Şimdi Ara

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
10
Favori
40.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskaca firma oyuna yeni mekanikler getiremiyor. E3'teki fragmanlar ne
  • Bence efsane olmuş.

Bayıldım diyebilirim. Çıkışını beklemek zor olacak, Harika görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel görünüyor gerçekten

• Sen tr dil ekleme 200 lira para vermemizi bekle çok beklersin ubisoft ne zaman tr yama çıkarırlar o zaman alırım

Korsanci olduğumu düşünmeyin steamde 63 tane oyunum var tr yaması olan oyunları alıyorum sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Sen tr dil ekleme 200 lira para vermemizi bekle çok beklersin ubisoft ne zaman tr yama çıkarırlar o zaman alırım

Korsanci olduğumu düşünmeyin steamde 63 tane oyunum var tr yaması olan oyunları alıyorum sadece

Aynen bende öyle yapıyorum.

TR dil seçeneği olmadığı kesinleşti mi acaba ? Sesimizi duyursak imza kampanyası vs...
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Zor hocam ya

Adamlar arapca bile ekliyor tr dil eklemiyor

• TR olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Sen tr dil ekleme 200 lira para vermemizi bekle çok beklersin ubisoft ne zaman tr yama çıkarırlar o zaman alırım

Ben sadece resmi türkçe çıkan oyunları alıyorum. O kadar para verip her oyunu yükleyeceğim zaman devamlı türkçe yama arayacak değilim. Ki bi süre sonra o yamaların sağlam linklerini bulmakta ölüm. Hayırlısı bakalım belki türkçe çıkarda ilk orjinal ubisoft oyunumuz olur

• Sırf ilerde Türkçe olur diye orjinal oyun almak enayiliktir kardeşim.

Buyrun koydukları dil seçenekleri.

Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
  • Sen oyun için 8 dilde seslendirme yap, 15 dilde altyazı koy aralarında Türkçe olmasın, sonra Türk oyunculardan orjinal oyun almalarını iste.
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Hocam tr dil olsun da resmi olsun yama olsun farketmez

Artık oyunlarda ara sahneler uzun olduğundan tr dil şart olmuştur

• zevkli oyun olacak, hunting ile ilgili ayrı bir video gelirse izlemek isterim

• Daha fazla oynayış videosu var.Binaların sayısı epey arttırılmış gibi bu oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 13 Haziran 2017; 16:41:30 >
  • Nedense bana felaket yapmacık geldi oyun.
  • Genelde Türkçe çıkan yada Türkçe yaması olmayan oyunları almıyorum! Yorumlarda bir arkadaş steam Nisan - Aralık 2015 aralarında bir istatistiği paylaşmış lakin firmalar asıl satışlarını hep gizli tutarlar ayrıca aradan geçen zamanda ARAL(Türk oyun dünyasının kenesi bunlar yüzünden oyunların fiyatı dahada yükseliyor) insanların orjinal oyunlara daha çok yöneldi. Korsandan sebep dil desteği gelmeyecekse bunun uygulanması gereken ülke ve dil Türkçe değil o oyunları Türkler kırmıyor!!! Boş maval okumayın İran - İsrail düşman masalı gibi yutturmuşlar bir kesime korsanda korsan diye kendi kendimizi muhalefet edttirip tepki doğmasına engel oluyorlar! Kendi milletimizin insanları kızmak yerine daha derin bakmak lazım! Benim düşüncem Türkçe varsa al yoksa oynama yada yapımcıya baskı yap! Gerçi o zamanda Türkiyede oynanmıyor derler yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı...

Siz fırından ekmek almaya gittiğinizde sizden önce parayı alıp sonramı ekmeği üretiyorlar! Üretirsin sunarsın baktın satışlar kötü o zaman dersin burada satışlar kötü o yüzden dil desteği vermiyoruz o zaman bizde deriz tamam. Ayrıca bu firmaların Türkçe desteği karşılayamayacak durumda değiller sattıkları DLC bile bir düzüne ülkenin çevirisini rahatça karşılar. Irkçılık yapıyorlar başka bir şey değil. Medeniyet anlayışları bu, ya onların ırkından olursun yada sömürülecek insan.

Türk insanına ve Türk ekonomisine uygun satış yapılırsa kimse korsana tenezzül etmez! Türk milleti dünyanın en onurlu milletidir.

