Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namevt88

Oyunu almayı düşünüyorum Playstore dan 20 tl indirim kodum var 110 liraya geliyor 12 ay 9 lira taksit oluyor sizce mantıklı mı? Birde tabi AKN kotası var 3 mbitle ne zamanda iner kimbilir oyunun indirme boyutu 30 - 35 gb olacak gibi.

Ttnet Fiber internet kullanıyorsan ayda bir kere roket internet var 24 saat hızın 100mb olur.saniyede 5mb ile indirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 10 Kasım 2014; 17:32:45 >
  • quote:

Oyunu almayı düşünüyorum Playstore dan 20 tl indirim kodum var 110 liraya geliyor 12 ay 9 lira taksit oluyor sizce mantıklı mı? Birde tabi AKN kotası var 3 mbitle ne zamanda iner kimbilir oyunun indirme boyutu 30 - 35 gb olacak gibi.

İndirim kodunu nereden edindiniz?
  • quote:

Taksit imkanı olduğundan bence gayet mantıklı hocam, Playstore'den alma imkanı olmayanlar buradan uygun fiyata alabilirler.

https://www.instant-gaming.com/en/347-buy-key-uplay-far-cry-4-limited-edition/?currency=USD

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

Harita 3.oyunla hemen hemen aynı boyutta gibi,ideal bence.Umarım bu sefer senaryo modu bittikten sonra çatışacak adam bırakırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Harita 3.oyunla hemen hemen aynı boyutta gibi,ideal bence.Umarım bu sefer senaryo modu bittikten sonra çatışacak adam bırakırlar

Bana harita daha büyük geldi bölgeler arasıda fark olacak gibi.

• quote:

quote:

quote:

Zaten önceki oyuna kıyasla en önemli gelişmelerden biri de o bölgeler arası farklar olacak gibi görünüyor,aynı Just Cause 2 gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten önceki oyuna kıyasla en önemli gelişmelerden biri de o bölgeler arası farklar olacak gibi görünüyor,aynı Just Cause 2 gibi

Kesinlikle önceki oyundaki haritada hiç çeşitlilik yoktu her yer aynıydı bunda gördüğümüz kadarıyla bir tarafta kar varken diğer taraf normal orman. Bu tarz farklı mekanlar oyunu zenginleştirir.

• Cevaplar için teşekkürler indirim kodunu doğum gününde de kazanmıştım. Sadece watch dogs aldığıma rağmen iki buçuk senede 4 indirim kazandım. Ttnet böyle arada kıyakları oluyor ama 100 tl üzeri alışverişlerde geçerli. @Teselecta Hipernet kullanıyorum 24 mbit bir günlük 100mbit olayı çok iyimiş dur araştırayım bu durumu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Her bölgede karakolları dağıtmak için fazlaca fil bulunuyor Ancak sağ altta bulunan hayvanlar listesindeki yaban köpeği, ayı, kaplan, kar leoparı, yaban domuzu gibi hayvanlar neden haritada gözükmüyor? Haritanın başka yerleri de mi var yoksa?

• Sistem gereksinimleri hala belli olmadı sanırım yapımcı ekip optimizasyon özürlüsü bir oyun yapmayacağız gibi açıklamalar yapıyordu fakat çıkmasına bu kadar az kala hala ortada gereksinimler yok gördüğüm kadarıyla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trademan

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

R9 290X hem 4 gb vram'e sahip hem de GPU olarak daha güçlü, oyun NVIDIA için optimize edilmiş olsa bile, en yüksek ayarlarda GTX 680'den daha iyi performans sergileyecektir. Far Cry 3'ü oynayabilen bunu da rahatça oynar, açıklanan sistem gereksinimlerine kulak asmamak lazım.

içimi rahatlattınız hocam far cry 3 zaten full ayarlarda dx 11 1440*900 oynayabiliyorum.

Hocam sistem gereksinimleri genelde kart sattırmak için şişirilir.

Özellikle bunu Ubisoft çok yapıyor FC3'ü rahat oynayan adam bunuda aynı şekilde oynar en fazla bir kaç shadow AA kısar.

aslında bende pek bir fark göremedim far cry 3'e göre. Ama yinede önce bir kasıyor mu diye torrent den indiririm kasmazsa satın alırım diye düşünüyorum.

• Sağ olun hocam.
  • Unity, optimizasyon konusunda tam bir faciaydı. Umarım Far Cry 4'ü de bu uğurda telef etmezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pc nasıl kaldırır sizce ona göre pre order vermeyi düşünüyorum

MSI GE60 laptop kullanıyorum

Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz
    GeForce GTX 765M
    ram: 16 GB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Arkadaşlar pc nasıl kaldırır sizce ona göre pre order vermeyi düşünüyorum

MSI GE60 laptop kullanıyorum

Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz
    GeForce GTX 765M
    ram: 16 GB

Oynaman çok zor. Lowda 10fps alırsan şükret bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torata90 -- 11 Kasım 2014; 17:39:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu sırf Story Trailer de çalan Born to be Wild coveri için bile alabilirim.
  • Beyler şu oyuna sizce 90 tl değer mi? Instantgaming fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.