Şimdi Ara

FAR CRY 3 (DH ANA KONU) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
9
Favori
59.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Obsidian

quote:

Orijinalden alıntı: classlord23

canım seriyi rpg yapıp içine ettiği için ubisof ta sevgiler.

hiç beğenmedim. iki videoya bakıp da aldanmayın.

Rpg'nin r'sinden anlamadığınız belli. Oyun muhteşemdi ve saf bildiğin FPS'ydi. Yalnızca biraz zeka gerektiren fps'lerdendi.

rps fazla oynamadığım için anlamam ama bu oyun kesinlikle fps değil

fps - cod - moh - crysis - killzone - btf- gibi oyunlardır. hiç bu oyunlarla aynı tutabilirmisin bunu ileri zekalı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

canım seriyi rpg yapıp içine ettiği için ubisof ta sevgiler.

hiç beğenmedim. iki videoya bakıp da aldanmayın.

Yılların Rpg hastası ve devamlı takibini yapan biri olarak konuşuyorum. Sen ya Rpg nin ne olduğunu bilmiyorsun yada oyundan anlamıyorsun.

Bir kere bu oyun Fps ve Fps olarak ele aldığımızdada türünde en başarılı oyunlardan. Grafikler, Atmosfer her şeyiyle 9 luk bir oyun.

bu oyun fps ise cod-moh-bt gibi fps ler ileri zekalı

bir sürü etkileşim gerektiren. aptal aptal yan görevleri olan. ana görevlerini zorlukla bulunabilen

fps crysis gibi farcry ın ilk oyunu gibi olması lazım. videolar iyi ama oyunun içine giremiyorsun

Rpg devamlı diyalog içeren, diyaloglara script tarzı kendi kendine cevap veren değilde türlü şekilde cevap verme şansını tamamen sana bırakan, görev sistemi git şunu öldür tarzından uzak olan, kendi karakterini kendi yaratma şansını sana tanıyan, oynama süresi 40-50 saat ve üzeri olan oyun ve oyun türleridir.

Far Cry 3 bir Rpg oyunu değildir. Görev alıpda birini öldürmeye gitmek bu oyunu rpg yapmaz. Ufak ufak Rpg esintisi ekler oyuna ve buna rağmen rpg olmaktan çok uzaktır. Bu tarz şeyleri içeren oyunları rpg olmak ile itham ediyorsan gta da bir rpg oyunudur. Karaktere kıyafet giydirme, görev ve yan görevlerin kralını içerdiği için.

Far Cry 3 Fps dir, hemde en kalitelisinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Far Cry 3'e RPG diyen adama ciddiye alıp cevap bile verilmez he diyin geçin beyler kendi bildiğini okusun.
  • birazdan oynicam
  • oyun sandbox türü fps'dır.

rpg öğeleri içerdiği kadar yarış öğeleri de içeriyor. o zaman bu oyun yarış oyunu da dememiz lazım.
  • arkadaşlar bugün itibariyle oyuna başladım ve ilk 2 görevi bitirdim oyun anladığım kadarıyla zor ve emek isteyen bir oyun gibi duruyor craft skin toplama ilaç yapma vs. Oyunda en çok faydası olabilecek şeyler nelerdir şunları şunları yaparsan avantaj kazanırsın işin kolaylaşır vs diyebileceğiniz faktörler nelerdir bilgi verebilir misiniz?
  • Yahu yeni başladımoyuna başlangıç görevlerinden domuzlu bi yer var orada öldürmediğim domuz kalmadı ama bi türlü tamamlayamadımgörevi yardım arksdaşlsr

• Arkadaşlar nasıl başlık konusu bu bilen yokmu yahu....

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahc

Yahu yeni başladımoyuna başlangıç görevlerinden domuzlu bi yer var orada öldürmediğim domuz kalmadı ama bi türlü tamamlayamadımgörevi yardım arksdaşlsr

o görevde yanlış hatırlamıyorsam sadece domuz değil bitkide toplamak gerekiyordu.hayvanlarıda fotoğraf makinasıyla işaretle ondan sonra kes.
  • quote:

Yahu yeni başladımoyuna başlangıç görevlerinden domuzlu bi yer var orada öldürmediğim domuz kalmadı ama bi türlü tamamlayamadımgörevi yardım arksdaşlsr

sol köşede bulunan materyalleri toplaman gerekiyor.Bunlar arasında domuz,bitkiler var.Ayrıca suyun içine de girerek bitki toplaman gerekiyor.
  • Oyun süper gidiyor sanırım bitirmeme az kaldı bizim elemann adada kalmayı seçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Oyun süper gidiyor sanırım bitirmeme az kaldı bizim elemann adada kalmayı seçti.

kardeş arkadaşların sorusuna en iyi sen cevap verirsin o zaman nasıl geçicem o başlagıç görevlerindeki domuzlu yeri
  • quote:

quote:

Oyun süper gidiyor sanırım bitirmeme az kaldı bizim elemann adada kalmayı seçti.

kardeş arkadaşların sorusuna en iyi sen cevap verirsin o zaman nasıl geçicem o başlagıç görevlerindeki domuzlu yeri

Hatırladığım kadarıyla 2 domuz oldurceksin ve derilerini yüzeceksin (yanına gidip x e bas) ve 3 çeşit çiçek toplayacaksın oda aynı şekil yanına gidip x basacaksın.