Bazı dönemlerde içimizden çıkan devşirmeler, cuntacılar bizim milletimizden değildir milletin görüşünü bu devşirmeler hiçbir zaman yansıtmamıştır ruhu bedeni satılmış casuslar onlar milleti bağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magrulaw -- 13 Haziran 2017; 17:55:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: magrulaw

Genelde Türkçe çıkan yada Türkçe yaması olmayan oyunları almıyorum! Yorumlarda bir arkadaş steam Nisan - Aralık 2015 aralarında bir istatistiği paylaşmış lakin firmalar asıl satışlarını hep gizli tutarlar ayrıca aradan geçen zamanda ARAL(Türk oyun dünyasının kenesi bunlar yüzünden oyunların fiyatı dahada yükseliyor) insanların orjinal oyunlara daha çok yöneldi. Korsandan sebep dil desteği gelmeyecekse bunun uygulanması gereken ülke ve dil Türkçe değil o oyunları Türkler kırmıyor!!! Boş maval okumayın İran - İsrail düşman masalı gibi yutturmuşlar bir kesime korsanda korsan diye kendi kendimizi muhalefet edttirip tepki doğmasına engel oluyorlar! Kendi milletimizin insanları kızmak yerine daha derin bakmak lazım! Benim düşüncem Türkçe varsa al yoksa oynama yada yapımcıya baskı yap! Gerçi o zamanda Türkiyede oynanmıyor derler yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı...

Siz fırından ekmek almaya gittiğinizde sizden önce parayı alıp sonramı ekmeği üretiyorlar! Üretirsin sunarsın baktın satışlar kötü o zaman dersin burada satışlar kötü o yüzden dil desteği vermiyoruz o zaman bizde deriz tamam. Ayrıca bu firmaların Türkçe desteği karşılayamayacak durumda değiller sattıkları DLC bile bir düzüne ülkenin çevirisini rahatça karşılar. Irkçılık yapıyorlar başka bir şey değil. Medeniyet anlayışları bu, ya onların ırkından olursun yada sömürülecek insan.

Türk insanına ve Türk ekonomisine uygun satış yapılırsa kimse korsana tenezzül etmez! Türk milleti dünyanın en onurlu milletidir.

Bazı dönemlerde içimizden çıkan devşirmeler, cuntacılar bizim milletimizden değildir milletin görüşünü bu devşirmeler hiçbir zaman yansıtmamıştır ruhu bedeni satılmış casuslar onlar milleti bağlamaz.

Valla kardeşim şahane yazmışsın altına imzamı atarım hani bütçe yetmiyor işte korsan var bunlar bahane koskaca witcher 3 te düzinelerce yazı var onlar nasıl yaptı ? Satılıyor hemde peynir ekmek gibi kimse kimseyi kandırmasın ulan ugandaca var tr yok şaka gibi biz 80 milyonluk bir ülkeyiz sadece Türkler mantığı Fransız bir firma normal aslında ceddimize bakar isek hiç bir ubisoft oyunu Türkçe gelmedi bunların da ihtimali Yok

• Saglam bi downgrade yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

quote:

Orijinalden alıntı: magrulaw

Genelde Türkçe çıkan yada Türkçe yaması olmayan oyunları almıyorum! Yorumlarda bir arkadaş steam Nisan - Aralık 2015 aralarında bir istatistiği paylaşmış lakin firmalar asıl satışlarını hep gizli tutarlar ayrıca aradan geçen zamanda ARAL(Türk oyun dünyasının kenesi bunlar yüzünden oyunların fiyatı dahada yükseliyor) insanların orjinal oyunlara daha çok yöneldi. Korsandan sebep dil desteği gelmeyecekse bunun uygulanması gereken ülke ve dil Türkçe değil o oyunları Türkler kırmıyor!!! Boş maval okumayın İran - İsrail düşman masalı gibi yutturmuşlar bir kesime korsanda korsan diye kendi kendimizi muhalefet edttirip tepki doğmasına engel oluyorlar! Kendi milletimizin insanları kızmak yerine daha derin bakmak lazım! Benim düşüncem Türkçe varsa al yoksa oynama yada yapımcıya baskı yap! Gerçi o zamanda Türkiyede oynanmıyor derler yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı...

Valla kardeşim şahane yazmışsın altına imzamı atarım hani bütçe yetmiyor işte korsan var bunlar bahane koskaca witcher 3 te düzinelerce yazı var onlar nasıl yaptı ? Satılıyor hemde peynir ekmek gibi kimse kimseyi kandırmasın ulan ugandaca var tr yok şaka gibi biz 80 milyonluk bir ülkeyiz sadece Türkler mantığı Fransız bir firma normal aslında ceddimize bakar isek hiç bir ubisoft oyunu Türkçe gelmedi bunların da ihtimali Yok

Aynen öyle dostum. Almamalıyız, protesto etmeliyiz. 80 milyon nüfuslu bir ülkenin oyun pazarını hiçe sayamazlar. "Nasıl olsa Türkler alıyor, neden uğraşalım ki" diyorlardır herhalde. Tepkimizi göstermeliyiz.

• Hayvanlar ile ilgili bir şey göstermediler,köpek ve ayı gördük sadece,
    Bakalım hangi hayvanlar olacak ve avlama ve craft yapma mantığı önceki oyunlarla aynı mı olacak...

Birde oynayış videosunda haritanın uzak yerleri pek görünmüyor sarı gibi bir şey görünüyordu.Ya oralar tarla yada oralar henüz yapılmadığı için direk boş bırakılmış heralde...
  • Far Cry 5 (2018) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.