaş temalı bir konsept bekliyorum. Syria yani Suriye bataklığında İşidli kafakesenlere karşı amansız bir mücadele... Bir tane piskopat lider; her seride olması gereken bir karakter. Bu karakter tam bir lanetli olmalı insanları yakan, kazığa oturtan, kafasını kesen bir meczup. Tabi bol miktarda kusacak kadar Amerikan propagandası eşliğinde görevleri tamamlayıp oralara sözde demokrasi getirmeye çalışmak oyunun ana görevi.

Diğer seride yani FC7'de ise Kuzey Kore'nin sapkın liderini adam etmeye çalışmak ana görev olabilir. 8, 9, 10'da diğer serilerinin durumuna göre şekillenebilir.

Not: Far Cry'de genelde politize unsurlar bulunmuyor gerçek hayattan esinlenmiyor ama belki deneyebilirler.
  • Crafting sistemi yok sanırım. Hayvan avlayıp cephane kapasitesini artırmak, ya da cüzdan kapasitesini artırmak gibi.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.