• quote:

quote:

quote:

Hatırladığım kadarıyla 2 domuz oldurceksin ve derilerini yüzeceksin (yanına gidip x e bas) ve 3 çeşit çiçek toplayacaksın oda aynı şekil yanına gidip x basacaksın.

x değilde e ye basıyorsun domuzların içinden kalp gibi bişi topluyor sonra bitkileride topladım hem

pusula varya görev yerine yaklaştığını belirtiyor pusulada 0 yazıyor ama öyle bekliyorum hiç bişi olmuyor.

• arkadaslar gemili bi bölüm var gemıye cıkıp adamları öldürüyosun sonra gemının ıcındekılerı de öldürüyosn en son bi bomba patlıyo gemının ıcınde ve yuzerek cıkmaya calısıyosn . tam o sırada bi adam kolumdan yakalıyo ve önce space sonra C tuşu sonra da E tusuna basmamı gösterıyor ama E ye basınca olması gereken sey olmuyor ama normalde o tuş oyun sırasında calısıyor . bu yuzden o bolumu gecmıyorum adam benı öldürüyor e tusuna hılı hızlı bastgmda bısey olmadıgı ıcın . tum kırmzı bayraklar yerlerı aldım bu bölümügecmeden de harıtada fazla uzaklasamıyorum oyun ızın vermıyor diğer radyo kulelerını acmaya da gidemiyorum yanı bu bolumu gecemedgm ıcın . acil yarım edin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doruktd

arkadaslar gemili bi bölüm var gemıye cıkıp adamları öldürüyosun sonra gemının ıcındekılerı de öldürüyosn en son bi bomba patlıyo gemının ıcınde ve yuzerek cıkmaya calısıyosn . tam o sırada bi adam kolumdan yakalıyo ve önce space sonra C tuşu sonra da E tusuna basmamı gösterıyor ama E ye basınca olması gereken sey olmuyor ama normalde o tuş oyun sırasında calısıyor . bu yuzden o bolumu gecmıyorum adam benı öldürüyor e tusuna hılı hızlı bastgmda bısey olmadıgı ıcın . tum kırmzı bayraklar yerlerı aldım bu bölümügecmeden de harıtada fazla uzaklasamıyorum oyun ızın vermıyor diğer radyo kulelerını acmaya da gidemiyorum yanı bu bolumu gecemedgm ıcın . acil yarım edin :)

Tuş kombinasyonunu başka bi tuşla değiştirip deneyin.

E'yi başka bi tuş yapın.

Ayrıca burası xbox bölümü pc değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unorthodox

quote:

arkadaslar gemili bi bölüm var gemıye cıkıp adamları öldürüyosun sonra gemının ıcındekılerı de öldürüyosn en son bi bomba patlıyo gemının ıcınde ve yuzerek cıkmaya calısıyosn . tam o sırada bi adam kolumdan yakalıyo ve önce space sonra C tuşu sonra da E tusuna basmamı gösterıyor ama E ye basınca olması gereken sey olmuyor ama normalde o tuş oyun sırasında calısıyor . bu yuzden o bolumu gecmıyorum adam benı öldürüyor e tusuna hılı hızlı bastgmda bısey olmadıgı ıcın . tum kırmzı bayraklar yerlerı aldım bu bölümügecmeden de harıtada fazla uzaklasamıyorum oyun ızın vermıyor diğer radyo kulelerını acmaya da gidemiyorum yanı bu bolumu gecemedgm ıcın . acil yarım edin :)

E'yi başka bi tuş yapın.

xbox oldugunu farketmedm kusura bakmayın . e yi baska tuş yaptım yıne olmadı

• quote:

quote:

quote:

E'yi başka bi tuş yapın.

MASH yazıyor basıp basıp çekmeniz gerek HOLD yazıyorsa basılı tutmanız gerek ama onlarıda yapmışsınızdır zaten.
    Öyleyse yapılacak bişey yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

E'yi başka bi tuş yapın.

MASH yazıyor basıp basıp çekmeniz gerek HOLD yazıyorsa basılı tutmanız gerek ama onlarıda yapmışsınızdır zaten.
    Öyleyse yapılacak bişey yok.

evet yaptım olmuyo :D güzelim oyunda kaldık böyle şu işte bak . tesekkur ettm

• Sonunda bitti
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.